RegimeOfTerror

Użytkownicy
 • Content count

  818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

RegimeOfTerror last won the day on March 26

RegimeOfTerror had the most liked content!

Community Reputation

202 Excellent

About RegimeOfTerror

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 02/04/89

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PTB / WRO

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE
 1. @angry nie pamiętam gdzie w ustawieniach masz "sprawdzanie pisowni google" wyłącz to. Jak nie to w FAQ jest coś takiego: https://miuipolska.pl/?faqs=jak-usunac-czerwone-podkreslenia-slow-podczas-pisania#more-15094
 2. Na Mi4 nie zauważyłem żadnych zmian w stosunku do poprzedniej wersji. Oczywiście przy moim użytkowaniu (nie używam planowanych SMS, harmonogramów itp.). Więc nie wiem czego tyczą się te "poprawki".
 3. Hehe, w to nie wątpię bardziej chodziło mi co to za poprawki, czy paska zadań w Insta (białe ikony na jasnym pasku), czy co. Bo na poprzednim wydaniu jest jak na razie ok pod względem np. temperatury telefonu, bo wcześniej były wyższe, teraz na poprzednim wydaniu wróciły do normy, telefon nie jest wybudzany tak często jak wcześniej itp. i boję się, że te "poprawki" coś skopią i będę żałował instalacji, tym bardziej, że to jest ostatnia tygodniówka przez dłuższy czas.
 4. To jakie są te poprawki dla Mi4? Ktoś, coś?
 5. Te poprawki dla Mi4 to niby jakie? Bo zastanawiam się czy warto instalować.
 6. @person14 Dzięki, Mapom Googla też od razu odebrałem uprawnienia bluetooth
 7. @person14 a jak się wyłącza Yanosik Connect? Bluetooth z uprawnień to wiem jak.
 8. Komuś też bluetooth się sam z siebie włącza? Ja z tego nie korzystam a co jakiś czas biorę tel do ręki to bluetooth jest włączony...
 9. Komuś telefon (Mi4) na tej wersji też się bardziej grzeje? Ja rozumiem, że jest ciepło i w ogóle ładnie, ale chwila korzystania z przeglądarki i już 35stopni, a na nawigacji po godzince już krzyczy, że mu za ciepło.
 10. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile mu %baterii schodzi przy nawigacji (mapy googla)? Zdaje mi się, że u mnie coś gorzej jest. FIXa łapie świetnie, nie zrywa ani nic, ale niecałe 2h jazdy i około 50% zjada. Kiedyś dawniej bateria spokojnie starczała na ponad 5h jazdy.
 11. @grzro W szukajce w telefonie wystarczy wpisać "wybud" i pojawia się jako pierwsze Ustawienia - Blokada i hasła - Włącz ekran przy powiadomieniach
 12. Moim zdaniem loteria. Dla testu wywaliłem Gmail i Insta z autostartu, powiadomienia dalej przychodziły, wrzuciłem je znowu, też przychodzą tak samo. Zero różnicy. Pewnie zależy też od apek. Co ciekawe jak kiedyś miałem PowerAmp w autostarcie to po podłączeniu słuchawek wznawiał muzykę, teraz już nie.
 13. Dlaczego, nie mam pojęcia. Miałem kiedyś problem z pozamienianymi ikonami w Panelu Sterowania, upgrady, downgrady, wipy itp. nic nie pomagały, zrobiłem MiFlash China - Twrp - xiaomi.eu i wróciło do normy. To wygląda tak jakby te wipy jednak nie przywracały wszystkiego do formy pierwotnej, no ale ja pojęcia zielonego o tym nie mam, więc tłumaczyć nie będę. Ja po prostu przeczytałem poprzednie wątki o problemach z widgetami i na tej podstawie proponuję rozwiązanie. Tak jak podał Ci @AdamKli wątek, tam o tym było. U mnie już 67% i ciągle spada
 14. @wyzwolenia myślę, że @AdamKli już wszystko napisał. MiFlash czyli wgranie ROMu na czysto, tutek masz na forum jak to się robi.
 15. Korzystałem kiedyś na jakimś wcześniejszym wydaniu i lipa, posiedziałem maks 2 tyg. Dla mnie Resurrection Remix lepszy, no ale i tak wróciłem do Miui bo jak dla mnie jest lepiej rozwiązane. W RR jest więcej możliwości konfiguracji niż w LOS, reszta prawie identyczna: stabilność, szybkość, czas działania na baterii itp.