Jump to content

chireo

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About chireo

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanko do posiadaczy najświeższej wersji Global Stabilnej. Czy apki do dzwonienia i smsów są nadal z MIUI z nagrywaniem i prywatnymi wiadomościami?
 2. Żonka po przesiadce na RN7 narzekała na brak codziennych tapet na ekranie głównym i blokady. Zmieniłem region na Indie i apka się pokazała, ale jest dostępna tylko jedna kategoria "Daily digest", a w niej raptem parę obrazków i tyle. Próbowałem paru innych regionów, np. Szwajcarii, ale apka ponownie znikała. Można coś na to poradzić pozostając przy sofcie Global? Wersja: MIUI Global 11.0.7 | Stabilna 11.0.7.0(PFGEUXM)
 3. Niestety mam wersję chińską: MIUI 8.5 Stable 8.5.2.0(LAICNED) czyli jeśli dobrze rozumiem muszę przejść punkt I z kompendium, czyli instalacja przez MiFlash? Dopytuję dla pewności. Nie chciałbym uwalić telefonu.
 4. Jeśli pytanko jest głupie i opcje opisane na początku tego wątku są jedynie słuszne, to z góry najmocniej ajmsorry ale może ktoś jednak próbował to zrobić przez apkę Updater?
 5. Cześć Wam, Jest dostępna wersja MIUI9 dla Redmi 3 tutaj: http://en.miui.com/download-298.html Czy mogę ją sobie po prostu ściągnąć i zainstalować przez aplikację Updater i opcję "Choose update package" czyli po prostu poprzez wskazanie ściągniętego na telefon pliku? Trzeba by się w końcu przesiąść, bo od początku mam wersję chińską: MIUI 8.5 Stable 8.5.2.0(LAICNED) Z góry dzięki za wszelką pomoc.
 6. Coś się jakby zatrzymało. Ma ktoś wersję powyżej 7.2.7.0?
 7. Przebrnąłem przez ostatnich parę stron i nadal nie mam pewności. Przede wszystkim dlatego, że nie mam żadnych doświadczeń z modyfikowaniem systemu i pewnych terminów zwyczajnie nie rozumiem. Jak możesz to napisz po prostu czy jest to wykonalne (i jak) bez wgrywania innego romu. Z tego co widzę problemem może być też brak roota. Z góry dzięki
 8. Czy jest możliwość wgrania takiej modyfikacji do Redmi 3 na oryginalnym chińskim romie? Wersja 7.2.4.0
 9. Podepnę się po chamsku Czy ktoś zna może jakieś działające rozwiązanie?
 10. Używam aplikacji "Sound Profile LITE" do automatycznego sterowania profilami głośności, wifi, mobile data etc. na podstawie harmonogramu. Niestety apka nie jest w stanie włączać/wyłączać danych komórkowych. Próba zmiany tego ustawienia przy zmianie profilu kończy się komunikatem: "Your Android release doesn't allow to change data state." Uźywam oryginalnego romu 7.2.4.0. Jest jakiś sposób, żeby dać aplikacji takie uprawnienie? Nie znalazłem niczego takiego w "Security".
 11. Dopiero dziś rano pojawił mi się 7.2.4.0. Dzwonki są faktycznie głośniejsze. Teraz nawet na najcichszym smsy w robocie momentami wkurzają.
 12. Na oryginalnym 7.1.3.0 działa za bez problemu, ale trochę mi zeszło żeby w ogóle to uruchomić. Ten ruch ze środkowego przycisku na prawy czy lewy musi być po prostu dość szybki i działa za każdym razem.
 13. Proponuję wrzucać tutaj pytania/wrażenia dotyczące nowych wersji oficjalnego softu od producenta. Aktualnie mam wersję 7.1.1.0 i pojawiło się powiadomienie o dostępności 7.1.2.0. Czy ktoś już ją zainstalował? Jakieś istotne zmiany czy problemy?
 14. Kupiłeś z taką wersją czy robiłeś update? Pojawiło mi się powiadomienie o dostępności tej wersji, ale w aktualnej (7.1.1.0) zużycie baterii jest tak minimalne, że aż strach zmieniać
 15. Znacie może jakiś sposób na szybsze włączanie/wyłączanie "child mode"? Wchodzenie w ustawienia za każdym razem jest lekko upierdliwe. W którejś skórce widziałem na ekranie blokady możliwość wejścia od razu w ten tryb, ale sama skórka mi się nie podobała. Używam domyślnej i jest w niej tylko opcja aparatu na ekranie blokady. Najchętniej widziałbym to w opcjach w pasku powiadomień, ale niestety nie ma.
×
×
 • Create New...