piter69pan

Użytkownicy
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About piter69pan

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi MIX 2

Recent Profile Visitors

931 profile views
 1. Dzięki za info, a jak jest z tym przejściem ze stable na rozwojową,z tego co pamiętam to przy przejściu na nowsze wersje wystarczy wyczyścić dalvik i cache,
 2. Witam. Mam pytanie odnośnie przejścia z wersji stabilnej xiaomi.eu na rozwojową co trzeba zrobić. Mam w tej chwili Android 10 wersja 10.4.1 i czy płatności google pay trzeba po każdej aktualizacji naprawiać wg tutoriala, czy robi się to tylko raz.
 3. Dzięki za pomoc,dopiero dzisiaj zajarzyłem,że ten plik muszę umieścić w folderze log,który musiałem najpierw utworzyć.Udało mi się przywrócić global i w efekcie mam dalej odblokowany bootloader na globalu.Próbowałem jeszcze raz flashować recovery,niby w ADB pisze,że ok,a dalej mam mi recovery.Najgorsze,że google pay nie działa.Nie wiesz może,czy w tej sytuacji da się to jakoś naprawić,bo tutorial wymaga roota i magiska.
 4. Uruchomiłem stary telefon żony i nie pamiętam logowania do konta,jeśli mógłbyś pomóc to byłbym wdzięczny. Uruchomiłem stary telefon żony Redmi note 3 pro i nie pamiętam logowania do konta,jeśli mógłbyś pomóc to byłbym wdzięczny.
 5. Rozumiem,że mam utworzyć pusty dokument tekstowy o takiej nazwie C:\Users\pkowa\Desktop\MiFlash20181115\log\[email protected] mam go umieścić?
 6. wrzuciłem przykładowe zdjęcie na 4 najnowszych wersjach wyskakuje ten sam błąd.Recovery instalowałem kilkakrotnie,niestety nie da się go uruchomić,przywciśniętych klawiszach vol+ power telefon w kółko się restartuje.Jestem w kropce,nie wiem co robić.
 7. Próbuję w dalszym ciągu,pobrałem najnowszego Flash toola i przy instalacji wyskakuje mi komunikat.Wie ktoś może co w tej sytuacji trzeba zrobić.
 8. Tak też zrobiłem, wpisałem komendę fastboot reboot ,przytrzymałem vol+ i power,uruchomiło się recovery,wtedy wgrałem do pamięci rom i zainstalowałem.System odpalił,ale,potem już wejść w twrp nie mogłem. Po kolejnej instalacji twrp i wpisaniu fastboot rebot już do recovery się nie restartuje,a przy próbie uruchomienia systemu jest bootloop.
 9. Twrp wgrywałem ponownie,ale po wgraniu nie mogę potem wejść do recovery.W fastboot telefon wchodzi bez problemu i w adb go wykrywa,ale mi flash już go nie widzi. Po instalacji xiaomi.eu system się normalnie uruchomił, zaczęła się konfiguracja i przy logowaniu do Google pojawił się czarny ekran tylko ze strzałka wstecz, która niestety nie przenosiła do wcześniejszego menu konfiguracji. Wtedy chciałem wejsc do twrp tak jak mi radzisz, żeby zrobić format data,ale już się nie dało. Póki co jestem w pracy, jak wrócę, będę próbował dalej. Dzięki za wszelkie podpowiedzi
 10. Niestety to samo.Po restarcie z kombinacją przycisków,bootloop,system też się niie uruchamia.Instalowałem rom z Android P
 11. Sam go odblokowałem,sam zainstalowałem TWRP i sam zainstalowałem Xiaomi.Eu.Telefon jest z polskiej dystrybucji z przedsprzedaży.Tak jak pisałem wszystko poszlo gładko,dopiero po uruchomieniu systemu zaczęły się jaja.
 12. tak zrobiłem,teraz ani TWRP się nie uruchamia,ani system.Wchodzi jedynie w fastboot,ale nawet gdybym chciał Miflashem wgrać system od nowa to też nie widzi telefonu.
 13. Cześć. Mam prośbę o radę.Odblokowałem bootloader,wgrałem TWRP,potem xiaomi.eu na Mi 9t pro.Po instalacji system się uruchamia,ale do momentu logowania do google.Wtedy ekran robi się czarny i nic się nie dzieje,po chwili wyskakuje komunikat,że usługi google przestały działać i dalej czarny ekran.Na dodatek nie mogę wejść w TWRP,przez kombinację przycisków.Co dalej robić,bo za bardzo nie wiem.
 14. Witam. Zamówiłem właśnie Mi 9t pro i mam pytanie,czy po pierwsze dalej trzeba pisać prośbę do Xiaomi o odblokowanie.Czy w przypadku tego telefonu też trzeba czekać ileś godzin na możliwość odblokowania.Ostatnio robiłem to dwa i pół roku temu i widzę ,że trochę się zmieniło.