Skocz do zawartości

[APP] Samouczek MIUIPolska w Play Store


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna inicjatywa i program, będę wszystkim polecał! U mnie jedynie nie działa diagnostyka urządzenia, wywala z aplikacji do ekranu głównego i nic się nie dzieje (Redmi 3, rom 6.4.21eu). Sam osobiście z tych porad praktycznie wszystko już wcześniej rozkminiłem, jedynie jednej rzeczy nie wiedziałem, ale dla mniej dociekliwych i szukających rozwiązania większości problemów super.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ZduneX25 napisał:

A masz wersję 1.3, bo tam poprawiłem FC diagnostyki?

Wczoraj ze sklepu zainstalowałem (30.04) nigdzie nie mogę znaleźć info który nr wersji w telefonie. Ale w liinku do sklepu odpalonym z komputera pokazuje że 1.3

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam coś wartego uwagi? Widać, że R3 zostało uszczuplone o typową diagnostykę MIUI stąd FC, teraz są 2 wyjścia:

1) w miejscu diagnostyki otwierać te Engineering Mode

2) wyłączyć diagnostykę w samouczku dla R3

EDIT: w Single Item Test powinno być to samo co w diagnostyce sensory, ekran, głośnik, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jakiś czas temu zniknął mi samouczek z pulpitu. W ustawieniach aplikacji jest zainstalowany, czyscilem już jego pamięć, wylaczalem go i włączyłem ale to nic nie pomogło. W sklepie play gdy chce go zaktualizować mam taki komunikat jak poniżej efe41b1dae3ae2280463e2251fc7fc67.jpg

Próbowałem zainstalować dodatki Miui jeszcze raz przez TWRP ale to nic nie dało :/ (nie robiłem wipe)

Da się to jakoś przywrócić? :)

Tapnięte z mojego REDMI NOTE 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy mamy na forum kogoś z FC przy wychodzeniu z Samouczka? Problem występował na mi5, ale jak zacząłem go łatać to widzę w konsoli raporty z RN3, RN2, Mi4i. Niestety nie mam żadnego z tych telefonów i  co ciekawe na moim zestawie (Nexus5, Mi2S, Mi4, Redmi2 i MiPad) wszystko ładnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem nowy dlatego postanowiłem skorzystać z samouczka.

Szukałam informacji na temat połączenia USB z kompem. Przypadkowo odznaczyłem  oba tryby mtp oraz ptp....

W samouczku jest taka zakładka lecz po podłączeniu USB i kliknięciu na tą zakładkę z prawej strony wyskakuje na ułamek okienko i chowa się spowrotem.

Tyle o samouczku. Czy ktoś mi powie gdzie znajdę szukane info o połaczeniu telefonu jako USB z kompem?

Mój telefon to Redmi Note 3 Pro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, od razu piszę, że jesli nie ten dział to proszę o przeniesienie tematu.

Zainstalowałem MiuiPolska i wraz z tym paczkę z dodatkami. Miałem samouczek i zacząłem sobie go czytać, i w jednym z okien było napisane, że po zamknięciu on zniknie i będzie dostępny po wpisaniu kodu - coś w rodzaju " ##**GUIDE**## "- niestety uświadomiłem to sobie gdy już zamknąłem apkę i rzeczywiście zniknęła. Czy ktoś z Was wie jak ją przywrócić lub jak dokładnie wpisać i gdzie ten kod ?, dlaczego w ogóle mi to zniknęło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...