Jump to content

wales

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wales's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Próbowałem wszystkich haseł. Nie działa żadne jakie mam na jakimkolwiek urządzeniu lub koncie. Nie wiem co to blokuje ale nie moge zrobic nic.
 2. Po instalacji i ponownym uruchomieniu wyskakuje mi okno w którym mam wpisać hasło. Jakie hasło? Żadne z moich haseł nie działa :/
 3. Cześć, Mam włożone dwie karty sim. Od jakiegoś czasu wyskakuje mi błąd ze brakuje miejsca w pamięci wewnętrznej. Czy istnieje jakiś sposób (poza włożeniem karty pamięci) aby mieć więcej pamięci wewnętrznej? Jak czyścić taka pamięć?
 4. Czołem, Problem jaki mam to notorycznie wyskakujący alert o braku miejsca. Mam wrzuconą kartę SD 32GB więc miejsca jest pod dostatkiem. Co zrobić, że by alert nie wyskakiwał po kilka razy dziennie?
 5. Teraz działa już wszystko bez zarzutu. Dzięki za pomoc. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 6. W ustawieniach zmienione później pobiegam i dam znać Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 7. Czołem, Mam problem właśnie taki jak w temacie. Biegając z Endomondo telefon gubi GPS w momencie wygaszenia ekranu. Sama aplikacja ma kłódkę a w ustawieniach mam wyłączone oszczędzanie baterii i ustawiona najwyższą dokładność lokalizacji. Jakieś pomysły co zrobić? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 8. A wytłumaczycie mi to jak krowie na rowie gdzie i jak to zrobić?
 9. Lecę na streamie a pliki już usuwałem i nie pomogło Lecę na streamie a pliki już usuwałem i nie pomogło
 10. Hej, Mam problem taki jak w temacie. Słuchając muzyki czy z Deezera czy ze Spotify po jakimś czasie aplikacja sama się wyłącza. Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić?
 11. Chyba właśnie w tym problem ze focusa łapie dość wolno bo taki problem pojawia się tylko przy próbie złapania czegoś w ruchu. Na to pewnie już nie ma jakiegoś sposobu?
 12. Zarówno z HDR i bez HDR działa wolno Serio nikt nie znalazł sposobu na to?
×
×
 • Create New...