Jump to content

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0

zonee
 Share

Recommended Posts

Dziś zainstalowałem tego 7.1.3.0 i już widzę w statystykach wakelock :) wyłączyłem wszelkie dźwięki i uspokoiło się, ale dam znać potem. Póki co już widzę ślimaczenie się przeglądarki jak w starszych romach, szkoda że tego nie naprawili w dev 5.12.10 było już z tym dobrze.

Z tą baterią to różnie bywa !   Jednego dnia mam 0.06%/h a po 4h --- 6%/h potem znów 0.06 ! hmm !! Właśnie robię backup wszystkiego ( Titanium + TWRP ) - i zobaczę co się stanie jak za hibernuje wszystko :)

Systemowe oczywiście :)

Ps: http://en.miui.com/download-274.html#396 -  się szykuje ;)

Edited by zonee

No nie wiem, 7.1.3.0 ma wakelock dość duży w GSam ale w systemie go już nie widać. Telefon wytrzymał lepiej jak na 7.0.8.0 ale nie lepiej od 5.12.10. Moje standardowe użytkowanie wifi cały czas, synchronizacja, jasność 40%, 3G.

ec5edb1f14764.png

fdfe91e039e61.png Tak, podłączyłem ładowarkę, dlatego tak stan bateri podskoczył :) 

3946c137b26de.png

7e6018e240c77.png

Dnia 7.02.2016o13:52, d3tr0 napisał:

Tak, podłączyłem ładowarkę, dlatego tak stan bateri podskoczył :) 

Jak podłączyłeś ładowarkę to statystyki wypaczone, zrob test bez podłaczania i wtedy pogadamy :)

Edited by fullrespect

Inne zrzuty były na 1% jak widzisz bez ładowania, zapomniałem tego z wykresem ile czasu wytrzymał. Dodałem już jak się ładował.

Niektórzy tym się kierują a nie ile świeci ekran, więc im dałem niech mają 2 dni 3 godziny 36 minut.

10 godzin temu, krzyzu napisał:

Chińczycy dopiero skończyli świętować co niektórzy

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

HEHE ALE ROM SKOŃCZYLI WCZEŚNIEJ ---- TO z naszej PL strony brak reakcji jeszcze ---

Dnia ‎2016‎-‎01‎-‎27o16:20, gwalberg napisał:

W stable trochę boli że nie można modyfikować motywów,  motyw, ale inny dialer i ikony. 

Sorry, ale ja mam stable 7.1.3.0 i mogę edytować. Musisz tylko wyczyścić dane apki motywy (Albo poczekać aż ją pamięć ubije i aż przy uruchomieniu będzie ładowała się od białego ekranu) i wówczas przy uruchomieniu masz 5 ikonek zamiast 4, przy czym 2 od prawej to "własne". I tam jest możliwość zmiany ikon, itp.

• Like 2

6 godzin temu, Wodzu napisał:

Sorry, ale ja mam stable 7.1.3.0 i mogę edytować. Musisz tylko wyczyścić dane apki motywy (Albo poczekać aż ją pamięć ubije i aż przy uruchomieniu będzie ładowała się od białego ekranu) i wówczas przy uruchomieniu masz 5 ikonek zamiast 4, przy czym 2 od prawej to "własne". I tam jest możliwość zmiany ikon, itp.

No faktycznie, musiało przyjść z którąś aktualizacją, jak ja miałem stable to nie było takiej możliwości.

Siedzę cały czas na dev ale może zmienię na stable w takim razie, jak wyjdzie coś oszczędnego dla baterii. Jestem przyzwyczajony do jednego motywu, ale do innych ikon i blokady ekranu, więc jak dla mnie to ważna sprawa.

Na rozwojowej też się pojawiło, oprócz ludzika w lewym górnym logu jest i ikona.

Na 7.1.3.0 mam taką dziwną przypadłość - na ekranie włączonym - net po wifi/3g, messenger, yt - bateria trzyma bdb. W nocy - data off, sync off, tylko bt on (plus lokalizacja na oszczędzaniu) również - ok 2% na 8h. W dzień na czuwaniu natomiast raz - bez ruszania telefonu jest to ok. 0,7-0,8% na godzinę, a czasem nagle 3-4% / h.

Co ciekawe, gsam nie widzi żadnych wakelocków, natomiast na I pozycji jest kernel, ale mimo to gsam pokazuje że np 70-80% czasu (w godzinnym "teście") telefon był w deep sleep.

10 godzin temu, Wodzu napisał:

Na 7.1.3.0 mam taką dziwną przypadłość - na ekranie włączonym - net po wifi/3g, messenger, yt - bateria trzyma bdb. W nocy - data off, sync off, tylko bt on (plus lokalizacja na oszczędzaniu) również - ok 2% na 8h. W dzień na czuwaniu natomiast raz - bez ruszania telefonu jest to ok. 0,7-0,8% na godzinę, a czasem nagle 3-4% / h.

Co ciekawe, gsam nie widzi żadnych wakelocków, natomiast na I pozycji jest kernel, ale mimo to gsam pokazuje że np 70-80% czasu (w godzinnym "teście") telefon był w deep sleep.

Mam to samo ! Tel nawet z-Greenify-kowany ( i z Xposed i bez każda opcja ) - telefon nagle pochłania ogromne zasoby nic nie robiąc uśpiony w tle - potem znów nawet 0.29%/h i znów po godzinie/dwóch nawet i 10%/h !! Próbowałem wszystkiego nie wiem o co z tym chodzi !

55 minut temu, Waxy napisał:

Mi nic nie schodzi przez noc jak i nie dzieją mi się takie cuda jak wam na tym romie. emoji44.png

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

a co masz odpalone ? w tle na noc ?