Jump to content

dudek

Użytkownicy
 • Posts

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by dudek

 1. Najnowszy soft dla Ciebie to V14.0.4.0.SJSEUXM Spróbuj zmienić region na Wielką Brytanię lub Szwajcarię i spróbować aktualizację. Jeśli nic nie znajdzie, to możesz ręcznie pobrać, wrzucić na telefon i aktualizować. Przykładowo to: https://xiaomirom.com/en/download/redmi-note-9-pro-5g-mi-10i-mi-10t-lite-gauguin-stable-V14.0.4.0.SJSEUXM/#europe-recovery EDIT: Po co unlock? Wystarczy aktualizacja.
 2. Xiaomi 12X działa wszystko. Revolut też bez problemu.
 3. Chyba mnie źle zrozumiałeś. Robię restart. Przestawiam apke. I wszystko znowu działa. Więc to żaden problem dla mnie
 4. Piszę o płatnościach przez Google pay. Innej aplikacji nie używam. Po każdym restarcie telefonu płatności nie działają. Wyświetla się aplikacja Google Pay z czerwonym wykrzyknikiem. Wystarczy, że wejdę w usatwienia NFC, przestawie domyślną aplikację np. na mBank lub IKO, po czym wrócę do google pay. Po tym tricku nie mam problemu z płatnościami.
 5. na MI12X, po każdym ponownym uruchomieniu telefonu muszę przestawić na w ustawieniach na inną aplikację niż google pay, po czym wrócić. Dopiero po tym płatności działają normalnie. I mam tak w każdej rownojowej wersji xiaomi.eu
 6. U mnie na 12x działa normalnie. Nic dziwnego z powiadomieniami nie zauważyłem. Baterii też nic nie drenuje. Osobiście jestem zadowolony bardziej niż ze stabilnej wersji.
 7. Dzięki. Wskoczyłem na Evo X (na próbę) i zobacze jak działa bateria i ogólnie.
 8. Była próba ustawień fabrycznych?
 9. U mnie zauważyłem tylko problem z powrotem do poprzedniego ekranu po odczytaniu sms (czasami). Ogólnie działa bardzo stabilnie. Ale robię właśnie aktualizację do 11.0.3
 10. Dzięki. Będę aktualizował launchera. Dziwne ułożenie ikon na pulpicie po obróceniu także zauważyłem.
 11. Mam podobny problem na GLOBALU. Tzn. ikony na pulpicie są. Czasami nie ma tych nawigacyjnych. Po wysunięciu i schowaniu szuflady, ikony się pojawiają.
 12. U mnie też nie było dostępnych aktualizacji. Ściągnąłem ręcznie OTA i zrobił aktualizację.
 13. NIestety xiaomi.eu drenuje baterie. Nie ważnę, czy dev, czy stable. Wróciłem do Globala i bateria wytrzymuje niebo dłużej. Wcześniej musiałem ładować dwa razy dziennie, teraz na koniec dnia mam 40%. Szkoda, bo xiaomi.eu ma kilka fajnych funkcji więcej od globala.
 14. This is a Mi 9 Lite Aurora Blue 6GB RAM 128GB ROM Delivery address: Serbia Kupiony w DRAGONIST
 15. OK. Zaryzykowałem. Odblokowałem (o dziwo bez czekania) bootloader, zainstalowałem V11.3.2.0 od xiaomi.eu. Zrobiłem według pierwszego sposobu: I płatność działa. Piszę to tylko dlatego, że wcześniej były zgłoszenia, że na różnych softach może nie działać.... U mnie jest OK.
 16. U mnie nic się nie zawiesza. Jak nie trafię w czytnik, to poprawiam palec i od razu odblokowuje.
 17. Czy po odblokowaniu i przesiadce na xiaomi.eu płatność zbliżeniowa działa prawidłowo?
 18. Nie wiem, czy jakikolwiek model xiaomi na dzień dzisiejszy ma kolorową diodę powiadomień? Chyba skończyły się na Redmi 4 Pro i Redmi Note 4.
 19. Ja siedzę na xiaomi.eu stable. Poczekam aż właśnie stable wyjdzie na androidzie pie, bo nie chce mi się bawić od nowa w instalację wszystkiego. Dam znać.
 20. Z Gearbest Priority Line i praktycznie 100% pewności braku VAT. Zobacz tylko, kiedy jest planowana wysyłka. Od wysyłki około 2 tygodni i paczka będzie u Ciebie.
 21. Dzięki. TWRP działa poprawnie z xiaomi.eu stable v10.0.4.0
 22. 1. Nie wiem 2. W przypadku Redmi 4 Pro/Prime nie ma takiego zabezpieczenia. Możesz sobie wgrywać, co chcesz. 3. Chyba nie. 4. Nie wie,. Generalnie każda wersja oprogramowania, czy to global, czy xiaomi.eu dev, czy xiaomi.eu stable. Wszystkie działają poprawnie - oczywiście jak nie tworzysz dziwnych wynalazków i instalujesz na czysto. 5. 9.6.1.0, jak i 10.1.1.0 GLOBAL STABLE działają bez zastrzeżenie. To samo mogę powiedzieć o xiaomi.eu STABLE. Zaznaczam, że u siebie zawsze instalowałem na czysto. Jakiegokolwiek drenażu baterii nie zaobserwowałem.
 23. To nie jest global, tylko jakaś przeróbka od Goldwaya. Ciężko powiedzieć, czy nie ma w nim jakichś aplikacji śledzących lub czegoś podobnego? No i jak (przypadkowo) zrobisz update, to masz uwalony telefon
 24. @IndianaD \instalacja tak samo. Tylko full wipe, więc utrata danych. Zrób sobie kopie.
×
×
 • Create New...