Jump to content

adammo

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

adammo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy po tej aktualizacji na androidzie 11 + Nova 7 beta działają gesty? Aktualnie siedzę na miui 12 global i jestem wkurzony ich brakiem w jakimkolwiek launcherze
 2. I jesteś na 100000% pewny, że to było już na androidzie 11? Bo ja właśnie specjalnie go pobrałem i gesty jak nie chciały działać, tak nie chcą nadal.
 3. Nie jest to wina launcherów, napisałem bezpośrednio do twórców Novy i odpisali, że nie mogą nic zrobić i jest to podyktowane decyzjami google/producenta telefonów
 4. Jak będzie wyglądała kwestia gestów w przyszłych update'ach? Jestem już po aktualizacji i jestem niesamowicie wkurzony brakiem gestów w innych launcherach. Planują coś z tym zrobić?
 5. Pobierałem przez telefon właśnie Poprzednie próbowałem przerzucić przez komputer i też nici
 6. Mam na moim mi 5 miui polska 8.2 7.1.12 (rozwoja) jakieś ze stycznia i chcę zainstalować nowszą wersję i za każdym razem mam błąd w TWRP (3.0.2-3), że "zip file is corrupt." Próbowałem już kilka razy, na różnych wersjach, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?
 7. Mam rom global 6.11.10 Odblokowałem bootloader ADB już wcześniej miałem na komputerze Wchodzę w fastboot, adb czyta telefon, teoretycznie instaluje twrp, a przy próbie bootowania recovery mam czarny ekran na nim biały telefon i podpis pcsuite.mi.com idąc tym tropem zainstalowałem pc suite, ale nie wykrywa mojego telefonu.
 8. Czy da się jakimś prostym sposobem zgrać z romu miui Polska motyw (konkretnie ikony) i wgrać go do telefonu z global romem?
×
×
 • Create New...