Jump to content

Odblokowywanie bootloadera

zehell

Recommended Posts

ja mam konto od 2013. dzisiaj dostałem sms, bez wiekszych problemow poszlo miui polska root i twrp. natomiast mam problem z apka do zarzadzania uprawnieniami su. udalo wam sie pobrac binaria? bezpiecznie jest pozwolić TWRP na ten "reroot" czy coś takiego?

Edited by bartekzmc

1 minutę temu, Mamut napisał:

Screenshot_2016-01-07-19-47-19.thumb.png 

Po kliknięciu w trzy kropki mam coś takiego.

To jest jakaś lewa wersja systemu. Brat miał u siebie dokładnie to samo, miuipolska nie wiadomo skąd i jak zainstalowane. Radzę Ci wgrać czysty ROM 7.0.22.0 ;)

3 minuty temu, maaaciekmaaaniek napisał:

Beka. "Miuipolska" a aktualizacja do pobrania z Xiaomi eu. Pochwal się kto Ci taki syf zainstalował

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czemu syf? Przetłumaczone wszystko, usunięte zbędne chińskie aplikacje. Co może być nie tak?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-wysylka-z-polski-i5849108601.html 

10 minut temu, Mamut napisał:

Po kliknięciu w trzy kropki mam coś takiego.

Jesteś "nowy" więc powiem tylko tyle, weź poczytaj trochę na forum, piszesz że masz recovery a nie masz, uruchomiłeś w trybie recovery ? o czym tu pisać ? 

3 minuty temu, fyme napisał:

Jak faktycznie zainstalowany jest rom z xiaomi.eu to nie ma mowy o syfie.

To nie jest rom xiaomi.eu bo przecież nasze romy są na bazie wersji dev w formacie x.xx.xx. A ten na screenie to wersja MIUI typu "syfiastego". Ale owszem tłumaczenie jest pobrane (ukradzione etc) z romu xiaomi.eu.

No ładną maniane królik odstawia. Używać może ale niech się ograniczy z używaniem apek bankowych. Zloży request i dopiero po zatwierdzeniu niech flashuje jak potrzebuje polskiego :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3

6 minut temu, zehell napisał:

No ładną maniane królik odstawia. Używać może ale niech się ograniczy z używaniem apek bankowych. Zloży request i dopiero po zatwierdzeniu niech flashuje jak potrzebuje polskiego :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3

16 minut temu, Acid napisał:

Wiesz... mniejsza z tym. Do tego telefonu nie dostanie żadnej aktualizacji bo nie wie skąd jest rom. Musi odblokować bootloader tak czy inaczej jeśli chce aktualizacje.

22 minuty temu, tpawel napisał:

Godzinę się chłopak cieszył... A wystarczyło nie wchodzić na forum ;-)

wysłane z RN2

40 minut temu, leonov napisał:

Jesteś "nowy" więc powiem tylko tyle, weź poczytaj trochę na forum, piszesz że masz recovery a nie masz, uruchomiłeś w trybie recovery ? o czym tu pisać ? 

45 minut temu, hhunter22 napisał:

Królik  hehe.

"Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę".

Napisałem do nich wiadomość przed chwilą z ogólnymi pytaniami, czekam co odpowiedzą. A tak ich chwaliłem bo kontakt i czas wysyłki bardzo dobry..

Oni dużo nie mogą powiedzieć i zrobić. Zaopatrują się w telefony jak inni u dystrybutorów. A tam chińczyki wgrywają te softy. Praktycznie oni nie mają wyboru, w sensie albo biorą co dają chińczyki albo biorą to i dodatkowo sami poprawiają soft na miuipolska czy xiaomi.eu (ale to dodatkowa robota).

Kto ma odblokowany BL może powiedzieć jak zmieniła się flaga "warranty" w getvar all?

2 minuty temu, Acid napisał:

Oni dużo nie mogą powiedzieć i zrobić. Zaopatrują się w telefony jak inni u dystrybutorów. A tam chińczyki wgrywają te softy. Praktycznie oni nie mają wyboru, w sensie albo biorą co dają chińczyki albo biorą to i dodatkowo sami poprawiają soft na miuipolska czy xiaomi.eu (ale to dodatkowa robota).

Tak zdawałem sobie z tego sprawę. Ale na licytacji jak byk napisane jest język angielski i chiński to myślałem że rom będzie oryginalny. Fajnie że postarali się wgrać coś po polsku, ale nadal to system nie wiadomo z jakiego źródła.

Telefon będzie służył tylko do rozmawiania, smsowania, grania (raz po raz w nudnych momentach w pracy), przeglądania neta, zer płatności czy tego typu podobnych spraw, może zostać system czy lepiej próbować wgrać oryginalny soft?