Jump to content

Aconcagua

Użytkownicy
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

610 profile views

Aconcagua's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Aconcagua

  MIUI 9.1.3

  Dodali 2tap2lock, ale 2tap2wake już nie łaska Chodzi o urządzenia, które nigdy odblokowania tapnięciem nie miały. Skoro da się zablokować to i odblokować się da, no ale po co.
 2. Aconcagua

  MIUI 8.10.25

  Przecież są cotygodniowe aktualizacje do Redmi 4X
 3. Aconcagua

  MIUI 8.3.2

  @fps przez 3 miesiące nic mądrego nie wyszło? No szacun
 4. Aconcagua

  MIUI 8.3.2

  Chłopaki jaki stabilny rom polecacie? Bo kupiłem Redmi 4X, zainstalowałem 8.3.2 i nie można zmienić dzwonków. W 8.2.1 też widzę, że są jakieś problemy z cichym głosem rozmówców. A muszę zmienić globala bo za mało funkcji tam jest.
 5. @FromWP wcześniej wiele razy bawiłem się na Redmi 3 Pro i nigdy takiego problemu nie miałem więc jestem zdziwiony. Czyli zwpiować w TRWP tylko "data" i powinno hulać? @preston2009 czyli te wszystkie screeny, które widziałem to były od baranów, którzy nie rozróżniają modeli Redmi 4, 4X, Note 4, Note 4X? Jak mnie coś takiego denerwuje... Jeszcze się będą wykłócać, że ta opcja jest dostępna.
 6. @preston2009 a że tak się zapytam, masz w ogóle xiaomi eu i możesz potwierdzić, że nie ma tej opcji w ustawieniach wyświetlacza? Bo próbuje wgrać przez TWRP, ale nie widzi mi w nim romu z pamięci wewnętrznej telefonu. Jakaś chora akcja. Bo nawet jak jestem w TWRP to po podłączeniu telefonu do komputera nie mogę podejrzeć pamięci i nic na nią wgrać.
 7. @FromWP ale masz ten telefon razem z xiaomi eu? Czy po prostu tak piszesz? Z tego co wyczytałem w jakimś starym wątku sprzed 8 miesięcy to właśnie była ta opcja, ale nie działała. A czy w innych źródłach ludzie nie odróżniali 4x od note 4x to już nie wiem. Chciałbym zaczerpnąć informacji od osoby, która ma 4X razem z xiaomi eu.
 8. Panowie niech mi ktoś odpowie czy jest działające wybudzenie ekranu podwójnym kliknięciem w 4x? Na globalu tego nie ma. Czy znajduje się ta funkcja i działa na xiaomi eu? Bo jedni mówią, że mają drudzy, że nie. Inni nie odróżniają modeli 4x od note 4x i jest jeden wielki burdel. Kupiłem w końcu po piniondzach 4x i mocno się zdziwiłem. Jak nie będzie tej funkcji to jestem zmuszony sprzedać telefon bo bez niej użytkowanie telefonu to dla mnie udręka.
 9. Niech mi ktoś odpowie czy jest działające wybudzenie ekranu podwójnym kliknięciem w 4X? Jeśli tak to na jakim romie? Jedni mówią, że mają drudzy, że nie. Inni nie odróżniają modeli 4x i note 4x i jest jeden wielki burdel.
 10. Aconcagua

  MIUI 7.10.19

  Nic takiego u mnie się nie dzieje. Wszystko jest O.K Przy pierwszej instalacji MIUI9 miałem bootloopa, ale to dlatego, że sformatowałem cały telefon łącznie z systemem. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 11. Aconcagua

  MIUI 7.10.12

  Ja normalnie zainstalowałem SuperSu z automatu po romie i chodzi.
 12. @Ciacho23 wysoka dokładność opiera się na wszystkich czynnikach (GPS Wi-Fi i sieci komórkowe) dlatego jest dokładniejsze i szybciej złapie Ci sygnał. Jak jesteś w budynku to lokalizacji Ci nie złapie na samym GPS-ie, a podepnij się pod Wi-Fi to masz ją od strzała. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 13. @Ciacho23 tak niestety zawsze było. Na moje przełącznik powinien wszystko wyłączać. Ale, że on dotyczy tylko GPS-u to zmienia profil na "Oszczędzanie baterii", które sensoru GPS nie wykorzystuje. Dla mnie to minus bo sam nie lubię mieć włączonej jakiejkolwiek lokalizacji i jest śmieszna zabawa z przełączaniem tego wszystkiego. Bo przykładowo ustawiasz "Wysoką dokładność", wyłączasz GPS przełącznikiem i zmienia się ustawienie na "Oszczędzanie baterii", następnie wyłączasz lokalizację, włączasz GPS i ustawia się on na "Tylko urządzenie" co jak wiemy działa za słabo i trzeba wchodzić specjalnie w ustawienia lokalizacji żeby zaznaczyć "Wysoką dokładność". Chwała mapom google, że chociaż wyskakuje powiadomienie o włączeniu GPS z wykorzystaniem Wi-Fi, sieci komórkowych.
 14. No i podoba to się dla mnie bardzo Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 15. Mam poblokowane wszystkie aplikacje aby nie miały dostępu do lokalizacji (oprócz Mapy Google), a mimo to i tak ją ustala jak włączę obojętnie, którą opcję. No i szkoda, że nie ma takiego przełącznika, który wyłącza całkowicie lokalizację.
×
×
 • Create New...