Jump to content

edyp13

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 11 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

edyp13's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Witam wszystkich serdecznie, Tak jak patrikos23 miałem problemy z instalacją nowszych wersji miui, wyskakiwał jakiś błąd partycji. Za powyższą radą zainstalowałm starszą wersję TWRP i jak ręką odjął, nowe MIUI zainstalowało się od pierwszego razu. Tak więc wygląda na to, że faktycznie problem leży po stronie TWRP. Pozdrawiam
 2. YES udało się wgrać 22.06.15, najważniejsze że fon działa. Dziękuję bardzo. Ponieważ udało się wgrać 22.06.15 i wszystko działa to chyba odpuszczę sobie ponowne wgrywanie 22.07.21, poczekam do następnej wersji
 3. Chętnie bym spróbował, ale niestety jestem laikiem tych sprawach, prosiłbym o instrukcję jak to zrobić, krok po kroku. Z góry dziękuję
 4. Pół nocy walczyłem i nic nie osiągnąłem. Jakiej kombinacji klawiszy bym nie użył (pwr + volume up czy down) to tel i tak przechodzi do fastboot. Na tel mam sporo ważnych dla mnie danych, więc nie chciałbym wszystkiego stracić. jak próbuję wgrać twrp to mi wyskakuje taki błąd - zdjęcie.
 5. No niestety, teraz to już nawet nie wchodzi do twrp, nie mogę nic z tel zrobić, ciągle uruchamia się w fastboot
 6. w twrp wchodzi, ale jak rozpoczynam ponownie instalację to wykrzacza się w tym samym miejscu, na końcu, próbowałem kilkukrotnie.
 7. jak restartuję to cały czas wchodzi w fastboot, nie uruchamia się miui
 8. Mały kroczek w przód, twrp udało sie zainstalować, jednak sam rom się wykrzacza praktycznie na sam koniec, nie może czegoś zamontować . Mam nadzieję, że nie ucegliłem fona.
 9. chodzi o uruchomienie powershella? to już odpaliłem (shift + prawy myszy), ale nie reaguje na komendę fastboot boot twrp.img
 10. Niestety znowu utknąłem. Mam nowy rom, twrp i platform tools.rar (tam jest adb, oczywiście po rozpakowaniu). Niestety klikając na adb nic nie otwiera/uruchamia i nie mogą wydać komendy, może ściągnąłem złe adb.
 11. Witam wszystkich serdecznie. Jestem posiadaczem Mi11Pro. Jakimś cudem udało mi się zainstalować MIUIPolska. Potem przez pewien czas aktualizowałem co tydzień, aktualnie mam 22.6.15. Jednak kilka tygodni temu zmienił się sposób aktualizacji i niestety poległem. Jestem laikiem w tych tematach dlatego zapis „uruchomienie nowego recovery z poziomu trybu Fastboot komenda fastboot boot nazwa_nowego_recovery.img), a następnie wgranie nowej wersji ROM-u z nowego recovery” jest dla mnie nie do ogarnięcia. Szukałem i czytałem w necie o powershellu, cmd itp., ściągnąłem android tools ale na niewiele to się zdało, nie udało mi się zainstalować aktualizacji. Z pozycji tela wszedłem do recovery (z ustawień) ale pokazały się chińskie krzaczki i bałem się cokolwiek działać, żeby nie uceglić tela. Dlatego bardzo proszę o napisanie w możliwie zrozumiały dla laika (łopatologicznie) sposób procesu aktualizacji, jaki program uruchomić, gdzie przekopiować rom, czy rozpakowany czy nie, jak uruchomić nowe recovery z trybu fastboot a następnie wgrać nowy rom itd. Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. Pozdrawiam
 12. Witam, Mam dziwny problem (od nowości) z telefonem, mianowicie jak aparat leży poziomo np. na stoliku to nie reaguje na dotyk, ewentualnie sporadycznie, jak wezmę go tylko do ręki (również w pozycji poziomej) to wszystko działa dobrze. Mam oryginalne etui i naklejoną szybkę Nillkina. Soft - najnowszy MIUI Polska. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Ktoś zna przyczynę/rozwiązanie tego problemu? Może to kwestia ustawień? Dziękuję za pomoc.
 13. Czy ekrany w MI 11/PRO/ULTRA są identyczne? Chcę kupić szkło Nillkina ale jest tylko do MI11 i nie wiem czy pasuje do MI 11 PRO. Napisałem do Nillkina (allegro) ale nie potwierdza tego, napisano mi tylko, że szkło jest dedykowane do MI11 i nie mają wiedzy czy pasuje do PRO.
 14. Specjalistą nie jestem, więc nie będę dyskutował, ale miałem wcześniej wgraną wersję 12.5.4.0, ściągnąłem najnowszą i chciałem zainstalować przez windows_fastboot_update_rom.bat i niestety sformatowało mi tel do zera, po instalacji pojawiły się chińskie krzaczki, z których nie szło wyjść, aż coś kliknąłem i jak się tel zrestartował i było logowanie do konta xiaomi lub konfiguracja wifi potem zaczynałem od zera, wybór języka itp.
 15. Witam, Ściągnąłem tą wersję dla MI 11 PRO, zainstalowałem jako nakładka, bez kasowania tego co mam na telefonie. Niestety po zakończonej instalacji, pokazało się kilka opcji do wyboru, niestety po chińsku, losowo wybierałem po kolei, każdy wybór resetował tela i wracałem do punktu wyjścia (chińskie krzaczki), dopiero ostatnia (czwarta) opcja przenosiła mnie do aktywacji lub ustawień wifi, po aktywacji okazało się, że telefon wrócił do stanu dziewiczego, nie była to nakładka tylko wgranie od nowa oprogramowania, teraz mi pokazuje MUI 12.6 21.5.13. Wydawało mi się, że robię wszystko dobrze, a tu taki numer.
×
×
 • Create New...