RegimeOfTerror

Użytkownicy
 • Content count

  837
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

RegimeOfTerror last won the day on March 26

RegimeOfTerror had the most liked content!

Community Reputation

209 Excellent

About RegimeOfTerror

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 02/04/89

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE
 1. MIUI 7.10.12

  @srgn1 zmieniłem to ustawienie A-GPS jak pisałeś i dalej wywala na równik. Czas łapania fixa jak przedtem, czyli do minuty. U mnie to nic nie zmienia. Najlepsze, że na LineageOS fix w kilka sekund i to w mieszkaniu... Oszczędzanie miałem wyłączone zawsze. Optymalizację wyłączyłem teraz i jest może ciutkę lepiej, ale znaczną poprawą bym tego nie nazwał. BTW. jest już działające Xposed?
 2. MIUI 7.10.12

  @ZduneX25 No zobaczymy teraz jak będzie. Jak coś dam znać. Poza tym na Mi4 spoko w płynności działania, nic nie wywala. GPS jak wywalał na początku na równik, dalej tak robi. No i mam wrażenie, że częściej gubi sygnał i dłużej myśli nad złapaniem fixa. No i dzisiaj już był jeden randomowy restart.
 3. MIUI 7.10.12

  @QBAQ wiesz to i tak nic nie tracisz bo najlepiej wyłączyć powiadomienie, a Ty już nie musisz tego robić Pewnie za kilka wydań będzie ok jak to dopracują, ale opcja super. Tak jak ktoś napisał dla mnie też nigdy nie było problemem pobrać, wejść w TWRP i zrobić aktualizację, ale OTA ułatwia życie.
 4. MIUI 7.10.12

  No serio? To mnie oświeciłeś To, to ja wiem. Tylko jak już wprowadzili to OTA, to po co mam wyłączać powiadomienia. Lepiej jakby te powiadomienia działały normalnie chyba nie? Czyli nie tylko u mnie tak jest i tego chciałem się dowiedzieć. Trzeba czekać na naprawę po prostu.
 5. MIUI 7.10.12

  No po prostu super, ekstra rozwiązanie. Dziękuję. Raczej chciałem się dowiedzieć czy to już tak jest, czy u mnie coś skopane i czy da się coś ewentualnie zrobić (z zachowaniem powiadomień) żeby nie powiadamiał co 10 minut jak jestem np. w trasie i aktualizację przeprowadzę dopiero jak wrócę do domu.
 6. MIUI 7.9.14

  Próbowałem różnych wersji i ciągle staje na ładowaniu systemu. Więc pewnie jest jak mówisz
 7. MIUI 7.9.14

  Po chwili używania 9 stwierdzam, że całkiem spoko, ładne animacje, czas pracy na baterii ten sam, aplikacji w tle trzyma tyle samo choć pokazuje mniej wolnego RAMU. No i albo jakiś cud się stał, ale GPS w końcu działa jak powinien. Włączam mapy, wybieram lokalizację, klikam start i już fix złapany. Wcześniej potrafił złapać i zaraz zgubić, albo nie łapać wcale przez jakiś czas. Do szczęścia brakuje mi tylko Xposed. Jest już działające dla Miui9 na Androidzie 6?
 8. MIUI 7.9.14

  Na Mi4 nie widzę zbyt wielkich różnic w działaniu między 9 a 8. Ma ktoś działające xposed? Dokładniej chodzi o framework nie powodujący bootloopa.
 9. Mi4 problem z GPS

  Walnięty GPS?
 10. MIUI 9 7.8.10

  Z tego co pamiętam Miui9 miało być odchudzone z zbędnych rzeczy. Usunęli coś, czy wszytko jest jak było?
 11. Mi4 problem z GPS

  Spróbuj walnąć MiFlasha i wgraj 7.6.14 u mnie chodzi najlepiej ze wszystkich ROMów jakie do tej pory były. Z GPS problemów nie mam. Jeśli chcesz zero problemów z GPS to wgraj LineageOS, tam gdzie Mi4 na MIUI jeszcze myśli szukając GPS, na LOS już dawno łapie.
 12. MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  @bartol435 musisz mieć aplikacji nawalonych masę, albo poodpalanych jednocześnie. Mi taki komunikat wyskakuje tylko jak otworzę kilka wymagających apek na raz, albo po zastosowaniu nowego motywu (co jest akurat normalne).
 13. Miui 9 Wygląd

  @don_kamillo może się źle wyraziłem. Białe tło i kolorowe ikony mi nie przeszkadzają, tylko kolory ikon mogły być ciutkę chłodniejszego odcieniu coś ala motyw Moonbeam, nie muszą być zaraz czarno białe