Jump to content

leonov

Użytkownicy
 • Posts

  576
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by leonov

 1. Tak mam w ustawieniach, górna belka normalnie się wysuwa w dół.
 2. A jaśniej ? Telefon żony ja przez pracodawcę, mam rozwód z telefonami Xiaomi od dwóch lat , chyba muszę nadrobić zaległości.
 3. Witam, problem jak w temacie płatności NFC działają na zablokowanym ekranie, wcześniej tak nie było. System Global 12.0.2 , bank to GetinBank, ustawienia NFC - układ zabezpieczający z HCE, płatność domyślna Google Pay. W aplikacji banku, nie ma za dużo ustawień do NFC.
 4. Zmieńcie region np. na USA i po sprawie
 5. Jest już wersja 15.1 nightly https://download.lineageos.org/gemini
 6. Mnie to nigdy nie działało, zawsze po wgraniu TWRP był bootloop, więc albo masz custom ROMz TWRP, albo Global Stable ze stock rcovery.
 7. Typowa "gadka" serwisu, żeby w razie czego było za co unieważnić gwarancję.
 8. Zdejmij plecki, odepnij na chwilę baterie i może zaskoczy, jak nie to serwis.
 9. Wersja 15 jest w wersji Alpha ! . Dużo rzeczy nie działa, masz działającą 14 nightly i tą wersje aktualizujesz. DISCLAIMER:THIS IS AN INITIAL ALPHA BUILD AND HAS MANY MORE BUGS. HAVE A BACKUP BEFORE FLASHING THIS AND TRY AT YOUR OWN RISK. KNOWN ISSUES:– WiFi– NFC– Bluetooth– Telephony (Calls and Data)– Audio (Record and Playback)– Video Playback– Sensors– GPS
 10. Macie na tym romie LTE ? bo u mnie nie mogę ustawić, max to H+ ..
 11. Niestety na romach xiaomi.eu , nie działa mi program diagnostyczny x431, na innych romach działa
 12. Niestety na ZCX TWRP było to samo
 13. No właśnie mam Global Stable, i TWRP nie pójdzie. , dodatkowo na Miui 9 słabo działają przyciski dotykowe ze szkłem, przesiadka na LineageOS, i wsio działa.
 14. Ma ktoś działające TWRP na MIUI 9 Global Stable, instalowałem najnowsze dostępnedla Mi5, ale po instalacji telefon wisi na logo miui. Może spróbuj tego https://forum.xda-developers.com/android/software/r-s-e-sound-systems-auditory-research-t3379709
 15. Możesz pobrać i zainstalować, tylko jeżeli OTA nie wykrywa ci aktualizacji to nie zainstalujesz tego, to jest wersja pod TWRP, więc musisz odblokować boot loader , wgrać TWRP i zainstalować ROM. Poprawka rom w wersji flashboot jest tutaj
 16. W nawiasie jest już ... (MIUI9)
 17. Właśnie też jestem ciekaw ? oficjalnie ma być w drugiej połowie listopada. Jest może ten rom pod miflash ? Poszło przez TWRP.
 18. Dlaczego masz starą wersję systemu ? przecież jest V8.5.3.0.NAAMIED
 19. Wygląda na uszkodzoną płytę.
 20. Jak naładować Mi5 w 1h 10 min. https://www.youtube.com/watch?v=2cNS81QeHUw
 21. Na global beta 7.11.6, jest 26 fps. wersja 7.10.11 jest wstrzymana ale i tak w changelog nic o tym niema New - New App vault features: shortcuts, brief notes, and calendar events. (Supported on Android 5.0 or later). (11-07) New - New App vault features: shortcuts, brief notes, calendar events, and cricket. (Supported on Android 5.0 or later). (11-07) (India Only) Lockscreen, Status Bar, Notification Bar New - New content provider for Wallpaper Carousel - Glance. Enjoy high-quality images, read stories, and slide down to view more. (11-08) Mi Drop Optimization - Received files are sorted by time (11-06) Fix - Issues with loading big GIFs (11-06)
 22. Zły soft przecież pisze "Missmatching image and device" , produkt mido czyli Redmi Note 4, Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625.
 23. Kurcze nie pomyślałem faktycznie na domyślnym problemu nie ma, dzięki za pomoc. Przez motyw dorobiłem się MIUI 9
 24. Cześć, czy miał ktoś podobny problem ? w kontaktach po prawej stronie w spisie jest cyrylica ??? Rom global stable, dzisiaj zmieniłem na Global Dev z zachowaniem danych i jest to samo !?
×
×
 • Create New...