Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/24/2021 in all areas

 1. Aktualizacja Zależy od wersji oprogramowania kontrolera… czyli najnowsza wersja „to” ma. Nie bo punkt 2. Można zaktualizować tylko oprogramowani BMS, poprawić to co w jest w kontrolerze ESC/DRV Trzeba „usmażyć” odpowiednia wersje fw dla ESC. - https://pro2.cfw.sh TAK.
  1 point
 2. Tak, na szczęście zostawili Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  1 point
 3. Sprawdziłem przed momentem, jest OK na najnowszej dziennej. Może był jakiś bug na tygodniowej, ale na pewno nie mam tego teraz. U mnie działa normalnie.
  1 point
 4. [mention=8327]dr[/mention] Janek "Format data" (z potwierdzeniem "yes"; nie mylić z Wipe data) czyści całą pamięć wewnętrzną, wiec wszystko musisz sobie zgrać na pendriva lub kompa. Jest jednak niezbędny przy instalacji nowego romu na czysto, jeśli nie chcesz złapać boot loopa. Robiąc kopię w TWRP zaznaczam wszystko i tak samo przy przywracaniu. Co do Migrate, to w przeglądarkach zostają hasła ,zakładki czy historia przeglądania. Generalnie robi kopie aplikacji i ich danych. Są jednak małe wyjątki jak np. WhatsApp, bo po instalacjj/przywróceniu na nowym systemie wymaga nowej aktywacji. Ale w
  1 point


×
×
 • Create New...