Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, wzr1one napisał:

@Sławek no zobacz 

Też tak miałem - google maps miało dostęp do lokalizacji, ale zabroniłem dostępu jakiemuś procesowi z którego google korzystał (teraz tylko zgaduję, że pytanie mogło być od google services czy czegoś podobnie brzmiącego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ufo napisał:

A czemu mapy masz po polsku w angielskim języku systemu? Jak instalowałeś gappsy? 

Ja ściągnąłem aplikację i ona mi po kolei wszystkie komponenty google apps zainstalowała

Ja mam rom od xiaomi.com.pl ogólnie połowe mam po polsku, a połowe po Angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jarekm95 napisał:

A mipcsuite też ci błąd wywala? Bo ja kiedyś w miflashu z redmi2 też taki błąd miałem, a on nie ma blokady bootloadera.

Właśnie nie próbowałem, zapomniałem o tej appce. Dopiero w niedziele będę w stanie to zrobić, bo dziś wyjeżdżam, a aktualnie jestem w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

No to chyba jedyna rada jak miflash nie daje rady co jest dziwne z romem fastboot, sprobowac przez aplikacje mi pc suite w trybie fast boot wgrac ten rom co pod miflashem.

Tylko pamiętaj nie pomyl romu pod updater i nie daj go do miflasha :)

Spoko :D jak masz appke do tłumacza z obrazka, sprawdzisz co tam jest napisane na screenie który wrzuciłem? @Redmi2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ufo napisał:

@wzr1one ale wiesz, że ten rom multi nie ma polskiego? ;)

Ale ja nie chcę polskiego :D Sami mi go wrzucili, jedyny j. polski który akceptuje to ten z romu MIUIPolska ;D 

@ufo

 

@Redmi2 ten rom, ma cleanMastera z tych rzeczy ;D ale to znam mniej więcej pochodzenie 

Edytowane przez wzr1one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak postaraj się o odblokowanie bootloadera - jak teraz się nie przyda to będzie na "premierę" miuipolska :P
Sprawdź jeszcze czy na pewno masz na kompie wszystkie sterowniki do fastboota, później spróbuj mipcsuite i ostatecznie ten link co podesłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarekm95 napisał:

Tak czy siak postaraj się o odblokowanie bootloadera - jak teraz się nie przyda to będzie na "premierę" miuipolska :P
Sprawdź jeszcze czy na pewno masz na kompie wszystkie sterowniki do fastboota, później spróbuj mipcsuite i ostatecznie ten link co podesłałem.

@jarekm95 - fastboot raczej działa bez problemu, bo wyskoczyło mi tylko że systemlocked, wniosek o odblokowanie bootloadera wypełniłemwczoraj :D, a mipcsuite w niedziele postaram się zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez miflash też wyskakuje systemblocked, podanie o odblokowanie złożone, przez MiPCSuite jak chce zrobić recovery to wyskakuje, że najpierw trzeba zrobić backup, a gdy chce zrobić backup to info 'couldn't back up device'.
GPS w zadnej apce nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, blante napisał:

Mi przez miflash też wyskakuje systemblocked, podanie o odblokowanie złożone, przez MiPCSuite jak chce zrobić recovery to wyskakuje, że najpierw trzeba zrobić backup, a gdy chce zrobić backup to info 'couldn't back up device'.
GPS w zadnej apce nie działa.

@blante Tj. tak. U mnie w aplikacji Weather łapie ładnie Koszalin, następnie resetowało telefon przy odpaleniu google maps/janosika z włączonym gps, a aktualnie nie łapie na nich fixa/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to skreśla ten sklep. Proponuję wam skontaktować się ze sklepem i niech wam radzą, albo pisać maila do supportu xiaomi żeby wam szybciej bootloader odblokowali albo poradzili jak wgrać stockowy soft.

A ten Weather to pewnie łapie po nadajnikach gsm albo lokalizacji sieci, bo gps widać macie skopany

Edytowane przez jarekm95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jarekm95 napisał:

Jak dla mnie to skreśla ten sklep. Proponuję wam skontaktować się ze sklepem i niech wam radzą, albo pisać maila do supportu xiaomi żeby wam szybciej bootloader odblokowali albo poradzili jak wgrać stockowy soft.

A ten Weather to pewnie łapie po nadajnikach gsm albo lokalizacji sieci, bo gps widać macie skopany

No ja nie mam karty sim włożonej i mi lokalizacji w niczym nie łapie :)

Edytowane przez blante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jarekm95 napisał:

Jak dla mnie to skreśla ten sklep. Proponuję wam skontaktować się ze sklepem i niech wam radzą, albo pisać maila do supportu xiaomi żeby wam szybciej bootloader odblokowali albo poradzili jak wgrać stockowy soft.

A ten Weather to pewnie łapie po nadajnikach gsm albo lokalizacji sieci, bo gps widać macie skopany

Napisałem maila wczoraj i dziś dwa, jak to nie pomoże a w niedziele nie dam rady ogarnąć tego telefonu to będę dzwonił na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wzr1one napisał:

Napisałem maila wczoraj i dziś dwa, jak to nie pomoże a w niedziele nie dam rady ogarnąć tego telefonu to będę dzwonił na bank.

Ja też do nich maila napisałem i na ich strone na fejsie to zobaczymy. Napisałem tez do supportu xiaomi. Jak nic nie pomoże to skorzystam z 14dni zwrotu i kupie gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, blante napisał:

Ja też do nich maila napisałem i na ich strone na fejsie to zobaczymy. Napisałem tez do supportu xiaomi. Jak nic nie pomoże to skorzystam z 14dni zwrotu i kupie gdzie indziej :)

Ja mam problem taki, że kupowałem na fvat ;/ Więc ewentualnie rękojmia czy gwarancja, prawo zwrotu nie przysługuje ;D Napisz mi na pw co napisałeś do supportu xiaomi proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Redmi2 napisał:

A co ma do tego support xiaomi :-) ? Chyba ze mowisz o smiesznym sklepie PL a nie chinskim supporcie.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

To że jak zobaczą że ktoś ma problem z ich sprzętem przez śmieciowy soft to może odrazu dadzą zgodę na odblokowanie bootloadera albo powiedzą jak wgrać ofw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Nowy tu jestem. Namówiłem brata na zakup Redmi 3. Padło na sklep xiaomi.com.pl. Wersja z wgranym językiem polskim. Zainstalowałem Snapchata, odpalam, pytanie o pozwolenie na korzystanie z lokalizacji/gps, bach, restart. Dzwoniłem do sklepu, poradzili instalację oryginalnego firmware z en.miui.com. Ale czytam, że z tym problem jest. Ogólnie gps tez nie może złapać fixa. Przywrócenie do ustawień fabrycznych może coś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...