Jump to content

leonov

Użytkownicy
 • Posts

  580
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by leonov

 1. Trochę odświerzę temat, ja oststnio zainstalowałem LineageOS 20, jak na razie jestem zadowolony 😁Działa wszystko i bardzo szybko.
 2. A w ustawieniach wyświetlacza, jak masz ustawiony schemat kolorów?
 3. Przywróć wystawienia fabryczne (stracisz dane) i obserwuj telefon, jeżeli problem się powtórzy oddaj do serwisu.
 4. Ja wymieniałem ostatnio, zakupiłem na aukcji allegro szybkę za 14 zł, a że mam kolegę z serwisu gsm to wymiana za 20 zeta. Ogólnie całkowity koszt dle obcego z zakupem szybki ok. 60 zł. Co do serwisu, mało prawdopodobne że zauważą coś.
 5. Tak mam w ustawieniach, górna belka normalnie się wysuwa w dół.
 6. A jaśniej ? Telefon żony ja przez pracodawcę, mam rozwód z telefonami Xiaomi od dwóch lat , chyba muszę nadrobić zaległości.
 7. Witam, problem jak w temacie płatności NFC działają na zablokowanym ekranie, wcześniej tak nie było. System Global 12.0.2 , bank to GetinBank, ustawienia NFC - układ zabezpieczający z HCE, płatność domyślna Google Pay. W aplikacji banku, nie ma za dużo ustawień do NFC.
 8. Zmieńcie region np. na USA i po sprawie
 9. Jest już wersja 15.1 nightly https://download.lineageos.org/gemini
 10. Mnie to nigdy nie działało, zawsze po wgraniu TWRP był bootloop, więc albo masz custom ROMz TWRP, albo Global Stable ze stock rcovery.
 11. Typowa "gadka" serwisu, żeby w razie czego było za co unieważnić gwarancję.
 12. Zdejmij plecki, odepnij na chwilę baterie i może zaskoczy, jak nie to serwis.
 13. Wersja 15 jest w wersji Alpha ! . Dużo rzeczy nie działa, masz działającą 14 nightly i tą wersje aktualizujesz. DISCLAIMER:THIS IS AN INITIAL ALPHA BUILD AND HAS MANY MORE BUGS. HAVE A BACKUP BEFORE FLASHING THIS AND TRY AT YOUR OWN RISK. KNOWN ISSUES:– WiFi– NFC– Bluetooth– Telephony (Calls and Data)– Audio (Record and Playback)– Video Playback– Sensors– GPS
 14. Macie na tym romie LTE ? bo u mnie nie mogę ustawić, max to H+ ..
 15. Niestety na romach xiaomi.eu , nie działa mi program diagnostyczny x431, na innych romach działa
 16. Niestety na ZCX TWRP było to samo
 17. No właśnie mam Global Stable, i TWRP nie pójdzie. , dodatkowo na Miui 9 słabo działają przyciski dotykowe ze szkłem, przesiadka na LineageOS, i wsio działa.
 18. Ma ktoś działające TWRP na MIUI 9 Global Stable, instalowałem najnowsze dostępnedla Mi5, ale po instalacji telefon wisi na logo miui. Może spróbuj tego https://forum.xda-developers.com/android/software/r-s-e-sound-systems-auditory-research-t3379709
 19. Możesz pobrać i zainstalować, tylko jeżeli OTA nie wykrywa ci aktualizacji to nie zainstalujesz tego, to jest wersja pod TWRP, więc musisz odblokować boot loader , wgrać TWRP i zainstalować ROM. Poprawka rom w wersji flashboot jest tutaj
 20. W nawiasie jest już ... (MIUI9)
 21. Właśnie też jestem ciekaw ? oficjalnie ma być w drugiej połowie listopada. Jest może ten rom pod miflash ? Poszło przez TWRP.
 22. Dlaczego masz starą wersję systemu ? przecież jest V8.5.3.0.NAAMIED
 23. Wygląda na uszkodzoną płytę.
 24. Jak naładować Mi5 w 1h 10 min. https://www.youtube.com/watch?v=2cNS81QeHUw
×
×
 • Create New...