Jump to content

dudek

Użytkownicy
 • Posts

  208
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dudek

 1. Dzięki. Wskoczyłem na Evo X (na próbę) i zobacze jak działa bateria i ogólnie.
 2. Była próba ustawień fabrycznych?
 3. U mnie zauważyłem tylko problem z powrotem do poprzedniego ekranu po odczytaniu sms (czasami). Ogólnie działa bardzo stabilnie. Ale robię właśnie aktualizację do 11.0.3
 4. Dzięki. Będę aktualizował launchera. Dziwne ułożenie ikon na pulpicie po obróceniu także zauważyłem.
 5. Mam podobny problem na GLOBALU. Tzn. ikony na pulpicie są. Czasami nie ma tych nawigacyjnych. Po wysunięciu i schowaniu szuflady, ikony się pojawiają.
 6. U mnie też nie było dostępnych aktualizacji. Ściągnąłem ręcznie OTA i zrobił aktualizację.
 7. NIestety xiaomi.eu drenuje baterie. Nie ważnę, czy dev, czy stable. Wróciłem do Globala i bateria wytrzymuje niebo dłużej. Wcześniej musiałem ładować dwa razy dziennie, teraz na koniec dnia mam 40%. Szkoda, bo xiaomi.eu ma kilka fajnych funkcji więcej od globala.
 8. This is a Mi 9 Lite Aurora Blue 6GB RAM 128GB ROM Delivery address: Serbia Kupiony w DRAGONIST
 9. OK. Zaryzykowałem. Odblokowałem (o dziwo bez czekania) bootloader, zainstalowałem V11.3.2.0 od xiaomi.eu. Zrobiłem według pierwszego sposobu: I płatność działa. Piszę to tylko dlatego, że wcześniej były zgłoszenia, że na różnych softach może nie działać.... U mnie jest OK.
 10. U mnie nic się nie zawiesza. Jak nie trafię w czytnik, to poprawiam palec i od razu odblokowuje.
 11. Czy po odblokowaniu i przesiadce na xiaomi.eu płatność zbliżeniowa działa prawidłowo?
 12. Nie wiem, czy jakikolwiek model xiaomi na dzień dzisiejszy ma kolorową diodę powiadomień? Chyba skończyły się na Redmi 4 Pro i Redmi Note 4.
 13. Ja siedzę na xiaomi.eu stable. Poczekam aż właśnie stable wyjdzie na androidzie pie, bo nie chce mi się bawić od nowa w instalację wszystkiego. Dam znać.
 14. Z Gearbest Priority Line i praktycznie 100% pewności braku VAT. Zobacz tylko, kiedy jest planowana wysyłka. Od wysyłki około 2 tygodni i paczka będzie u Ciebie.
 15. Dzięki. TWRP działa poprawnie z xiaomi.eu stable v10.0.4.0
 16. 1. Nie wiem 2. W przypadku Redmi 4 Pro/Prime nie ma takiego zabezpieczenia. Możesz sobie wgrywać, co chcesz. 3. Chyba nie. 4. Nie wie,. Generalnie każda wersja oprogramowania, czy to global, czy xiaomi.eu dev, czy xiaomi.eu stable. Wszystkie działają poprawnie - oczywiście jak nie tworzysz dziwnych wynalazków i instalujesz na czysto. 5. 9.6.1.0, jak i 10.1.1.0 GLOBAL STABLE działają bez zastrzeżenie. To samo mogę powiedzieć o xiaomi.eu STABLE. Zaznaczam, że u siebie zawsze instalowałem na czysto. Jakiegokolwiek drenażu baterii nie zaobserwowałem.
 17. To nie jest global, tylko jakaś przeróbka od Goldwaya. Ciężko powiedzieć, czy nie ma w nim jakichś aplikacji śledzących lub czegoś podobnego? No i jak (przypadkowo) zrobisz update, to masz uwalony telefon
 18. @IndianaD \instalacja tak samo. Tylko full wipe, więc utrata danych. Zrób sobie kopie.
 19. W kablu łączysz ze sobą dwa przewody (nie pamiętam które, sprawdź sobie na Google lub YouTube). Tego kabla używasz tylko do wprowadzenia telefonu w tryb EDL. Później zmieniasz kabel na normalny i instalujesz oficjalny soft przez MiFlash.
 20. Jak nie jesteś w stanie wprowadzić go w tryb fastboot, to w domowych warunkach raczej nic już z nim nie zdziałasz.
 21. Redmi 4 Pro udawało się uruchomić w trybie EDL przerobionym kablem DEEP FLASH (jeśli dobrze pamiętam). Może spróbuj pójść tą drogą?
 22. @latet stabilizacja działa przy 60 klatkach. Ale jak to się ma do innych telefonów, to nie wiem. Nie mam porównania. @idoma Pierw musisz odblokować BL. Zakładam, że telefon masz od Goldwaya? Bo chyba nikt inny nie wysyła ich do Polski. Nie rób aktualizacji przypadkiem, bo możesz uceglić telefon. Postaraj się o unlock. Na goldwayowym fejkowym global miui da się odblokować telefon. Odblokujesz, wgrasz twrp, później zainstaluje xiaomi.eu stable (z pierwszego posta) lub dev. Poradniki są na forum. Lada chwila doleci do mnie drugi Redmi 6 Pro. Postaram się zkleić jakiś poradnik
 23. szkło kupiłem to: https://aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-6-Pro-szk-o-hartowane-pe-na-pokrywa-MOFi-oryginalne-Redmi-6-screen-protector/32899431225.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fcUuM1S Troche drogo wyszło (w porównianiu z innymi z aliexpress), ale pasuje idealnie. Case zamówiłem od tego samego sprzedawcy: https://aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-6-skrzynki-pokrywa-Redmi6-Pro-back-cover-silikonowy-kraw-dzi-tkaniny-ochronne-przypadku-capas/32889650597.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fcUuM1S Ale nie polecam. Jest za duże. Używam go do pracy, bo telefon w nim sprawia wrażenie pancernego. Na co dzień noszę oryginalny silikonowy case
×
×
 • Create New...