Jump to content

michaelwaut

Użytkownicy
 • Posts

  205
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Ten Kraj

Dodatkowe

 • Smartfon
  Oneplus Nord 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

michaelwaut's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

8

Reputation

 1. Nie ma miui wyższego na ten telefon. Znajdź jakiś custom na android 10/11 i święto. Ja mam bardzo fajny ion rom
 2. Da się jeszcze znaleźć pliki to wgrania jakiegoś customa do tego telefonu?
 3. Znalazłem fajny ROM na andku 10. Ancient os. Nawet działa i nie wywala nic. https://forum.xda-developers.com/redmi-3/how-to/index-redmi-3-roms-kernels-recoveries-t4099085/page2
 4. W opcjach programistycznych miałem zablokowany. To znaczy chyba źle się trochę wyraziłem. Do miunlock zalogowałem się w tamtym tygodniu. Sugerowałem się innym tematem, tam było napisane że musi być dev. No i kilka stron wcześniej ktoś też miał problem z wgraniem na redmi 3 i musiał wgrać deva. Mniejsza z tym. Ważne że się udało.
 5. Już myślałem że ubiłem telefon, bo chyba z 40 minut wgrywało mi chiński rom. Skorzystałem z tej wersji https://xiaomirom.com/en/download/redmi-3-3-pro-ido-weekly-7.10.19/ Wcześniej globale niecałe 8 minut, albo i krócej. Zawiesiło się i tel przestał reagować na vol+power. Ale dziś ściągnąłem miflasha z 2017 roku, i z vol+ i - połączyło. też długo wgrywało, ale operacja zakończona powodzeniem. Ściągnąłem miunlock, zalogowałem się przez podanie ID i zaskoczyło za pierwszym razem. Botloader ściągnięty. Tak więc jakby ktoś potrzebował do redmi 3 to da się. BTW. to jednak dla świętego spokoju moderator mógłby dodać w pierwszym poście że nie prosi się już o zgodę, i nie trzeba czekać.
 6. To po co taki tekst jest w poradniku? No tak. Trzeba wrócić 7 stron żeby zrozumieć że poradnik jest wart funta kłaków.
 7. Ale ja nie mogę odblokować, bo nie mam romu dev Coś znalazłem https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/ido/ https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/ido/ Ten recovery wgram z zipa przez aktualizacje?
 8. Musi być rom dev? Czy może być stable? Nie potrafię znaleźć romu dev do redmi 3 ido. Jak wszedłem na globalu wyskoczyło mi że nie może wysłać sms potwierdzającego. A już doczytałem, nie zauważyłem wcześniej bo ja nie mam takiego błędu.
 9. Mam nową płytę główną od acida i telefon włączył się z chińskim językiem bez ekranu z konfiguracją. Jest możliwość włączenia tu języka angielskiego? Bo póki co nawet nie wiem od czego zacząć. Nie ogarniam chińskich krzaczków. Miałem kiedyś konto Xiaomi bo ściągałem botloader z tego telefonu. Ale nie pamiętam jakiego podawałem. Ktoś kojarzy czy Xiaomi wysyłało jakieś maile? Wtedy mógłbym poszukać i może bym doszedł do konta. Nie wiem jakie słowo kluczowe wpisać żeby mi poczta znalazła mail. Dobra. Znalazłem po aktualizacji język angielski.
 10. Miałem 2/16 spokojnie by wystarczyło. A ceny jakie?
 11. Znalazłem jakiś tel na olx, niestety sprzedawca chyba nie chce go sprzedać, bo wyciągnąć jakieś info od niego jest trudne. Niby tylko na zewnątrz stan kiepski, ale jakoś na pytanie o stan płyty głównej odpowiedział że "telefon działa". No i chyba wawa, więc wysyłka dość ryzykowna. Zależy mi na tym telefonie bo jest mniejszy niż mój obecny i służy mi jako nawigacja na rower. To jakbyście mieli jakąś propozycję to możemy się pewnie dogadać.
 12. No to kicha. Muszę szukać płytki do ido
 13. Ktoś się orientuje czy do redmi 3 pasuje płyta główna z 3s czy to całkiem inny telefon?
×
×
 • Create New...