Jump to content

moonfall84

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

moonfall84 last won the day on February 10

moonfall84 had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About moonfall84

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10 256GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Testuje klonowanie na tej wersji w Mi10 i działa jak na razie tak jak powinno. Jedyne co mi brakuje to działające Google Pay... Bateria jak do tej pory schodzi tak jak dotychczas (12.2.2.0)
 2. Czy poprzez Magisk jest możliwość aktywacji działania Google Pay, które nie chce działać ponieważ odblokowany jest bootloader. Mam najnowszą wersję rozwojową dla Mi10.
 3. U mnie nadal jest problem z Yanosikiem. Przez ok 20min działa poprawnie jeśli jest na głównym ekranie a potem zaczyna obraz migać i nawet po ubiciu apki, nadal jest to samo... Pomaga jedynie restart telefonu. Za to przy korzystaniu w tle - zaczyna wariować jeszcze wcześniej. Oczywiście wszystkie ustawienia uprawnień, oszczędzania baterii itp. są poprawne, bo korzystam już z MIUI od Mi3 i się do tych dziwactw przyzwyczaiłem.
 4. Niestety... serio serio. Sam żałuję zakupu, trzeba było poczekać na coś normalnego.
 5. Używam GCam i jest lepiej niż w stockowej. Większa powtarzalność dobrych zdjęć jest - oczywiście tylko w dzień, bo wieczorem i w nocy to daj sobie spokój. Jedynie główny aparat jest bardzo dobry - reszty równie dobrze mogłoby nie być.
 6. Tak jak sądziłem, że właśnie w ten sposób chciałbyś to zrobić. Niestety to nie zadziała, telefon Ci się nie uruchomi. Trzeba jednak trochę temat liznąć, aby nie zostać z "cegłą". Ja flashuję od ZTE V987 ale muszę przyznać, że z tym Mi10 miałem najwięcej pod górkę, aby uzyskać ten dual-sim. W międzyczasie zostało zblokowane uruchamianie TWRP i nie mając pendrive z usb-c ( czy też przejściówki) zostałem na jeden dzień w czarnej "D" Dodatkowo instrukcje na miuipolska były niezbyt czytelne i aktualne, przez co spędziłem dodatkowy czas szukając po anglojęzycznych forach odpowiedniego TWR
 7. Mam wrażenie że ten opis nic koledze nie pomoże. Jak sam napisał oddał telefon do serwisu i tam mu wszystko zrobili. Ode mnie rada - jak nie znasz się to nie ryzykuj bo jeszcze telefon Ci nie wstanie po aktualizacji i będziesz w czarnej d*pie bez podstawowej wiedzy nt. Twrp/recovery itp.
 8. minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup U mnie rozpoznał telefon po zainstalowaniu takich sterowników. Ale pamiętaj, aby je zainstalować musisz w Windows10 zezwolić na instalowanie niepodpisywanych sterowników. O tym pewnie wiesz?
 9. Gdzie tam poklikać w tym chińskim na zmianę języka? Posiłkowałem się drugim telefonem z włączonym aparatem i google translator w locie ale nie znalazłem. Cały proces instalacji oczywiście udało się przeklikać po chińsku.
 10. Zawieszanie się Mi10 jest spowodowane korzystaniem z klonowania aplikacji. Należy je wyłączyć oraz wyczyścić cache tych skolonowanych.
 11. Zawieszanie się Mi10 jest spowodowane korzystaniem z klonowania aplikacji.
 12. Zaraz, zaraz przecież na Mi10 trzeba przez kabelek OTA wgrywać lub przez pendrive USB-c prawda? Nie z poziomu widowsa.
×
×
 • Create New...