Jump to content

Axon

Użytkownicy
 • Posts

  183
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max 3/32GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Axon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

35

Reputation

 1. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  To zostań na fabrycznym Romie... Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 2. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  To zależy: Jeśli nie zależy ci na wodotryskach i nie używasz strava - zainstaluj PF. Jeśli lubisz wodotryski i używasz strava - zainstaluj rom z drugiego linku. Choć strava nie jest tu wyrocznią, gdyż po kombinacjach można jej używać również z romem z PF.
 3. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  U mnie np. jest znikome zużycie baterii przez tą aplikację zarówno w dzień jak i w nocy. Cały czas jadę na rom-ie , miui by xiaomi.eu - co tydzień aktualizuje do najnowszych wersji i nigdy nie miałem problemu.
 4. 5. Z watchdroid tak, a o reszcie proponuje poczytać. 6. BT i WIFI- Jest tak jak na oryginale.
 5. @penetratore Ad1. Jeśli wszystko robisz zgodnie z instrukcjami i czytasz ze zrozumieniem to nie ma problemów (na innym forum jest nawet instalator stworzony przez @Lector służący do wgrywania rom-u itp) Ad2. możesz sterować muzyką odtwarzaną z telefonu, nawet z youtube czy np z aplikacji muzyka play. Ad3.Mi Home działa (poszukaj na forum, wstawiałem gdzieś info jak to uruchomić). Ad4.Pilot działa tylko z TV od xiaomi.
 6. Jeśli język polski cię średnio interesuje to zostań na oryginalnym rom-ie. "Czy można bezpiecznie instalować?" Nie bardzo wiem o jakie kwestie pytasz. Generalnie by zainstalować custom ROM należy odblokować bootloader - siedzisz na tyle długo na forum że wiesz z czym to się wiąże. "Jak z użytkowaniem?" Osobiście używam PF i wszystko działa, bateria trzyma od ładowania do ładowania. Wszystkie funkcje dostępne w naszym regionie działają, sterowanie muzyką i mi Home również. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to proponuję poczytać, ten smartwatch jest już tak długo na rynku że bez problemu znajdziesz interesujące cię informacje. Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 7. Potwierdzam, to naprawdę "Dobra zmiana"[emoji6] Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 8. Zaktualizuj do nowszej wersji to będzie wszystko ok.
 9. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  @Wojusek Jeśli już do tego dojdzie to po postawieniu systemu na nowo okaże się że aplikacja AmazfitWatch będzie chciała kodu z zegarka do sparowania. Wtedy albo udostępnisz ten kod po aktywacji ukrytego lanchera (info np na youtube) albo robisz factory reset w zegarku i parujesz ponownie.
 10. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  @ekstazjon Jaką masz wersję Romu? Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 11. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  Oczywiście że trzeba... Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 12. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  Obecnie mam miui Eu, ale dla testów instalowałem global i nie było problemów zarówno z mi band 2 jak i z amazfit.... Czasami miflash to dobre lekarstwo ......[emoji846] Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 13. Axon

  Xiaomi AMAZFIT

  Pisałem post w tym wątku o mihome. Poszukaj..... Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...