Jump to content

koko63

Użytkownicy
 • Posts

  231
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Recent Profile Visitors

1,036 profile views

koko63's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

17

Reputation

 1. ? W sensie, że nie trzeba do tego Magiaka, świetnie. Kiedyś jeszcze na androidzie 9 można było zainstalować moduł Bluetooth, który rozszerzał możliwości kodeka SBC, jednak od andrda10+ nie da się tego zrobić. W Magisk Manager są dwa moduły Viper fx, żadnego z nich nie mogę zainstalować ani pobrać.O co chodzi?
 2. Po twoim pytaniu wszedłbym jeszcze raz w twrp i oznaczyłem tą opcję przy instalacji MagiskR. Potem, jak już wcześniej pisałem zainstalowałem magisk 21 z poziomu Magisk manager'a. Udało się, jednak nie od razu, kilka prób kilka restartów. Do tego okazuje się, że w zasobach magiska brak modułów o które mi chodziło, np: YouTube vanced.Na szczęście miałem paczki z tymi modułami ściągnięty na telefon z poprzednich instalacji jeszcze na Androidzie 9. Udało się zainstalować je po prostu z pliku. Trochę lepszy świat teraz. Dziękuję za zainteresowanie, pozdrawiam,dobrej nocy i radosnego świętowania.
 3. Pytanie dotyczy instalacji MagiskR.zip czy Magisk 21? MagiskR.zip instalowałem przez TWRP i tam jest, zdaje się wymuszony rwstart, no bo jak inaczej wrócę do systemu. Co do instalacji Magisk 21, to instalowałem z poziomu zainstalowanego w poprzednim kroku Magiska i dokonałem tego z wcześniej ściągniętego pliku na telefon.Po flashowaniu wyskoczyła komenda 'restaruj', którą pominąłem wychodząc gestem z aplikacji.
 4. Mi9t MIUI 12 30.10.20 Wgrałem MagiskR.zip przez TWRP, po czym TWRP automatycznie restartuje się do systemu i na pulpicie pojawia się Magisk Manager, zatem jak wgrać Magisk21 bez restartu TWRP? Po instalacji Magisk 21 przez Magisk Manager bez sugerowanego restartu otrzymuję coś takiego: Jeśli zrestsrtuję po wygraniu Magisk21 Magisk Manager nie odpowiada.
 5. koko63

  Magisk instalacja

  Mi9t, MIUI 12 22.10.20, how to???
 6. Na dragonie są jakieś , za przeproszeniem, jaja.Próbujac zamówić tam jest zalecana przeglądarka IE.Nie mogłem dokonać mego parczisu z firefoxa na Linuxie. Jaja, jaja, jaja.
 7. Tak, choć wolałbym kupić w Polsce, bo szybciej
 8. Pytanie podchwytliwo-druzgocące: Skąd wziąć oryginalny wyświetlacz Mi9t bez ramki? Zdecydowanie kupię oryginalny wyświetlacz Mi9t bez ramki.
 9. Ok.Której wersji Gcam użyć.Pytam, bo nigdy tego nie instalowałem, oraz czy równolegle będzie działać wersja stock?
 10. Tzn,po zainstalowaniu tego modułu są problemy ze stockiem?Czy tak?
 11. Energizer + BlueGo.Dodałem interia.pl do whitelist(tak dla testu) i nie wchodzi strona. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka Energized + BlueGo.Dodałem interia.pl do whitelist(tak dla testu, nie wchodzę tam ) i nie wchodzi strona Edyta: Czeba czytac, czytac! To do mnie:), ale również do innych. Po dodaniu do whitelist należy zrestartować urządzenie. Czuwaj!
 12. Ludziowie, ten Energizer z Blue działa dobrze jak dotąd.rawyolks, dziękuję, pomyślności w 2020. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...