Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko załatwione, dzięki! :)

Mam pytanie jeśli chodzi o baterię
Bateria na ekranie chodzi mi około 3-4h co w porównaniu z Waszymi wynikami (czasem nawet 7h) jest marnym wynikiem.
Pobrane najnowsze miui, włączone ciągle wifi i synchronizacja.Trochę internetu i muzyki.Około 40 mb na transferze danych

Edytowane przez breskin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problemy z osiągnięciem 2h - może to Cię pocieszy. :D

mam to samo , jak ide do pracy czyli do przerwy jakieś pół h na ekranie  , przerwa godzina na ekranie , później po przerwie również z pół h na ekranie i telefon pada po powrocie do domu XD ofc 3G non stop działa w tle ogólnie słabo słabo 

Edytowane przez Dariushinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam lipe z baterią. Wytrzymuje mi max 3/4 hej na wyświetlaczu. Lte włączony ręcznie,synchronizacja wyłączona i zero gier trochę lipa. Mam nadzieję że poprawią to następnym romem :-)

Mam pytanie jakiej używacie klawiatury? Ja aktualnie korzystam z xiperii ale pisanie przeciaganiem palcem słabo działa:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam lipe z baterią. Wytrzymuje mi max 3/4 hej na wyświetlaczu. Lte włączony ręcznie,synchronizacja wyłączona i zero gier trochę lipa. Mam nadzieję że poprawią to następnym romem :-)

Mam pytanie jakiej używacie klawiatury? Ja aktualnie korzystam z xiperii ale pisanie przeciaganiem palcem słabo działa:-(

Ja swype kupiłem i jest git.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam lipe z baterią. Wytrzymuje mi max 3/4 hej na wyświetlaczu. Lte włączony ręcznie,synchronizacja wyłączona i zero gier trochę lipa. Mam nadzieję że poprawią to następnym romem :smile:

Mam pytanie jakiej używacie klawiatury? Ja aktualnie korzystam z xiperii ale pisanie przeciaganiem palcem słabo działa:-(

KIKA Keyboard :) Polecam bardzo wygodna jak dla mnie

post-7300-0-25235300-1443734052_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam lipe z baterią. Wytrzymuje mi max 3/4 hej na wyświetlaczu. Lte włączony ręcznie,synchronizacja wyłączona i zero gier trochę lipa. Mam nadzieję że poprawią to następnym romem :smile:

Mam pytanie jakiej używacie klawiatury? Ja aktualnie korzystam z xiperii ale pisanie przeciaganiem palcem słabo działa:-(

 

Tylko switftkey:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W przypadku filmów jest trochę lepiej w gorszych warunkach oświetleniowych z uwagi, iż widać mniej szumów. Moce obliczeniowe smartfona pozwalają na nagrywanie filmów w trybie slow motion (120kl/s) oraz fotografie time lapse. Te opcje są niedostępne w Polskiej wersji MIUI zainstalowanej w smartfonie. Możemy zainstalować albo wersję angielską albo poczekać na aktualizację od MIUI Polska.

 

1. Czy to prawda, że dźwięk w filmach taki dobry? Jakoś mi się nie chce wierzyć...

 

2. Czy to prawda, że Timelapse i SlowMotion nie są dostępne w MIUI PL? WTF? Czy Acid kiedykolwiek kastrował tego typu rzeczy?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy to prawda, że dźwięk w filmach taki dobry? Jakoś mi się nie chce wierzyć...

2. Czy to prawda, że Timelapse i SlowMotion nie są dostępne w MIUI PL? WTF? Czy Acid kiedykolwiek kastrował tego typu rzeczy?

Są dostępne ale slowmo się nie wyświetla dla 1080 są dla 720 i 480 ale musisz się wysilic i kliknąć trybik ustawień i sobie przestawić. Pewno ziomek nawet nie dotknął tego telefonu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Telefon mam trzeci dzień. I choć czytam tu o nim sporo, mam parę pytań (jeśli któreś z nich było omówione wcześniej - wybaczcie):

1. jak wstawiać emotikonki w sms'ach i czatach w np. grach (czytałem stare wpisy na tym forum, że jest odpowiednia opcja w sms,ach przy dodawaniu załącznika, ale u mnie jej nie widzę),

2. co skopałem w ustawieniach, bo nie widzę sugestji i poprawek przy wprowadzaniu tekstu (poza pisaniem sms'ów),

3. kupiłem telefon w Spemall z wgranym miui Polska, rozumiem że po zrobieniu full wipe rom Miui Polska będzie zachowany,

4. jak przenieść kontakty zapisane w moim starym SGS3 na Note2 (wiem że pytanie ciut lamerskie, ale podobno kto pyta nie błądzi :wink: ),

5. w SGSie miałem coś takiego jak skrót do pozycji w menu Programy. Czy jest w Miui możliwość utworzenia na pulpicie jakiegoś skrótu (nie do zarządzania aplikacjami ale do listy apek zainstalowanych w tel.),

6. jak ustawić dostęp Google Play do możliwości pobierania apek poprzez dane komórkowe.

 

Więcej pytań nie pamiętam, ... za wszystko szczerze żałuje :wink:

PS z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.

Edytowane przez rysib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Telefon mam trzeci dzień. I choć czytam tu o nim sporo, mam parę pytań (jeśli któreś z nich było omówione wcześniej - wybaczcie):

1. jak wstawiać emotikonki w sms'ach i czatach w np. grach (czytałem stare wpisy na tym forum, że jest odpowiednia opcja w            sms,ach przy dodawaniu załącznika, ale u mnie jej nie widzę),

2. co skopałem w ustawieniach, bo nie widzę sugestji i poprawek przy wprowadzaniu tekstu (poza pisaniem sms'ów),

3. kupiłem telefon w Spemall z wgranym miui Polska, rozumiem że po zrobieniu full wipe rom M.P. będzie zachowany,

4. jak przenieść kontakty zapisane w moim starym SGS3 na Note2 (wiem że pytanie ciut lamerskie, ale podobno kto pyta nie błądzi :wink: ),

5. w SGSie miałem coś takiego jak skrót do pozycji w menu Programy. Czy jest w Miui możliwość utworzenia na pulpicie jakiegoś skrótu (nie do zarządzania aplikacjami ale do listy apek zainstalowanych w tel.),

6. jak ustawić dostęp Google Play do możliwości pobierania apek poprzez dane komórkowe.

 

Więcej pytań nie pamiętam, ... za wszystko szczerze żałuje :wink:

PS z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.

2. W ustawieniach klawiatury coś sobie wyłączyłeś. Ustawienia->Urządzenie->Język i klawaitura

3. Jeżeli jest wgrany MIUIPolska (w co wątpię, oni raczej wgrywają multilang). To po wipe rom powinien zostać.

6. Zapraszam do FAQ na miuipolska.pl (na pytanie 4 też powinna być tam odp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne ale slowmo się nie wyświetla dla 1080 są dla 720 i 480 ale musisz się wysilic i kliknąć trybik ustawień i sobie przestawić. Pewno ziomek nawet nie dotknął tego telefonu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

OK, 720p mnie zadowoli, ale czy jest to prawdziwe 720, czy tak jak było w Mi2S? (niby 720, ale po włączeniu Slow następowało przekadrowanie - jakby digital zoom, czyli tak naprawdę telefon nagrywał SLOW w jakiejś niższej rozdzielczości a potem to  sztucznie powiększał do 720 - obraz był dość wyraźnie rozmyty).

 

Czy RMN2 ma "uczciwe" 720 w Slow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...