Jump to content

Cybuch

Użytkownicy
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Cybuch

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://amazfitwatchfaces.com/gts/view/2631
 2. Siemka, jest tu ktoś kto bawi się edycją tarcz? Czy istnieje w ogóle możliwość zmiany tylko napisów na polskie? Niby detal ale drażni mnie ;) Sam motyw tarczy mega mi podszedł jedyny mikro minus to dni tygodnia i miesiące po angielsku :)
 3. Arc 3D,może to nie szkło,no ale nic lepszego dotychczas nie wpadło mi w ręce
 4. No to się cieszę,że mogłem pomóc
 5. U mnie luzów na przyciskach brak,spasowane ideolo.Za to spasowanie tylnej klapki raczej średnie,telefon z GB
 6. Ale jak siedziałem na globalu to używałem HCE i wszystko śmigało w sumie,może ni nadałeś AP uprawnień do używania NFC? W tej chwili MIuiPL MIUI 7.8.17
 7. U mnie wygląda to tak: Więc jeśli masz inaczej to nie potrafię pomóc,musisz do Acida się zgłosić
 8. Nie masz w ustawienia ->więcej->mobilny portfel 3 opcji? Płatność Xiaomi Mi Pay,NFC z HCE i użyj portfela SIM? daj znać czy pomogło
 9. Przed chwilą udało mi się rozwiązać problem. Zmień NFC z HCE na Użyj portfela sim.
 10. Tak jak napisałem najnowsza tj.7.8.17. Safetynet test przechodzi pomyślnie
 11. Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć,że w żadnym z tematów o podobnej tematyce nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. No więc przed aktualizacją do najnowszego MiuiPL siedziałem na systemie global stable gdzie Android Pay działał bez zarzutu. Po przejściu na MiuiPL przestał działać Kartę dodaję bez problemu ale już przy próbie płatności na terminalu wypierdziela informację że transakcja nie udana czy coś w ten deseń.NFC włączone no i mobliny portfel ustawiony na NFC z HCE. Ktoś może zna rozwiązanie ?
 12. Czyli podsumowując przechodze z deszczu pod rynnę? Bo i Mocolo i Arc 3d to syf? Brudzi się bardziej niż Mocolo?
 13. To ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia,bo właśnie ta folijka do mnie jedzie Nie przekłamuje kolorów jak to Mocolo cholerne? Nie masz wrażenia,że ekran jakiś szary jest?
 14. Gdyby ktoś był ciekawy to Mocolo własnie odpadło samo z siebie Może to i lepiej bo przy okazji mogę stwierdzić,że szkiełko baaardzo mocno przkłamuje kolory Telefon leżał spokojnie na biurku i pach szło dosłownie wystrzeliło z telefonu. Zaznaczam,że telefon nie upadł,po prostu szybka odskoczyła sama z siebie. W prawym dolnym rogu widać też pęknięcie, również pojawiło się samoczynnie, telefon podłączony na noc do ładowarki,wstaję a tu takie cuda.
 15. Mi Mocolo pękło w 2 miejscach już,mimo iż telefon ani razu nie upadł Także super szkiełko polecam !
×
×
 • Create New...