RegimeOfTerror

Użytkownicy
 • Content count

  827
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

RegimeOfTerror last won the day on March 26

RegimeOfTerror had the most liked content!

Community Reputation

207 Excellent

About RegimeOfTerror

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 02/04/89

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE
 1. Walnięty GPS?
 2. Z tego co pamiętam Miui9 miało być odchudzone z zbędnych rzeczy. Usunęli coś, czy wszytko jest jak było?
 3. Spróbuj walnąć MiFlasha i wgraj 7.6.14 u mnie chodzi najlepiej ze wszystkich ROMów jakie do tej pory były. Z GPS problemów nie mam. Jeśli chcesz zero problemów z GPS to wgraj LineageOS, tam gdzie Mi4 na MIUI jeszcze myśli szukając GPS, na LOS już dawno łapie.
 4. @bartol435 musisz mieć aplikacji nawalonych masę, albo poodpalanych jednocześnie. Mi taki komunikat wyskakuje tylko jak otworzę kilka wymagających apek na raz, albo po zastosowaniu nowego motywu (co jest akurat normalne).
 5. @don_kamillo może się źle wyraziłem. Białe tło i kolorowe ikony mi nie przeszkadzają, tylko kolory ikon mogły być ciutkę chłodniejszego odcieniu coś ala motyw Moonbeam, nie muszą być zaraz czarno białe
 6. @mgcompany no dlatego pytam, bo dla mnie to nie ma naprawdę znaczenia co kto od kogo kopiuje, byleby to wyglądało i było użyteczne. No ale tak jak mówisz, jest grupa ludzi, która chyba z nudów przejmuje się takimi pierdołami i toczy o to wojny internetowe. Patrząc na cokolwiek dzisiaj ciężko czegoś nie kopiować, czy to w filmie, muzyce, literaturze, technologii. Z resztą jak ktoś wymyślił coś sensownego to dlaczego też nie wykorzystać tego lub dopasować na swoje potrzeby. Ja chciałbym jedynie by nowe MIUI było mniej kolorowe, bardziej stonowane, no i żeby wreszcie zrobili coś z tym bezsensownym licznikiem powiadomień, który liczy rodzaj powiadomień a nie ilość, albo chociaż by cyferki zastąpili gwiazdką albo czymkolwiek jeśli nie potrafią tego zrobić sensownie.
 7. Bank wrócił do starego loga, więc zmiana ikony
 8. @rradek a co takiego kopiuje? (nie wiem nie miałem nigdy iphona). Bo ja oprócz braku app drawera (co jest plusem) nic takiego nie widzę.
 9. Motyw nie do końca taki jakbym chciał przez ikony, ale te są jak na razie najbardziej stonowane i pasujące do reszty motywu.
 10. @angry nie pamiętam gdzie w ustawieniach masz "sprawdzanie pisowni google" wyłącz to. Jak nie to w FAQ jest coś takiego: https://miuipolska.pl/?faqs=jak-usunac-czerwone-podkreslenia-slow-podczas-pisania#more-15094
 11. Na Mi4 nie zauważyłem żadnych zmian w stosunku do poprzedniej wersji. Oczywiście przy moim użytkowaniu (nie używam planowanych SMS, harmonogramów itp.). Więc nie wiem czego tyczą się te "poprawki".
 12. Hehe, w to nie wątpię bardziej chodziło mi co to za poprawki, czy paska zadań w Insta (białe ikony na jasnym pasku), czy co. Bo na poprzednim wydaniu jest jak na razie ok pod względem np. temperatury telefonu, bo wcześniej były wyższe, teraz na poprzednim wydaniu wróciły do normy, telefon nie jest wybudzany tak często jak wcześniej itp. i boję się, że te "poprawki" coś skopią i będę żałował instalacji, tym bardziej, że to jest ostatnia tygodniówka przez dłuższy czas.
 13. To jakie są te poprawki dla Mi4? Ktoś, coś?
 14. Te poprawki dla Mi4 to niby jakie? Bo zastanawiam się czy warto instalować.
 15. @person14 Dzięki, Mapom Googla też od razu odebrałem uprawnienia bluetooth