Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Prawy górny róg: Nieodczytane, Status odczytu: Zawartość, której nie czytałem, Prawa własności: Wszystko.
  3. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  4. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  5. Spotify ma osobną apkę na Android TV, ale Tidal chyba nie.
  6. Zrób wipe dalvik i cache i się ładnie wczyta wszystko.
  7. Będąc na ekranie głównym trzymasz MENU do momentu wibracji i potem masz w prawym dolnym Efekty.
  8. No w recovery to tego nie skopiujesz i tak (a masz tam w ogóle zamontowany system, bo domyślnie nie jest?). Menadżer plików na androida byle jaki z rootem weź.
  9. /system//media/theme
  10. Kopiujesz do telefonu folder miui_mod_icons z naszego romu.
  11. To jak znikło to znak, że jest to teraz jak dźwięk blokady - systemowy, nie do zmiany.
  12. Ja bym na początek skrócił ten adres do plików obrazów.
  13. Wgraj china dev przez MiFlash i dopiero.
  14. Tak, musi podać Twoje hasło i login, nie można założyć nowego konta dopóki właściciel (czyli Ty) nie odepnie starego konta od urządzenia.
  15. ZduneX25

    Problem z redmi 3s

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  16. Ustawienia > Dźwięk i wibracje > Otrzymano SMS
  17. Możesz wyczyścić zdalnie, ale nie ma to sensu tu, bo u nas masz tak, że jak masz konto xiaomi i ktoś by Ci zwinął sprzęt to jakby używał Twojego konta możesz go zdalnie zablokować, a jak zrobi wipe to nie będzie mógł wcale korzystać z urządzenia, bo jest ono powiązane z Twoim kontem i tylko po zalogowaniu będzie można uruchomić tablet.
  18. ZduneX25

    Problem z Wi-Fi

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  19. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. ZduneX25

    do usunięcia

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  22. U mnie to wszystko ładnie działa.
  23. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  24. Tak, to normalnie, usuwanie z listy =/= czyszczenie z pamięci, X na dole czyści za pamięci.
  25. Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
×
×
  • Dodaj nową pozycję...