Jump to content

Aconcagua

Użytkownicy
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

875 profile views

Aconcagua's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. @FromWP wcześniej wiele razy bawiłem się na Redmi 3 Pro i nigdy takiego problemu nie miałem więc jestem zdziwiony. Czyli zwpiować w TRWP tylko "data" i powinno hulać? @preston2009 czyli te wszystkie screeny, które widziałem to były od baranów, którzy nie rozróżniają modeli Redmi 4, 4X, Note 4, Note 4X? Jak mnie coś takiego denerwuje... Jeszcze się będą wykłócać, że ta opcja jest dostępna.
 2. @preston2009 a że tak się zapytam, masz w ogóle xiaomi eu i możesz potwierdzić, że nie ma tej opcji w ustawieniach wyświetlacza? Bo próbuje wgrać przez TWRP, ale nie widzi mi w nim romu z pamięci wewnętrznej telefonu. Jakaś chora akcja. Bo nawet jak jestem w TWRP to po podłączeniu telefonu do komputera nie mogę podejrzeć pamięci i nic na nią wgrać.
 3. @FromWP ale masz ten telefon razem z xiaomi eu? Czy po prostu tak piszesz? Z tego co wyczytałem w jakimś starym wątku sprzed 8 miesięcy to właśnie była ta opcja, ale nie działała. A czy w innych źródłach ludzie nie odróżniali 4x od note 4x to już nie wiem. Chciałbym zaczerpnąć informacji od osoby, która ma 4X razem z xiaomi eu.
 4. Panowie niech mi ktoś odpowie czy jest działające wybudzenie ekranu podwójnym kliknięciem w 4x? Na globalu tego nie ma. Czy znajduje się ta funkcja i działa na xiaomi eu? Bo jedni mówią, że mają drudzy, że nie. Inni nie odróżniają modeli 4x od note 4x i jest jeden wielki burdel. Kupiłem w końcu po piniondzach 4x i mocno się zdziwiłem. Jak nie będzie tej funkcji to jestem zmuszony sprzedać telefon bo bez niej użytkowanie telefonu to dla mnie udręka.
 5. Niech mi ktoś odpowie czy jest działające wybudzenie ekranu podwójnym kliknięciem w 4X? Jeśli tak to na jakim romie? Jedni mówią, że mają drudzy, że nie. Inni nie odróżniają modeli 4x i note 4x i jest jeden wielki burdel.
 6. @Ciacho23 wysoka dokładność opiera się na wszystkich czynnikach (GPS Wi-Fi i sieci komórkowe) dlatego jest dokładniejsze i szybciej złapie Ci sygnał. Jak jesteś w budynku to lokalizacji Ci nie złapie na samym GPS-ie, a podepnij się pod Wi-Fi to masz ją od strzała. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 7. @Ciacho23 tak niestety zawsze było. Na moje przełącznik powinien wszystko wyłączać. Ale, że on dotyczy tylko GPS-u to zmienia profil na "Oszczędzanie baterii", które sensoru GPS nie wykorzystuje. Dla mnie to minus bo sam nie lubię mieć włączonej jakiejkolwiek lokalizacji i jest śmieszna zabawa z przełączaniem tego wszystkiego. Bo przykładowo ustawiasz "Wysoką dokładność", wyłączasz GPS przełącznikiem i zmienia się ustawienie na "Oszczędzanie baterii", następnie wyłączasz lokalizację, włączasz GPS i ustawia się on na "Tylko urządzenie" co jak wiemy działa za słabo i trzeba wchodzić specjalnie w ustawienia lokalizacji żeby zaznaczyć "Wysoką dokładność". Chwała mapom google, że chociaż wyskakuje powiadomienie o włączeniu GPS z wykorzystaniem Wi-Fi, sieci komórkowych.
 8. No i podoba to się dla mnie bardzo Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 9. Mam poblokowane wszystkie aplikacje aby nie miały dostępu do lokalizacji (oprócz Mapy Google), a mimo to i tak ją ustala jak włączę obojętnie, którą opcję. No i szkoda, że nie ma takiego przełącznika, który wyłącza całkowicie lokalizację.
 10. Też mnie to denerwuje, że nie można lokalizacji na pulpicie ustawić. W ogóle beznadziejny jest dla mnie przełącznik z rozwijanego paska u góry, który nie wyłącza całkowicie GPS-a tylko zmienia tryb z wysokiej dokładności na oszczędzanie baterii - przecież to się wyklucza (i tak i tak sensor GPS jest włączony) Swoją drogą dzisiaj pierwszy raz odpaliłem lokalizacje w mapach google na miui9 i coś ten gps beznadziejnie chodził, a szedłem chodnikiem.
 11. Przeszedłem na MIUI 9, zainstalowałem na swoim Redmi 3 Pro global deva i aktualizacje działały od strzała przy wyłączonym ekranie. Przeszedłem na xiaomi.eu i problem powrócił. O co tu chodzi? Chciałbym mieć wersję EU, ale już nie mam do tego mocy. Dla mnie to jakieś żarty są. Widzę, że jest nawet opcja ogólna wyłączenia oszczędzania we wszystkich aplikacjach naraz, ale to tak samo nic nie daje. No globalu fabrycznie zapierdziela i nic nie trzeba kombinować, a tu takie jaja. Znajdzie się w końcu jakieś rozwiązanie?
 12. Teraz jestem chory i cały dzień spędzałem w łóżku i bateria trzyma jak za starych czasów - 10% na 1h SoT.
 13. @Snajper używaj przecinków i kropek, bo tego nie da się czytać. Jakaś schludność musi być. A tu jeszcze pełno literówek. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...