Jump to content

RegimeOfTerror

Użytkownicy
 • Posts

  865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

RegimeOfTerror last won the day on March 26 2017

RegimeOfTerror had the most liked content!

About RegimeOfTerror

 • Birthday 04/02/1989

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RegimeOfTerror's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

211

Reputation

 1. Po zmianie samochodu byłem zmuszony zmienić ROIDMI, wcześniej korzystałem z 2S i nie miałem najmniejszego problemu. Teraz na 3S po podłączeniu transmitera dźwięk startowy i ten od parowania z telefonem jak i komunikatów z nawigacji strasznie trzeszczy, muzyka z Tidal czy Spotify jest jak najbardziej ok, ale znacznie ciszej niż dźwięk startowy, parowania czy nawigacji. Da się z tym coś zrobić? Firmware 17, telefon LG G6, samochód X-trail I
 2. Trzeba też pamiętać o tym, że sporo ludzi pobiera, ale nie udziela się na forum i im ogólnie pewnie zwisa jaka jest baza, byle by ROMy działały.
 3. No nie jestem do końca taki pewny, bo po przejściu na CM, teraz LineageOS nie obserwowałem takich problemów, a na global, czy xiaomi.eu, ludzie narzekali na "metaliczny głos, głos jak ze studni, jakby rozmawiać przez ścianę itd. itp.".
 4. Aktualne Miui 9 w wersji stable nie jest złe, a z dev najlepszy był ostatni na MIUI8. Przynajmniej ja nie miałem z nimi problemów.
 5. No jest, działa normalnie, bez szaleństw. Nie wiem za bardzo o czym tu dyskutować.
 6. Nie, ale testowałem aosp 8.0 i nitrogena 8.0, bez szału. W ogóle poszukuję jakiegoś ROMu, który nie sprawiałby problemów na Mi4. Czy tylko u mnie po zrobieniu zdjęć w galerii są one do góry nogami, albo bokiem? No i przerywanie dźwięku na Roidmi mnie dobija. Do niedziałającego kompasu już bym się nie czepiał jakby te dwie rzeczy działały normalnie.
 7. Spróbuj walnąć MiFlasha i wgraj 7.6.14 u mnie chodzi najlepiej ze wszystkich ROMów jakie do tej pory były. Z GPS problemów nie mam. Jeśli chcesz zero problemów z GPS to wgraj LineageOS, tam gdzie Mi4 na MIUI jeszcze myśli szukając GPS, na LOS już dawno łapie.
 8. @bartol435 musisz mieć aplikacji nawalonych masę, albo poodpalanych jednocześnie. Mi taki komunikat wyskakuje tylko jak otworzę kilka wymagających apek na raz, albo po zastosowaniu nowego motywu (co jest akurat normalne).
 9. @don_kamillo może się źle wyraziłem. Białe tło i kolorowe ikony mi nie przeszkadzają, tylko kolory ikon mogły być ciutkę chłodniejszego odcieniu coś ala motyw Moonbeam, nie muszą być zaraz czarno białe
 10. @mgcompany no dlatego pytam, bo dla mnie to nie ma naprawdę znaczenia co kto od kogo kopiuje, byleby to wyglądało i było użyteczne. No ale tak jak mówisz, jest grupa ludzi, która chyba z nudów przejmuje się takimi pierdołami i toczy o to wojny internetowe. Patrząc na cokolwiek dzisiaj ciężko czegoś nie kopiować, czy to w filmie, muzyce, literaturze, technologii. Z resztą jak ktoś wymyślił coś sensownego to dlaczego też nie wykorzystać tego lub dopasować na swoje potrzeby. Ja chciałbym jedynie by nowe MIUI było mniej kolorowe, bardziej stonowane, no i żeby wreszcie zrobili coś z tym bezsensownym licznikiem powiadomień, który liczy rodzaj powiadomień a nie ilość, albo chociaż by cyferki zastąpili gwiazdką albo czymkolwiek jeśli nie potrafią tego zrobić sensownie.
 11. Bank wrócił do starego loga, więc zmiana ikony
 12. @rradek a co takiego kopiuje? (nie wiem nie miałem nigdy iphona). Bo ja oprócz braku app drawera (co jest plusem) nic takiego nie widzę.
 13. Motyw nie do końca taki jakbym chciał przez ikony, ale te są jak na razie najbardziej stonowane i pasujące do reszty motywu.
 14. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile mu %baterii schodzi przy nawigacji (mapy googla)? Zdaje mi się, że u mnie coś gorzej jest. FIXa łapie świetnie, nie zrywa ani nic, ale niecałe 2h jazdy i około 50% zjada. Kiedyś dawniej bateria spokojnie starczała na ponad 5h jazdy.
×
×
 • Create New...