Jump to content

flexeii

Użytkownicy
 • Posts

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

flexeii last won the day on March 25 2017

flexeii had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

1,446 profile views

flexeii's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

32

Reputation

 1. Jeśli dobrze zrozumiałem, to chcesz permanentnie usunąć konto Xiaomi? Jeśli tak, to po prostu logujesz się kontem które chcesz usunąć, przez ten link: https://account.xiaomi.com/pass/del A jeśli masz już to konto podpięte w swoim telefonie, to przed usunięciem konta najpierw wyloguj je z telefonu.
 2. Mała pierdółka ale chciałbym się zapytać o SELinux. Na czym polega SELinux w trybie pobłażliwym a restrykcyjnym? Sam pogooglałem w necie, ale nadal nie do końca rozumiem jaka jest różnica. Czy dla zwykłej osoby cokolwiek to zmienia czy jest w tym czy w tym trybie w danym ROMie? I właśnie dlaczego wszystkie romy na Oreo mają SELinux pobłazliwy, i jak napisałeś że developerzy (tu od los 15.1) walczą o tryb restrykcyjny?
 3. Mała pierdółka ale chciałbym się zapytać o SELinux. Mianowicie w tym ROMie jest w trybie permissive, a w pozostałych ROMach z jakich korzystałem SELinux zawsze był w trybie Enforcing. Sam pogooglałem w necie, ale nadal nie do końca rozumiem jaka jest różnica. Czy dla zwykłej osoby cokolwiek to zmienia czy jest w tym czy w tym trybie w danym ROMie?
 4. Nie do końca jest to technicznie to samo. Note 4X na MTK jest w obudowie mido, a nie nikel'a.
 5. Niestety, to nie jest błąd. Istnieje Redmi Note 4X na MTK i jest to wersja 4/64 i co najśmieszniejsze w obudowie mido, czyli RN4 na Snapdragonie. Tak nazwali tą "specjalną" wersje, robiąc jeszcze więcej zamieszania w nazewnictwie.
 6. Pytam z ciekawości. Skąd masz tą wersje fixa Deic'a? Jak dobrze widzę nie zaktualizował jeszcze swojego posta na xda. EDIT: Tak jak myślałem, Deic dał dostęp wcześniej na Telegramie.
 7. flexeii

  nowy wyswietlacz

  Na dragon-tt zamów.
 8. Jestem w szoku, myślałem że Goodix'a (domyślnie) w LOS'ie nigdy nie będzie. W zasadzie teraz się zastanawiam. Dlaczego było tak trudno o obsługę Goodix'a w ROMach? Jest (w zasadzie był) inny powód niż ten o posiadaniu kenzo z czytnikiem FPC?
 9. Zainstalowałem jeszcze na próbę LOS od TheStrix'a aby się upewnić. Wielkie było moje zdziwienie że Magisk i tam nie działał, tak samo SafetyNet wywalał błąd. (Oczywiście najpierw zrobiłem unroot ROMu) Zauważyłem także że magisk który jest w RR ma inną nazwę (w Magisk Manager wyświetla ją jako "v4test" czy jakoś tak). Wyciągnąłem więc tą paczke i sflashowałem ją w LOS i o dziwo SafetyNet już NIE wyświetlał błędu. Niestety, ale ta paczka nie działa na MIUI, w sumie nic dziwnego.
 10. Xiaomi.eu stable oraz dev, nie działa. Global stable/dev nie działa. Sprawdziłem jeszcze na sam koniec RR, tam magisk działa bez problemów.
 11. Nie mam pojęcia co jest nie tak. Instaluje w TWRP plik Magisk'a (v12), a następnie aktualizuje aplikacje Magisk Manager w Google Play. Nie ważne jakie ustawienia nadam i tak nie działa, ciągle wyrzuca błąd SafetyNet. @slimdick W temacie MIUI 7.3.30 widziałem poruszyłeś temat Magiska, ale nie chce tam tworzyć offtopa więc piszę tutaj. Masz może jakąkolwiek radę co można zrobić?
 12. (Ten sam tekst dodałem w wątku w MIUI 7.3.23 ale myślę że i tu warto go dodać) Więc, Xiaomi zmieniło kształt i kolor ikon w pliku icons (no to jest akurat oczywiste). Postanowiłem stworzyć dla Was plik mtz (wgrywacie w aplikacji Motywy) który przywróci Wam stary kształt/kolor tła ikon osobom które używają domyślnego motywu (bo widzę większości ta zmiana się nie podoba). Przetestowałem i wszystko działa na dzień dzisiejszy tj. 25.03.17. Plik nazwałem OldIcons. Myślę że mam też radę dla osób które mają problemy z motywami od tej aktualizacji. (Nie testowałem, więc miło będzie jak ktoś sprawdzi i poinformuje, ponieważ ja z motywami problemu nie mam). (Potrzebne TWRP lub root) Drugi plik (tym razem zip co dołączam) ma w sobie plik icons który trzeba umieścić w system/media/theme/default a następnie jeszcze raz wczytać swój motyw. Oczywiście po każdej aktualizacji trzeba wgrywać ten plik na nowo bo się usunie. Mam nadzieję że komukolwiek pomogłem. icons.zip OldIcons.mtz
 13. Tak, pobieranie z tej strony jest bezpieczne. Dlaczego miałoby nie być skoro to oryginalna strona Xiaomi z motywami?
 14. Czy ktoś wie z jakiego motywu są ikonki ze zdjęcia z postu o MIUI 7.2.23?
 15. To wina kernela, zmiana na inny np. Radon, Agni rozwiązuje problem. On już występuje baaaaardzo długo i raczej Xiaomi już nic z tym nie zrobi, choć chciałbym się mylić. Jeśli ktoś nie chce zmieniać kernela, lub nie może to w znikaniu tego paska pomaga albo zmiana jasności lub wyłączenie i włączenie ekranu.
×
×
 • Create New...