Jump to content

kaeres

Użytkownicy
 • Posts

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kaeres last won the day on July 25 2022

kaeres had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  P10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kaeres's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Chyba problemy z zasięgiem w Chorwacji. Automatyczne szukanie chyba szwankowało. Łącze się manualnie wybierając sieć samemu i już działa.
 2. Jestem na wczasach w Chorwacji. Korzystam z roamingu i co chwilę wyłącza się sieć. Muszę włączyć tryb samolotowy i wyłączyć, wówczas się loguje aby działało znów kilka minut. Coś wiadomo o tym ?
 3. A był problem z czujnikiem światła? PS. Korzystając z okazji, bo nie wiem czy to od androida 13, ale nie mam dźwięków alarmu uzależnionych od pory roku czy pogody (nigdy nie wiedziałem). Miałem dotychczas ustawione, że co jakiś czas same się zmieniały. Nie wychodziłem i nie zmieniałem nic od roku i nagle zauważyłem, że mam ten sam dzwonek cały czas. Wszedłem w ustawienia, a tam nie ma już ustawień dźwięków jak kiedyś, że wybierało się właśnie takie dźwięki, że uzależnione były od pogody czy pory roku.... Zniknęło czy są w innym miejscu ? Zdjęcie przykładowe chyba z MIUI 12
 4. Pobrałem paczkę i się nie da. Weszło natomiast przez OTA. Dziwne. Ale zabezpieczenia nadal z kwietnia :/ I nadal nie poprawiono pokazywania SoT
 5. Pojawiła się wersja 14.0.2. (EU oczywiście). Nie można jednak zainstalować :/
 6. Nie dziwię się, że ludzie narzekają na MIUI, a konkurencja śmieje się z tej nakładki. Mnie to w ogóle nie przeszkadza ale z dnia na dzień potrafi się zmienić, w obrębie 2 takich samych urządzeń różne menu, itp. akcje. PS. Do dzisiaj nie mam PiP z YouTube pomimo tego, że w ustawieniach mam włączone. Netflix np. działa w PiP. więc to nie wina danego systemu, ale też nie wina YouTube bo na innych M10 działa.
 7. Ten system żyje swoim życiem. Nagle pojawiły się opcje VoLTE ale np. zniknęła wiadomość o ilości godzin na ekranie w baterii.
 8. Niestety. W nowym Androidzie lub MIUI już tego ustawienia nie ma. Ale dla potomnych kod na wł/wył VoLTE to *#*#86583#*#* VoLTE żre mi baterię niemiłosiernie i to w trybie czuwania. Wolę to wyłączyć, a po aktualizacji miałem to włączone. Brak opcji w nowym MIUI oznacza, że Xiaomi chce abyśmy z tego korzystali.
 9. W których ustawieniach to masz ? Podaj ścieżkę bo ja tego nie mam
 10. Dzisiaj mi wpadło OTA w rejonie Polska (EU). Do baterii odniosę się później jak potestuję. Jak na razie ładniejsza belka Centrum kontroli. Nie mam natomiast tych nowych widgetów, które już są od MIUI 13 global i China.
 11. Zwracam uwagę i co to wnosi do problemu o którym ten wątek ?
 12. Nie dam za wygraną. Macie przecież te smartfony na europejskim Romie. Potwierdzcie chociaż jak jest u Was.
 13. Cześć. W opcjach mam włączone aby np. YouTube działał w oknie picture in picture ale niestety nie działa. Mam MIUI 13.0.10 EU oczywiście na androidzie 12. Czy tylko w globalu albo chińczyku jest pip ? Pozdrawiam.
 14. Nie ma w changelogu ale lepiej trzyma bateria w nocy. Przed aktualizacją schodziła między 8-10 w ciągu 6-8h w nocy. Teraz 0-3 %
×
×
 • Create New...