Jump to content

kaeres

Użytkownicy
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by kaeres

 1. Teraz to mi koliduje z gestami. Jestem praworęczny i na tej wysokości z prawej strony sięga mój kciuk, którym włączam non stop panel boczny. Czyli Xiaomi odwaliło swoje. Czekamy na poprawę... z nieba może spadnie. Ta marka nigdy nie stanie się w pełni profesjonalna z takimi pierdołami na barkach.
 2. Cześć. Ostatniej nocy panel boczny zmienił swoje miejsce. Tak, sam z siebie. Wszedłem w jego ustawienia bo dam sobie coś uciąć, że była możliwość ustalenia jego pozycji na krawędzi. W tej chwili nie ma takiej opcji. Panel się przeniósł z lewej na prawą stronę i koniec, tak musi być. Gdzieś robię błąd czy coś się zmieniło ? Edit. Znalazłem filmik, który pokazuje, że była opcja zmiany położenia. 3:25 minuta filmu. Ja tej opcji nie mam. Zawsze była. Proszę sprawdźcie u siebie.
 3. Nie dobrze rozumiem ale ja chyba nie mam globala.
 4. Może by tak linkę podać? https://miuirom.org/phones/mi-10#EEA
 5. Google Play Protect wykrył u mnie, że aplikacja motywy powoduje zagrożenie. Chyba kliknąłem aby ją wyłączyć. Teraz nie mogę zmieniać tapety ani motywów. Jak to włączyć z powrotem?
 6. Serio nie macie takiego problemu czy po prostu nie zauważacie ?
 7. Przeszedłem już przez kilka MIUI i nadal problem występuje Obecnie jestem na 13.0.5 Jak sobie z tym poradzić lub co/jakie ustawienie powoduje ten problem ?
 8. Dlaczego w Xiaomi Mi10 na androidzie 12, MIUI 13.0.5 (wcześniejszym również) brak nowych widgetów znanych z nowego Androida ? Są tylko te w starym stylu znane od lat.
 9. Niestety ale porównując parametry z Mi10 to A52S i 53 to są cienkie bolki. Co do używki to wygląd może być igła bo w etui i za szkłem ale jeżeli 2 letnia to bez gwary i bateria 80%
 10. No wszedł najnowszy 13.0.5 Tylko zabezpieczenia więc Discovery nadal będzie działał jak chce.
 11. Chyba nie do końca przemyślałem swojej poprzedniej wypowiedzi. Jak patrzę teraz na konkurencję to w tej cenie jest jeszcze gorzej. Jedynie bym się zastanowił jeszcze nad Samsung 20FE się ze snapdragon (szybszy i 5G). A poza nim to do 2k jednak Mi10 jest kozak.
 12. Za 2k bym go dzisiaj nie brał.
 13. Najgłupszy problem jest z panelem Google Discovery (gest w lewo z głównego menu). Po prostu się wyłącza (chodź w opcjach jest włączony. Trzeba wejść w ustawienia, ekran, i wył/wł Google Discovery.
 14. Jprdl. Jak można nie umieć opanować podstawowych rzeczy jakimi są np. Google Discovery, powiadomienia z FB na AoD... Zaczynam rozumieć recenzentów jak testują coś z MIUI.
 15. Dzisiaj 5 maja wersja 13.0.4 ruszyła nawet na polskim regionie. PS. Od kiedy do ramu jest dodawane +3GB z pamięci masowej ?
 16. Myślę, że koledze chodziło bardziej o to czy aktualizacje podejdzie na innym rejonie. U mnie nigdy zmiana regionu nie pomogła.
 17. Poprawia błąd Google Discovery ? Edit. Nie da się na razie sprawdzić. Nie można go wgrać i zmiany regionów nic nie dają.
 18. Wyżej jest o szkle z Bizona. Ja wolę folie. Kupiłem z tej właśnie firmy i póki co pozytywnie oceniam. Aplikacja łatwa, efekt natychmiastowy (zero bąbli). Jednym mankamentem było podważanie rogów przez clearcase od Spigena. Musiałem założyć oryginalne, które bardziej zachodzi na rogi smartfona przez co niejako obejmuje krawędzie folii nie podważając jej. Plusem folii jest samo regeneracja drobnych rys.
 19. Kolejny błąd MIUI 13. Discovery żyje własnym życiem. To, że raz na jakiś czas w ogóle nie działa i trzeba w menu "ekran główny" go wyłączyć i włączyć to wiem. Ale czasami nawet takie coś się pojawia. Wina Google czy MIUI ?
 20. Dzięki za pomoc. Już nie wiedziałem czyich rad słuchać. Pierwszy problem znikał po restarcie urządzenia. Drugi problem rozwiązanie na przyszłość. Jak na zdjęciu poniżej tryb "enable bluetooth page scan" był wyłączony. Musi być włączony. Oczywiście ta opcja jest w trybie programisty.
 21. Czy też macie ten problem z bt, że sam nie łączy się z urządzeniami i trzeba wymuszać połączenie np. ze słuchawkami ? Oczywiście po aktualizacji do MIUI 13.
×
×
 • Create New...