Jump to content

Stabilne ROM-y - Od Version: 7.0.8.0 / ... / 9.2.3.0

zonee
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zainstalować wersję Stable... Z tymi dev można się zapłakać!
Na miuipolska najnowsza wersja to 7.1.3.0 zaś na xiaomi.eu to 7.2.1.0
Instalować najnowszy? Różnią się czymś znacznym? Może jakieś braki?

Co z paczką dodatków miupolska - normalnie można doinstalować?

Edited by Nezo
Dopisek

1 godzinę temu, Nezo napisał:

Chciałbym zainstalować wersję Stable... Z tymi dev można się zapłakać!
Na miuipolska najnowsza wersja to 7.1.3.0 zaś na xiaomi.eu to 7.2.1.0
Instalować najnowszy? Różnią się czymś znacznym? Może jakieś braki?

Co z paczką dodatków miupolska - normalnie można doinstalować?

Instaluj  7.2.1.0 eu, działa bezproblemowo.

"Co z paczką dodatków miupolska - normalnie można doinstalować?" O co Ci konkretnie chodzi?

• Like 1

koledzy jak moged wrucic do wersi miui polska np 6.3 nie moge znikło moje twr nie moge go wgrac jak chce wgrac nowy rom z update wyskakuje update.zip signature verification failed , co moge zrobic aby powrocic do miu polska? prosze o pomoc

Edited by maternus2

Pewnie to pytanie już padało, czy mozna bezpośrednio przejsc na stable z dev z wipem systemu?  Xiaomi. Eu ma pl i wszystko gra? Xposed i root bez problemu? Z góry dziękuję za odpowiedź, muszę postawic jakis system nastawiony na stabilność i endurance ;-)

9 godzin temu, Frty napisał:

czy mozna bezpośrednio przejsc na stable z dev z wipem systemu?

Zrobiłem tak i działa (mam TWRP)

Xiaomi. Eu ma pl i wszystko gra?

Tak ma PL (Nie zauważyłem żadnych braków) i wszystko śmiga

Xposed i root bez problemu?

Po instalacji stable od Xiaomi.eu w TWRP przy próbie uruchomienia systemu wyskakuje powiadomienie o instalacji SuperSU - to powinno zrootować.

muszę postawic jakis system nastawiony na stabilność i endurance ;-)

Nie wiem czy najnowszy stable Cię zadowoli ale w porównaniu z wersjami DEV (stable też) z ostatnich kilku miesięcy to zmiany na plus.

• Like 1

Coś nam STABLE stoją ostatnio odłogiem-- :) ---- To cacko zapowiada się OK -- na 7.2.2 ale ENG jak na razie

http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/rom-ota-nik-rom-project-multirom-7-2-2-t3350608

TAK PRZY oczekiwaniu na NOWE STABLE -- bo na DEV się dzieje -- zresztą jak na STABLE OD roku 5.0.2 -- nowy pilot, nowa czcionka i  regulacja głośności - szałłłł tylko brać ten rozwój :P

czas zejść chyba z XIAOMI :)

• Like 1

1 godzinę temu, zonee napisał:

Coś nam STABLE stoją ostatnio odłogiem-- :) ---- To cacko zapowiada się OK -- na 7.2.2 ale ENG jak na razie

http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/rom-ota-nik-rom-project-multirom-7-2-2-t3350608

TAK PRZY oczekiwaniu na NOWE STABLE -- bo na DEV się dzieje -- zresztą jak na STABLE OD roku 5.0.2 -- nowy pilot, nowa czcionka i  regulacja głośności - szałłłł tylko brać ten rozwój :P

I na na dodatek to:

https://miuipolska.pl/bez-miuipolska-dla-nowych-xiaomi/

Przy następnym fonie będzie trzeba pomyśleć o innym...

Edited by gwalberg

2 minuty temu, gwalberg napisał:

Tak samo dla mnie fon bez roota, to fon nie wpełni funkcjonalny.

Wysłane z Redmi Note 2

Nie wiedziałem, że jak RN3 ma global, to bez roota.. Mam nadzieję, że znajdzie ktoś sposób na to. Jeśli nie i nowe telefony będą wychodzić zablokowane, cóż, pierwszy i ostatni telefon z tej marki. Jest jeszcze Meizu, LeTV i pewnie coś się znajdzie.

Nie wiedziałem, że jak RN3 ma global, to bez roota.. Mam nadzieję, że znajdzie ktoś sposób na to. Jeśli nie i nowe telefony będą wychodzić zablokowane, cóż, pierwszy i ostatni telefon z tej marki. Jest jeszcze Meizu, LeTV i pewnie coś się znajdzie.

U mnie też wchodzi w grę Meizu, LetTv musi się trochę rozwinać, może tez pójdę wyżej i kupie Oneplus.

Pewnie coś na jesień kupię, więc jeszcze dużo może się zmienić.

Wysłane z Redmi Note 2

2 minuty temu, gwalberg napisał:

U mnie też wchodzi w grę Meizu, LetTv musi się trochę rozwinać, może tez pójdę wyżej i kupie Oneplus.

Pewnie coś na jesień kupię, więc jeszcze dużo może się zmienić.

Wysłane z Redmi Note 2

LeTV niby masz rację, ale ... Jest model co ma podzespoły identyczne z RN2, a obsługuje od razu 1080 60 fps chyba albo 4K, już nie pamiętam. Tak czy inacze bez grzebania.

22 godziny temu, zonee napisał:

Cześć wszystkim.

Od dwóch dni testuję ten nowy rom z XDA - i jest to pierwszy, przy którym nie mam żadnych problemów z BT (a mam cały czas podłączony MiBand i przez 80% czasu zestaw słuchawkowy; w samochodzie dodatkowo moduł OBD2) - wszystko działa jak powinno, nic nie rozłącza. Czy jest szansa, że fix na Bluetooth, zastosowany przez autora tej modyfikacji, zostałby dodany do dodatków MIUI Polska? W romie z XDA bowiem zostało dużo chińskich śmieci i wolałbym raczej przejść na rom, co do którego mam pewność, że został z nich maksymalnie wyczyszczony.

20 godzin temu, gwalberg napisał:

Tak samo dla mnie fon bez roota, to fon nie wpełni funkcjonalny.

Wysłane z Redmi Note 2

21 godzin temu, galakty napisał:

No bez roota to mogą mnie pocałować :P Dla mnie fon bez root nie istnieje.

Zawsze mnie to zastanawia... Po co ten root?

21 godzin temu, gwalberg napisał:

Przy następnym fonie będzie trzeba pomyśleć o innym...

To znaczy? Kilka dni temu kupiłem Mi4 za 560 i czy mogłem wziąć coś lepszego?

2 godziny temu, Nezo napisał:

Niektórzy potrzebują do modyfikacji plików/folderów systemowych.. Bez root browser nie wyobrażam sobie telefonu. Niestety, smartfon dla mnie to więcej niż urządzenie do wysyłania SMSów. 

24 minuty temu, galakty napisał:

Niektórzy potrzebują do modyfikacji plików/folderów systemowych.. Bez root browser nie wyobrażam sobie telefonu. Niestety, smartfon dla mnie to więcej niż urządzenie do wysyłania SMSów. 

już bez przesady że tylko do wysyłania SMS. Bez rota można spokojnie się obyć.

2 godziny temu, Nezo napisał:

To znaczy? Kilka dni temu kupiłem Mi4 za 560 i czy mogłem wziąć coś lepszego?

Root do modyfikacji fona. Jeśli nie masz roota nie usuniesz systemowych apk, nie zabawisz się z niektórymi apk, nie będziesz mógł używać niektórych modułów xposed. Bez root to tak samo jakbyś na kompie nie miał dostępu do konta administratora.

To nie chodzi o coś lepszego, chodzi o to:

https://miuipolska.pl/bez-miuipolska-dla-nowych-xiaomi/