Orjon

MIUI 9.9.26

Recommended Posts

Mam problem z Redmi Note 7. Wrzuciłem rom do pamięci zewnętrznej i standardowo przez aktualizacje zainstaluj z pliku zip. Przeszedł do TWRP i koniec. W TWRP nie widać partycji wewnętrzej. Nie chce się też uruchomić stoi na logo, ewentualnie mogę wejść do TWRP. Co z tym zrobić?

29 minut temu, ro.ma2 napisał:

A jak się włącza te animacje ekranu blokady? Jakoś nie daje rady? 

Ustawienia -> Ekran blokady -> Gdy ekran jest zablokowany i przyjdzie powiadomienie -> wybierasz animację.

[mention=29619]Orjon[/mention] nie wiem jak inaczej wygenerować loga.
Aplikacja "zawsze włączany ciągle przestaje działać"

Spróbuj wyczyścić dane apki bo nie mam sygnałów odnośnie podobnego problemu, a Mi 9 mamy.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Tylko informacyjnie.

Whyred : bezposrednio na poprzednią betę - czyszczenie dalvik/cache/system - wgranie romu + następnie magiska.

Wystartowało bez najmniejszych problemów. Pierwsze testy na szybko wskazują na to  że wszystko działa ok. 

Niestety, nadal nie ma sygnatury czasu na zdjęciach.

Edited by frrancuz

Nie działa mikrofon na trybie głośnomówiący na mi9 - może ktoś potwierdzić?

Edit: wgrałem na nowo i jest ok

Edited by r0bertt
sprawdzenie czy błąd był po stronie mojego telefonu czy systemu

Na Mi 9T, w trybie AOD nie zmienia pozycji lub zmienia, ale w innym interwale czasu. Problem jest też, że nie można ustawić APN, gdy ustawie do MMS i internetu trym mvno na spn to nie działa i taki komunikat. Na poprzedniej wersji było ok. Sieć Premium Mobile. 07d92f17a3a327b37eb8cda8eb9142a6.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Na redmi note 7 wydaję się być wszystko ok. Jedynie bateria jakby coś szybciej leci w dół w porównaniu z 9.9.6 :(

3 godziny temu, Zenderable napisał:

Teoretycznie dopóki Google czegoś nie zmieni to wg. tego tutoriala powinno wystarczyć zrobienie raz. U mnie nawet nie jest potrzebny Magisk i sam chmod 440 tej bazy danych wystarcza. 

Dzięki za info, a jak jest z tym przejściem ze stable na rozwojową,z tego co pamiętam to przy przejściu na nowsze wersje wystarczy wyczyścić dalvik  i cache,

Dziwny problem z google
Mikrofon nie działa ?
Może to być przez Magisk moduł Energized ???

Asystent google nie działa w ogóle 1ec47fcd706458a4475525765cfc1284.jpg7a444ba82e856872792aa83a2cb05375.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Mi6 wszystko działa, Gcam, Viper, asystent. Jednak chyba spodziewałem się większych zmian wobec 10. Lekka ewolucja, nie rewolucja

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Confused 1

Mi9 nawet aplikacja IKO zaczęła działać. Oczywiście to kwestia PKOBP nie wersji MIUI jednak warto wiedzieć

Jak ma działać opcja, "Gdy ekran jest wyłączony i przyjdzie powiadomienie" to tylko raz ma mrugnąć czy bez cały czas aż do odczytania powiadomienia? U mnie tylko raz mrugnie i tyle.

Jak ma działać opcja, "Gdy ekran jest wyłączony i przyjdzie powiadomienie" to tylko raz ma mrugnąć czy bez cały czas aż do odczytania powiadomienia? U mnie tylko raz mrugnie i tyle.
Dokładnie tak działa i u mnie.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

To trochę bez sensu, jakby miało to jakoś mnie informować o powiadomieniu to powinno mrugać bez cały czas.

PremiumMobile też nie działają.

Edited by ZIOLOISO
  • Like 1

Gdyby nie to że na tym romie działa mi VoWifi a jest mi potrzebne w pracy to bym się cofnął do Miui10. Ten system u mnie zamula strasznie i działa jak smartfon sprzed kilku lat. Baardzo słaba optymalizacja

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Chyba animacja ekranu blokady nie hula tak jak na poprzednim wydaniu... no chyba że to taki nowy/stary ficzer w MIUI11

Na Mi9 SE faktycznie wolniej. Wszystko przez te wymuszone animacje, które są strasznie powolne i mało płynne. ps W ustawieniach programisty mam niby wyłączone.

Tez u mnie wszystko działa powoli np. jak jestem w jakieś aplikacji i kliknę w przysiek home to zamiast natychmiast przejść do pulpitu to trwa to chwile, wrażenie jest jakby telefon był zamulony i wszystko się przycinało

(Mi9 SE)

Edited by Sebeek

6 godzin temu, r0bertt napisał:

Nie działa mikrofon na trybie głośnomówiący na mi9 - może ktoś potwierdzić?

U mnie działa, a robiłem dirty flasha z 9.8.1. Ogólnie to petarda, wszystko działa zauważalnie szybciej i płynniej. OK, Google działa na wyłączonym ekranie. Magisk też śmiga bez problemów. Robota pierwsza klasa Panowie!

Edited by silverx

14 minut temu, marjac napisał:

witam

Niestety dalej nie działa asystent google na przycisku SI na MI9

Pzdr

Racja, ale moduł do Magiska naprawia ten problem.

18 minut temu, silverx napisał:

Racja, ale moduł do Magiska naprawia ten problem.

Możesz podać jaki? Próbowałem z jednym i lipa.

Ma ktoś ten sam problem połączeniami ???

Wszystkie telefony które dostaje są jako nr nieznany zastrzeżony :/

U mnie ok.

11 godzin temu, JacekBB napisał:

Na Mi5 też się nakładają literki w menu hotspota :)

Ale hotspot działa? Bo u mnie na starym sofcie nie ;/ 

Poza tym żadnych problemów na Mi5? Można instalować? :D 

Witam. Mi Mix 2 po aktualizacji ma  przypadłość w postaci zatrzymania aplikacji Internet przy pröbie zmiany ustawień powiadomień konkretnie w tej aplikacji. Zmiana ustawień powiadomień dla aplikacji internet z ogólnego  poziomu Ustawienia/Powiadomienia jest możliwa. Niestety powiadomienia nie działają. Nadal mam powtarające się dwa razy powiadomienia z aplikacji Pobieranie po zakończeniu pobierania. Aplikacja informuje o zakończeniu pobierania, zwijam powiadomienie i wyskakuje kolejne o takiej samej treści. Reszta jak narazie działa.

Na Mi9 mam 9.9.6, mam powiadomienie nowego systemu 9.9.26, ale nie widzi go na miui pobierz..
Gdzie mogę ściągnąć instalkę ?

Guest
This topic is now closed to further replies.