Jump to content

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0

zonee
 Share

Recommended Posts

W morde, a liczylem ze te stable to nie bedzie okrojone. No coż... chyba zainstaluje sobie piatkowy DEV i bede sie cieszył :)

Chyba nie lubie stable... jakos na dev;ach lepiej sie czulem :P i moja bateria tez - aktualnie na tym stable po dwoch dniach mam srednio 2.5% na godzine zuzycie, na DEV mialem ponizej 2%

Edited by fullrespect

23 minuty temu, zonee napisał:

Zrobiłem "DIRTY WIPE" z wersji 7.0.8.0 DO 7.1.3.0 -- na razie wszystko fajnie - bez braku opcji w MENU --- sprawdzam powoli co i jak ;) jak ktoś tez się bawi to mile widziane sugestie ;)

Pisz jak z baterią i czy wszystko działa. Po CM siedzę teraz na dev ale kto wie, może jak mnie coś kopnie to przejdę na stable :)

1 minutę temu, gwalberg napisał:

Pisz jak z baterią i czy wszystko działa. Po CM siedzę teraz na dev ale kto wie, może jak mnie coś kopnie to przejdę na stable :)

Spoko ;) ale z bateria kopnę cię dopiero jutro jak ma być realnie --- chyba że chcesz lekkiego z pięciu minut ;)?

1 godzinę temu, zonee napisał:
1 godzinę temu, gwalberg napisał:

Nie spieszy się, spokojnie przetestuj :)

30 minut !!!!!  Na YouTube + FullScrean + 30% ekran + Sync + Wi-Fi + Bluetooth + Dźwięk multimedia 100% + Tryb wydajności Normalny. Z 63% baterii po 30m oglądania spadło do 53% - z zegarkiem w ręku. Jakość automatyczna HD na Wi-Fi.

Film do testów zapętlony 3 razy:     https://www.youtube.com/watch?v=UXqw2cpwIa4

Wychodzi: 3,33% = 10 minut  = 20% 1 Godzina = 100% 5 Godzin oglądania YouTube ( w warunkach podanych wyżej )

Warunki nocne w spoczynku podam jutro :) ( kluczowe )

Ps. YouTube - działa bez problemów, BT-  również - i jak pisałem Menu bez braków ( chyba że coś znajdę )

Ps. 2 - chyba wreszcie STABLE godne miania STABLE :) ale nie zapeszam :P

Ps. 3 - Notyfikacje Mi Band działają

Ps. 4 Fotki z Aparatu: żarówka (średnie warunki + flash )

Klucz:   !ouG06foQIjGb6NDPVVVd5Q            

Edited by zonee

Witajcie ponownie sciagnalem w/w ROM jestem ciekawe jak tam wypadna testy spoczynkowe a tak na marginesie pozbylem się greenify i xposed a zamiast tego zastosowalem hibernation menager wer płatna, hibernacja apek systemowych plus obniżenie taktowania muszę Wam napisać że w/w programik daje radę, oczywiście root wersja roomu lamcza 7.0.8.0 z poprawkami.. pozdrawiam

wysłane z VX2 Chuwi

1 godzinę temu, zonee napisał:

30 minut !!!!!  Na YouTube + FullScrean + 30% ekran + Sync + Wi-Fi + Bluetooth + Dźwięk multimedia 100% 

Potestuj go kilka dni ale nie rób jakichś nietypowych rzeczy, normalnie jak to twoje użytkowanie i wyjdzie czy jest coś lepiej czy podobnie. 

3 minuty temu, d3tr0 napisał:

Potestuj go kilka dni ale nie rób jakichś nietypowych rzeczy, normalnie jak to twoje użytkowanie i wyjdzie czy jest coś lepiej czy podobnie. 

Nic nietypowego tu nie nie ma ! Klasyczny test YouTube - jak robię zawsze -- na nowym ROM-ie -- resztę później --- :)  może to nietypowe to sory ;)

2 godziny temu, zonee napisał:

30 minut !!!!!  Na YouTube + FullScrean + 30% ekran + Sync + Wi-Fi + Bluetooth + Dźwięk multimedia 100% + Tryb wydajności Normalny. Z 63% baterii po 30m oglądania spadło do 53% - z zegarkiem w ręku. Jakość automatyczna HD na Wi-Fi.

Na wifi to i niższy spadek od 3G,  nie używam wifi. Napisz jutro ile spadło przez noc, przez ile godzin na czuwaniu.

14 godzin temu, gwalberg napisał:

Na wifi to i niższy spadek od 3G,  nie używam wifi. Napisz jutro ile spadło przez noc, przez ile godzin na czuwaniu.

Niby od 18 wczoraj do 6:45 - 5% bez dotykania -- zapomniałem tylko Wi-Fi i Bluetooth wyłączyć i cały czas śmigały.

Edited by zonee

Na włączonym wifi i przeszło 12 godzin na czuwaniu i 5% to nie jest źle. Zobaczę czy piątkowa aktualizacja coś wniesie, jak nie, to się przeniosę na tego stable.

W stable trochę boli że nie można modyfikować motywów,  motyw, ale inny dialer i ikony. 

Ciekawe też czy działa na tym stable xposed.

17 minut temu, gwalberg napisał:

Na włączonym wifi i przeszło 12 godzin na czuwaniu i 5% to nie jest źle. Zobaczę czy piątkowa aktualizacja coś wniesie, jak nie, to się przeniosę na tego stable.

W stable trochę boli że nie można modyfikować motywów,  motyw, ale inny dialer i ikony. 

Ciekawe też czy działa na tym stable xposed.

No mi się podoba bardziej niż 7.0.8.0 ---- teraz od 13:03 do 16:36 poszło 4% ( w tym 2 telefony po 5 minut, 1 sms, cały czas BT z opaska Mi połączone notyfikacje, pakiet danych odpalony, synchronizacja --- chyba nie jest źle :)

Ja zostaję na 7.1.3.0 :)

• Like 1

A ja nie mogę powiedzie że bateria dobrze trzyma.

Tutaj jak było na 5.12.24 dev

174b1db0f7554a69467561a817fed213.jpg

A tutaj na stable 7.1.3.0

fbbe3fe21d505a6c71a77fe453488a57.jpg

Bateria na minus jak dla mnie...

System poza tym działa dobrze i zdanych szopek nie odstawia.

Poczekać jeszcze z tydzień i się wypowiem ponownie odnośnie baterii

PS. Dla oszacowania zywotnisci baterii to wydaje mi sie ze apka GSAM battery Monitor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm&hl=en_GB

Jest najbardziej miarodajna. Jesli mowimy o sprawdzeniu baterii to moze zainstalujcie sobie ją i wtedy sie wypowiadajcie :) Bo takie gadanie 'Ile Ci przez noc spadlo' to za wiele nie okresla... bo kazdy ma swoje ustawienia, a gsam - pokazuje co i jak doladnie sie dzialo, mało tego - mozna ustaic punkt czasu od którego ma mierzyc spadek baterii. I tak przed pojsciem spac - ustawiasz punkt odniesienia - z rana masz dokladne dane. Dziekuję :)

Edited by fullrespect
  • Like 1

Dnia 1/29/2016o15:24, fullrespect napisał:

Coś mi wcina baterie.

AudioMix - ale o co z tym chodzi to za bardzo nie wiem.

Coś ktoś?

0b5583a395f4630e83b23ed88856dfbc.jpg

2a9cd5cdb3c1677438fab4ea6e6938ce.jpg

-----------------------------------------------------

tapnięte z mojego Redmi Note 2

Panowie, jeżeli chodzi o AudioMix sprobujcie wyłączyć dźwięki systemowe - blokowanie ekranu, tapniecie itp.

To mam wyłączone. Może chodzi o dźwięki powiadomień a z gmail. Bo dość sporo tego mam w ciągu dnia. Co ciekawe na romie dev 5.12.24 takich Szopek nie było a średni czas pracy baterii miałem na poziomie 1.8%

-----------------------------------------------------

tapnięte z mojego Redmi Note 2

Mi na 7.1.3.0 trzecią noc pod rząd ubywa 8-10 % procent baterii. Na dev nie miałem takiego spadku, ogólnie to tam przy zejściu o jeden procent zastanawiałem się czego :o a tu takie coś.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jako że to mój pierwszy post tu to chciałem się przywitać :) Cześć 👋

Jutro przyjdzie mi mój note 2 i mam pytanie który rom od miui polska jest najlepszy pod względem najmniej problemów a najlepsza bateria. A no i ewentualnie skąd można pobrać starsze wersje romu

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka