Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 25.09.2017 uwzględniając wszystkie działy
-
Solidnie pracuje nad 2.0 Powiem co już zostało po cześci zrobione. Update romu prosto z zegarka ( meni w ustawieniach) wystarczy dać update.zip do pamięci zegarka ~280MB . Instalacja z postępem z recovery. Zadanie drugie praca nad TWRP, bootuje się lecz zawiesza się przy próbie wgrania romu. Szukam source , cokolwiek od Huami. Ale jest ciezko. Tak więc pracy co nie miara Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka3 punkty
-
Chłopaki@Axon@Vergiliusz@kaudii jak wrócę do domu o normalnej porze to wyślę Wam 7NCR 1.2 na testy Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka3 punkty
-
[ROM] 7NCR 1.1 - AmazFit Pace [PL, Tweak, Battery, more..][ Prośba o reaktywację projektu, ROM działa rewelacyjnie, usprawnienia są dużo lepsze niż dotychczas były oferowane. Nie zniechęcajmy twórców ciągłym odwoływaniem się do PF bo tutaj powstaje nowy ROM na bazie China dev. To że pierwsze wydanie było na bazie PF to tylko konieczność a nie stała obowiązująca. Panowie @S3V3N i @kaudii chcieli dać nam coś nowego i wyjątkowego ale niestety ze względu na kilka durnych wpisów i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem przez co niektórych projekt został wstrzymany/porzucony. Ludzie, macie coś wyjątkowego i za darmo, doceńcie pracę innych i dajcie szanse na rozwój. Czy przez ROM od @S3V3N i @kaudii Wasze zegarki ucierpiały? Wątpię. Po co więc non stop wzmianki o PF, od tego jest dział na XDA a nie tutaj.2 punkty
-
Wszedłem do sklepu w suterenie w Centrum Warszawy i - jest, jest, mam dowód, że mój egzemplarz obsługuje B20! Inne pasma LTE tam nie sięgają (Mi5 przełączył sie na 3G). Netwok Cell Info Lite na R4x pokazał "20". Natomiast testy prędkości wypadły tam tak: Redmi 4x @ LTE B20 (800 MHz), moc sygnału ok. -120 dB down: 7,85 up: 0,86 ping: 27 Mi5 @ 3G B8=900 MHz, moc sygnału ok. -100 dB down: 2,24 up: 2,91 ping: 212 punkty
-
Bardzo dobre zmiany. Dotłumaczę brakujące wpisy i zmienię kilka, które są zbyt długie i wyglądają źle i wrzucę paczkę tutaj jako zip do recovery.2 punkty
-
Dobrze masz zdjęcia są dla biegania bo taką grafikę do podmiany wstawił@Lector chciał zobaczyć jak ona wygląda na zegarku, także wszystko jest OK Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka2 punkty
-
szkło na moje jest warte ile dałem (czyli 20zł bo kupując telefon było taniej), ogólnie ślizga się w miarę, zauważyłem że czasem widać w niektórych miejscach tęczę ale tylko na wyłączonym ekranie, widać minimalnie różnicę między naklejeniem, a ramką ale nie zwraca się na to zbytnio uwagi, następne, które będę kiedyś naklejał to 3mk matte bo się nie będzie tak błyskać, a tak 3mk bardzo dobrze się dopasowuje przez ich naklejki fit-in, a jak się zrobi wszystko idealnie jak na instrukcji to zero kurzu i paprochów, no i zostaje dużo paluchów na tym szkle, niestety nie mam porównania do innych bo to moje pierwsze szkło, wcześniej używałem ich 3mk shield na LG i były ok, troszkę szybko się rysowały bo po roku wymieniałem na nową folię ale w sumie dostaje się dwie w komplecie za 14zł1 punkt
-
@Antyhaker Niech sobie zainstaluje ten system a nie 100 lat będzie zadawać pytania a sam poznałby odpowiedzi w 30 minut...1 punkt
-
Ściągnij MiUnlock: http://miuirom.xiaomi.com/rom/u265827351/2.3.803.10/miflash_unlock-en-2.3.803.10.zip Odpal go, po prawej stronie obok znaku X będzie zębatka. Wejdź w nią, tam jest MI Usb Driver. Kliknij na Check, stery się zainstalują. Po zainstalowaniu sterowników podepnij ponownie w fastboot pod kompa, wpisz fastboot devices i sprawdź, czy jest nadal tak samo. Jak tak - to sflashuj najnowszego globala przez MiFlash - z opcją zablokowania bootloadera, złóż wniosek o unlock, odblokuj i dopiero zainstaluj nasz rom. Coś będzie w takim razie nie tak.1 punkt
-
1 punkt
-
Predziej kupilbym z aliexpress niz z allegro @juveadamo tak jak kolega wyzej zasugerowal sprawdz czy masz porzadek ze sterownikami, czy telefon prawidlowo rozpoznawany w menadżerze urzadzen.1 punkt
-
Często się zdarza w telefonach np. z Gerbest. @juveadamo zflashuj sobie to jakims romem i odblokuj oficjalnie jak chcesz spac spokojnie Wydaj jakakolwiek komende w fastboot np. sprawdzajaca stan bootladera, telefon nie powinien sie juz wylaczyc1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Nie trzeba czekac 30 dni. Podpinasz do konta i za 72h daje odblokować. Trzy sztuki w jednym tygodniu raz zrobiłem1 punkt
-
1 punkt
-
Plugin do scen jest niestety po chińsku, ale na pewno widzę opcje, gdzie możesz ustawić scenę z konkretną mocą światłą i konkretną barwą światła. To chyba? załatwia odpowiedź na obydwa pytania. Co do natężenia światła to ja w szafie gdzie mam zamontowano żarówkę, a zależało mi na jak najmocniejszym świetle wymieniłem Yeelighta na Philipsa.1 punkt
-
@Vergiliusz popatrz na post od kaudii - wygląda jak powinno:-). Grafika z twojego pierwszego zdjęcia była autorstwa @Lector1 punkt
-
No i podoba to się dla mnie bardzo Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka1 punkt
-
1 punkt
-
Dzięki wielkie za podpowiedź! Zakupu dokonam w sferisie Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka1 punkt
-
Ani trochę. Przejściówka bardzo dobrze trzyma na wejściach Wysłane from Sagit by TapaTalk1 punkt
-
Ogólnie przeryłem Mi Fita i rom do Amazfita w celu znalezienia czcionki którą zastosowali, ale takiej nie było. No to mam ją Była w apce Amazfit1 punkt
-
nic mi na ten temat nie wiadomo aby można było screena zrobić, ale szablon nie najgorszy z czytelnością jak dla mnie jest podobnie, kwestia indywidualnych preferencji, w poprzednim temacie była sugestia, że czcionka mogła by być bardziej zgodna z oryginałem, ale jak pytałem kto zrobi to nikt się nie zgłosił a, że nie jestem grafikiem to zrobiłem jak umiałem, Twoja czcionka jest jeszcze bardziej zaokrąglona od mojej i pewnie nie wszystkim się spodoba1 punkt
-
Najśmieszniejsze jest to, że jest to błąd banalnie prosty do naprawy. Chodzi tylko (i aż) o wyłączenie redukcji szumów tła dla nagrań video.1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Szkło hartowane ma za zadanie zmniejszyć prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu a nie całkowicie uchronić przed pęknięciem. Dobrze wykonane i przyklejone szkło na całej swojej powierzchni wzmacnia strukturę wyświetlacza przez co naprężenia działające na ekran podczas upadku są mniejsze co redukuje ryzyko uszkodzenia. Przy okazji, szkło chroni także przed zarysowaniem. Jednak ekran ze szkłem nie jest niezniszczalny i trzeba o tym pamiętać. Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka1 punkt
-
A z tym ok..... google to już dawniej były problemy w innych telefonach. To prawie na pewno sprawka współpracy tego z tą wersją romu, jeżeli wyłączenie wykrywania "ok google" pomogło.1 punkt
