matiasmovie

Użytkownicy
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About matiasmovie

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG L65 | redmi 4x

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. 3dB to jest w przybliżeniu o 1/4 ciszej, nie wprowadzaj ludzi w błąd
 2. Powinien pokazać za pół roku czy działa, przeważnie skutki uboczne widać dopiero po kilku miesiącach od zalania
 3. Nie macie może ostatnio tak, że ubywa wam pakiet internetu pomimo, że z niego nie korzystacie, tylko z samego wifi?
 4. Nie wiem czy to ta aktualizacja czy w jakiejś poprzedniej, bo nie używam z byt często aparatu, ale mam wrażenie, że poprawiła się jakość dźwięku w wideo.
 5. nie zauważyłem za bardzo zmian, OTA Region PL, jeden bug jaki zauważyłem to że po aktualizacji musiałem wyłączyć telefon bo drainowało akusa, ale na razie wydaje się ok po zrobieniu tego
 6. tu masz wszystko opisane o miuipolska https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
 7. @wicy nie używałem ale podobno fajne matowe ma 3mk.
 8. Ładowarka fiksuje albo kabel, jak możesz podłącz np. ten sam kabel pod usb w komputerze albo weź inną ładowarkę z innym kablem i sprawdź czy jest ok.
 9. mogli by zrobić po prostu nazwy w stylu Kolor 1,2,3,4 i ew. dać możliwość modyfikacji nazw wtedy zgadzałoby się
 10. @drago68 możesz, ważne tylko żeby zgadzała się wersja, np. ma telefon w wesji global to soft global, chyba że robisz przez OTA(automatyczne aktualizacje w ustawieniach) to nawet nie musisz się zastanawiać bo samo wie co instaluje
 11. miałem miesiąc i w miarę się spisywała, jedynie trzeba uważać żeby się nie podważyła bo jest oczywiście słabo naklejona, a tak to jak chcesz mieć coś taniego do naklejenia i nie potrzebujesz szkła to możesz pomyśleć o 3MK shield, bodajże dwie za 14zł i darmowa wysyłka w ich sklepie na allegro.
 12. Wejdź w ustawienia->zainstalowane aplikacje, kliknij na 3 kropki i pokaż wszystkie, poszukaj google, wejdź w zarządzanie miejscem i daj wyczyść wszystkie dane w sensie pojawiają się powiadomienia z Whatsup ale nie miga dioda? czy w ogóle nie ma powiadomień?