Jump to content

Axon

Użytkownicy
 • Posts

  183
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max 3/32GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Axon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

35

Reputation

 1. Axon

  MIUI 8.8.2

  Mi max, wszystko ok ale jak u większości domyślny motyw do bani (delikatnie stan rzeczy ujmując). Czy jest jakaś możliwość przywrócenia ikon z domyślnego motywu oprócz instalacji poprzedniej wersji miui? EDIT: U mnie przy próbie zamiany motywu dzieje się to samo co u @mrosi
 2. Axon

  MIUI 8.7.12

  Na mimax to samo, nie wyświetla ikony amazfit watch.
 3. Axon

  MIUI 8.7.12

  @mates21 Potwierdzam, na 7.0 nie ma możliwości edycji dźwięku SMS. Przynajmniej u mnie. Choć nie wiem czy factory reset by coś pomógł bo nie robiłem.
 4. Axon

  MIUI 8.7.12

  Jeśli ktoś się wacha przed instalacją na Mimax, to śmiga....
 5. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  To zostań na fabrycznym Romie... Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 6. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  To zależy: Jeśli nie zależy ci na wodotryskach i nie używasz strava - zainstaluj PF. Jeśli lubisz wodotryski i używasz strava - zainstaluj rom z drugiego linku. Choć strava nie jest tu wyrocznią, gdyż po kombinacjach można jej używać również z romem z PF.
 7. Axon

  MIUI 8.1.11

  Mi max - wszystko ok.
 8. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  U mnie np. jest znikome zużycie baterii przez tą aplikację zarówno w dzień jak i w nocy. Cały czas jadę na rom-ie , miui by xiaomi.eu - co tydzień aktualizuje do najnowszych wersji i nigdy nie miałem problemu.
 9. 5. Z watchdroid tak, a o reszcie proponuje poczytać. 6. BT i WIFI- Jest tak jak na oryginale.
 10. @penetratore Ad1. Jeśli wszystko robisz zgodnie z instrukcjami i czytasz ze zrozumieniem to nie ma problemów (na innym forum jest nawet instalator stworzony przez @Lector służący do wgrywania rom-u itp) Ad2. możesz sterować muzyką odtwarzaną z telefonu, nawet z youtube czy np z aplikacji muzyka play. Ad3.Mi Home działa (poszukaj na forum, wstawiałem gdzieś info jak to uruchomić). Ad4.Pilot działa tylko z TV od xiaomi.
 11. Jeśli język polski cię średnio interesuje to zostań na oryginalnym rom-ie. "Czy można bezpiecznie instalować?" Nie bardzo wiem o jakie kwestie pytasz. Generalnie by zainstalować custom ROM należy odblokować bootloader - siedzisz na tyle długo na forum że wiesz z czym to się wiąże. "Jak z użytkowaniem?" Osobiście używam PF i wszystko działa, bateria trzyma od ładowania do ładowania. Wszystkie funkcje dostępne w naszym regionie działają, sterowanie muzyką i mi Home również. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to proponuję poczytać, ten smartwatch jest już tak długo na rynku że bez problemu znajdziesz interesujące cię informacje. Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 12. Potwierdzam, to naprawdę "Dobra zmiana"[emoji6] Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 13. Zaktualizuj do nowszej wersji to będzie wszystko ok.
×
×
 • Create New...