Skocz do zawartości

Single SIM to jednak dual SIM?


bolerro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz global indie, to format data obowiązkowy lub wgranie przez miflash z opcją clean all. 
Generalnie ten rom działa ok u mnie. Ale zabezpieczenia z lipca martwią mnie. I chwila moment i jakieś apki nie będę działać ze względu na bezpieczeństwo. Nie lubię zbyt często zmieniać oprogramowania ale chyba jednak będę musiał. Miflash na MacBook jest normalnie dostępny i działający ?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na Mac, ja mam windowsa. Jeśli używasz płatności przez google pay to musisz doinstalować Goole pay.
Jak masz już recovery w telefonie to zrób format data i wgraj paczkę zip z global india. 
Paczkę ZIP z pendrive otg będzie bezpieczniej?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kaeres napisał:

Czy kupując dziś w T-Mobile będę miał normalnie dual SIM, Android 11, MIUI 12 i będzie śmigał jak nie przymierzając Mi Note 10 Lite żony ?
Czy tylko Mi10 to jakiś kastrat i czasy pierwszych Mi z wygrywaniem romów ?
 

Nie jest kastratem bo to pełnoprawny flagowiec. Tylko zrejonizowany :) Kastraty to wersje z T , które posiadają dual sim. O taki paradoks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie brzmiało "czy kupując dziś", a nie "czy kupując dziś i ewentualnie poświęcić tydzień na odblokowanie bootloadera i wgranie ROM-u na Indie, a oprócz tego kupić tackę na dual SIM-a". Oczywiście można to zrobić, ale trzeba chcieć się w to bawić. A takich osób jest mało ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2021 o 15:25, kaeres napisał:

W 2021 szajomi ma jeszcze takie problemy ?

Problemem nazywasz to że telefon wg specyfikacji jest na jedną kartę SIM i nie działa z oficjalnym romem dual SIM? Przecież nawet tackę ma na jedną kartę. Problem może mieć ktoś kto tego nie doczytał. Tylko to nie problem Xiaomi.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że wiele osób w obecnych czasach najpierw "robi a potem czyta".  Tak jest z kupowaniem telefonu, były problemy, że niby 5G, a nie jest 5G, bo brakuje mu jednej częstotliwości to już oszustwo, a żaden zainteresowany nie zerknał do specyfikacji.

Potem zaczęły się problemy z instalacją xiaomieu i co zgroza aktualizacja kolejnych wersji, po co czytać, że recovery nie działa skoro puszcze z automatu i potem popłaczę na forum.

Dymki, których nie było, a były kwadratowe, a przecież miały być okrągłe itp.

No teraz takka dual sim i wspieranie dualsim.

 

Teraz czekać na aparat, może ktoś się skapnie, że ma 2mpx na makro. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć 

Troszkę nie do końca w temacie, kupiłem używane MI 10 single sim , tacka jest uszkodzona ( kupujący zapominał o tym wspomnieć) . Mógł by mi ktoś przesłać zdjęcie tacki na jedna kartę sim. Szukałem i były tylko wersje tacek dual sim. 

Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam 

Pozwole się podpiąć pod temat żeby nie tworzyć kolejnego.

Posiadsm Xiaomi mi 10 5G bardzo potrzebuje żeby włożyć drugą kartę. Tackę już kupiłem. 

Czytałem że Rom na Indie tylko gdzie ja te Rom znajdę 

Proszę mi doradzić co ściągnąć żeby mieć dual SIM i jak można to proszę o link bo jestem w tym temacie świeżakiem

Edytowane przez Rudy Konfident
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudy Konfident Paczkę z ROMem znajdziesz do pobrania pod tym linkiem.

Najpierw musisz odblokować butloader, aby mieć możliwość zmiany ROMu.

Instrukcje wgrania ROMu za pomocą MFlash znajdziesz tu.

Skoro nie masz jeszcze doświadczenia, to polecam zainstalowanie tej aplikacji, gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość swoich pytań.

Powodzenia 👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, adamski.ab napisał:

@Rudy Konfident Paczkę z ROMem znajdziesz do pobrania pod tym linkiem.

Najpierw musisz odblokować butloader, aby mieć możliwość zmiany ROMu.

Instrukcje wgrania ROMu za pomocą MFlash znajdziesz tu.

Skoro nie masz jeszcze doświadczenia, to polecam zainstalowanie tej aplikacji, gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość swoich pytań.

Powodzenia 👍

Super bardzo Ci dziękuję muszę jesteś mistrzem. Żeby odblokować muszę czekać 7 dni 

 

Aplikacja ściągniętą 

Edytowane przez Rudy Konfident
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...