RegimeOfTerror

Użytkownicy
 • Content count

  853
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

RegimeOfTerror last won the day on March 26

RegimeOfTerror had the most liked content!

Community Reputation

209 Excellent

About RegimeOfTerror

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE
 1. MIUI 7.12.14

  No właśnie nie jestem pewny, bo po odłączeniu od Roidmi odpaliłem filmik i dźwięk był na maksa, jak zazwyczaj mam ustawione mniej więcej w połowie.
 2. MIUI 7.12.14

  Na tej wersji też jak się klika głośność gdy telefon połączony jest z Roidmi to zmienia głośność multimediów, a nie bluetooth. Czy tak już jest i będzie? Ktoś korzysta z Roidmi? Jeśli tak to prosiłbym o sprawdzenie, czy jak jest połączony z tel i leci muzyka to jak się klika na telefonie przyciski głośności to zmienia ustawienia głośności bluetooth (ikonka bluetooth przy suwaku), czy multimediów (ikonka nutki przy suwaku).
 3. MIUI 7.12.7

  Zaraz instaluję 7.12.14 i zobaczymy, czy też tak będzie. Wkurzające to jest bo człowiek zapomni ściszyć odpali coś później na telefonie i jak ryknie z głośnika to można zawału dostać.
 4. MIUI 7.12.7

  Ktoś zauważył, że jak się puszcza muzykę przez bluetooth np. do Roidmi, to jak się klika volume+ to zmienia głośność multimediów, a nie głośność bluetooth. Coś zmienili, czy coś skopali?
 5. Nie, ale testowałem aosp 8.0 i nitrogena 8.0, bez szału. W ogóle poszukuję jakiegoś ROMu, który nie sprawiałby problemów na Mi4. Czy tylko u mnie po zrobieniu zdjęć w galerii są one do góry nogami, albo bokiem? No i przerywanie dźwięku na Roidmi mnie dobija. Do niedziałającego kompasu już bym się nie czepiał jakby te dwie rzeczy działały normalnie.
 6. MIUI 7.12.7

  @Nezumi na LineageOS nie uświadczyłem problemu z zacinaniem się sieci. Ba, nikt nie narzeka na "metaliczny głos", "głos jak ze studni", "głos robota" itp. za to LOS ma inne wyżej opisne problemy na tym modelu niestety, które skreślają dla mnie jego użyteczność.
 7. MIUI 7.12.7

  No właśnie Mi4 androida7 mieć nie będzie, więc lipa. No i global to też jakieś nieporozumienie. Testowałem chyba wszystkie możliwe ROMy na ten telefon i z każdym jest jakiś problem. Na Globalu niedopasowanie tekstu to jakieś nieporozumienie, np. w przeglądarce na xiaomi.eu jest zakładka "Prywatny" a na global "karta incognito", które nie mieści się i wygląda to tragicznie. Przełączniki na belce tylko 4 i brak możliwości zmiany rozmiaru siatki też skreślają ten ROM. Oczywiście mówię tu o Mi4. Na LineageOS po zrobieniu zdjęcia czasami są do góry nogami, albo przekręcone w bok, nie mówię już o świrującym kompasie czy zrywaniu dźwięku na Roidmi. AOSP też problemy z aparatem, tylko tu za to ciemny ekran i ciemne zdjecia. No ja za to borykam się od jakiegoś czasu na Mi4 z "zacinaniem się" zasięgu na xiaomi.eu. Wszystko wygląda jakby zasięg był, a dodzwonić się do mnie nie można, sms nie dochodzą, a jak chcę wysłać to pokazuje, że niby wysłany, jak chcę zadzwonić to mówi mi, że osoba ma zajęty nr. Czasami to trwa kilka sekund, raz trwało grubo ponad godzinę jak telefon leżał nieużywany. Czasami to się samo naprawia po próbie wykonania połączenia, czasem trzeba ratować się trybem samolotowym. Na obecnym wydaniu na razie jest spoko, no ale na dwóch, czy trzech poprzednich już tak nie było. Najgorsza świadomość, że stable nie opłaca się instalować, nie raz to było podkreślane na forum. Na dev, też nie jest idealnie. Albo to wina modelu, że już stary i ma coraz więcej problemów, albo czas na przetestowanie innej marki.
 8. MIUI 7.12.7

  No i chyba tylko dla androida7, a szkoda. Bo te standardowe powiadomienia Miui to jakaś tragedia.
 9. MIUI 7.11.30

  Na Mi4 wszystko było wporzo, tylko właśnie złapał randomowy restart. No i zauważyłem, że ostatnio ma jakieś dziwne odchyły i to już od kilku wydań, że raz na jakiś czas gubi sieć choć tego nie pokazuje (kreski na full), jak do kogoś dzwonię to jest niby zajęte, wiadomości niby dochodzą, ale po dłuższej chwili czekania na odpowiedź jestem zalewany zaległymi wiadomościami. Raz w takim stanie był kilka godzin, że niby miał zasięg, a nikt się do mnie dodzwonić nie mógł.
 10. MIUI 7.11.23

  Mi4
 11. MIUI 7.11.23

  Z GPS na tej wersji też coś się schrzaniło, mniejsza dokładność jest i często pokazuje, że jadę nie tą ulicą na której jestem. Na poprzednim wydaniu nie było najmniejszego problemu.
 12. MIUI 7.11.23

  Z tym słabszym Wifi to się zgodzę, na Miui8 było lepiej, na wszystkich wydaniach Miui9 jakby gorzej odbierał sygnał i jest mniejszy zasięg. Nie jest to wina routera, bo na innym telefonie jest cały czas tak samo. Co do zmian, ułożenie kart w przeglądarce średnio mi się podoba, no ale przez tydzień pewnie człowiek się przyzwyczai do nowego układu.
 13. MIUI 7.11.23

  Z ciekawości, co kombinują z belką? Grupowanie powiadomień czy coś innego? Mogliby coś w końcu zmienić, bo nawet w porównaniu do czystego androida, te powiadomienia są tragiczne. Posiedziałem chwilę na LineageOS i po powrocie nie mogę się przestawić.
 14. MIUI 7.10.26

  Na Tidalu jest to samo.
 15. MIUI 7.10.19

  Na Mi4 normalnie działa wszystko. GPS też wrócił do normy.