Jump to content

kaeres

Użytkownicy
 • Posts

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kaeres last won the day on July 25 2022

kaeres had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  P10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kaeres's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Niestety to działa połowicznie. Nie resetuje SoT gdy podłączymy ładowarkę. Albo inaczej. On liczy od północy więc musiałbym odłączyć o północy ładowarkę aby mieć szacunkowy czas
 2. No ok... Ale co z MIUI 14 ?? Gdzie się podziało ustawienie oszczędzania baterii w zależności od stopnia naładowania baterii ??? Ten pieprzony system nie włącza mi oszczędzania energii i poniżej 20% biegam za ładowarka bo wiem że godziny nie wytrzyma nawet gdy go nie używam.
 3. Kij w oko Xiaomi. Usunęli nawet w MIUI bez aktualizacji.
 4. Oj. Takich ustawień to ja nie mam. MIUI 14.0.2 na Mi10
 5. Cześć. Gdzieś jest opcja aby ustawić przy danym poziomie baterii automatycznie uruchamiał się tryb oszczędzania energii ? Dałbym głowę uciąć że istniała taka opcja. Xiaomi bez żadnych aktualizacji dodaje i usuwa opcje i nawet nie wiem kiedy znikają. (np. SoT, działanie YT w tle, itp.)
 6. Cześć. Jest aplikacją do obliczania screen on time ? MIUI postanowili sobie odpuścić podawanie tej informacji więc nie mam pojęcia jak to wygląda w smartfonie Xiaomi mi 10
 7. Hyper OS będzie usuwał możliwość słuchania YouTube w tle. Mam nadzieję, że Mi10 ten Hyper OS pominie.
 8. Cześć. Nie wiem skąd się wzięło ale przez chwilę, dosłownie 1 dzień miałem PiP na YT. Czy ktoś może to jakiś wyjaśnić ? Może trzeba włączyć jakieś pozwolenia na powiadomienia bądź inne zarządzenie aplikacją ? Jak Wy macie w swoich Mi10 ?
 9. Chyba problemy z zasięgiem w Chorwacji. Automatyczne szukanie chyba szwankowało. Łącze się manualnie wybierając sieć samemu i już działa.
 10. Jestem na wczasach w Chorwacji. Korzystam z roamingu i co chwilę wyłącza się sieć. Muszę włączyć tryb samolotowy i wyłączyć, wówczas się loguje aby działało znów kilka minut. Coś wiadomo o tym ?
 11. A był problem z czujnikiem światła? PS. Korzystając z okazji, bo nie wiem czy to od androida 13, ale nie mam dźwięków alarmu uzależnionych od pory roku czy pogody (nigdy nie wiedziałem). Miałem dotychczas ustawione, że co jakiś czas same się zmieniały. Nie wychodziłem i nie zmieniałem nic od roku i nagle zauważyłem, że mam ten sam dzwonek cały czas. Wszedłem w ustawienia, a tam nie ma już ustawień dźwięków jak kiedyś, że wybierało się właśnie takie dźwięki, że uzależnione były od pogody czy pory roku.... Zniknęło czy są w innym miejscu ? Zdjęcie przykładowe chyba z MIUI 12
 12. Pobrałem paczkę i się nie da. Weszło natomiast przez OTA. Dziwne. Ale zabezpieczenia nadal z kwietnia :/ I nadal nie poprawiono pokazywania SoT
 13. Pojawiła się wersja 14.0.2. (EU oczywiście). Nie można jednak zainstalować :/
 14. Nie dziwię się, że ludzie narzekają na MIUI, a konkurencja śmieje się z tej nakładki. Mnie to w ogóle nie przeszkadza ale z dnia na dzień potrafi się zmienić, w obrębie 2 takich samych urządzeń różne menu, itp. akcje. PS. Do dzisiaj nie mam PiP z YouTube pomimo tego, że w ustawieniach mam włączone. Netflix np. działa w PiP. więc to nie wina danego systemu, ale też nie wina YouTube bo na innych M10 działa.
×
×
 • Create New...