Jump to content

piter69pan

Użytkownicy
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9t Pro,Mi Mix 2,

Recent Profile Visitors

1,347 profile views

piter69pan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

1

Community Answers

 1. Dzięki,już działa.Tak dawno tego nie robiłem,że zapomniałem o wyczyszczeniu też usług google play.
 2. Google play czy google pay,bo jeśli google pay to czyściłem już kilka razy
 3. Panowie jeśli macie jakieś pomysł to chętnie skorzystam.Safetynet jest ok, magisk hide itd wszystko zrobione, a karty cały czas nieskonfigurowane.
 4. Witam. Po najnowszej aktualizacji na MI9 t pro miałem to samo o czym piszą poprzednicy:zacinanie się muzyki w youtube vanced czy powerampie,telefon się zawieszał i restartował.Finalnie zrobiłem factory reset do czego przymierzałem się już dawno.Telefon po skonfigurowaniu i zainstalowaniu najnowszej wersji z wczoraj działa bez zarzutu wymienione błędy zniknęły,oprócz płatności.Co prawda safetynet jest prawidłowy,ale wszystkie karty po dodaniu do google pay pokazuje jako nieskonfigurowane.Magisk hide włączony,google pay skonfigurowany wg poradnika pkt.1.Nie wiem za bardzo co dalej zrobić,przed wyczyszczeniem danych działało bez zarzutu.
 5. Na Mi9 t pro płatności działają Alior i Mbank
 6. Można już pobrać rom dla mi 9t pro po reuploadzie?
 7. Miałem wczoraj to samo na mi9 t pro.Też miałem tylko tryb fastboot.U mnie pomogło wgranie przez fastboot najnowszego twrp i telefon wystartował.
 8. Magisk i root też już działa, dzięki wielkie, wszystkiego dobrego w nowym roku.
 9. Wgrałem najnowsze TWRP i system się uruchomił,teraz jeszcze tylko muszę rozwiązać problem z magiskiem i rootem bo niestety nie działa.Dzięki
 10. Próbowałem,po wpisaniu fastboot devices wykrywa urządzenie ,a przy próbie wgrywania recovery pisze,że nie można załadować recovery.
 11. Po aktualizacji na Mi 9t pro system się uruchomił,potem chciałem wejść do recovery i już niestety się nie udało.Po restarcie obojętne czy do systemu czy do recovery system restartuje się do trybu fastboot.Jakieś porady byłyby mile widziane.
 12. Zauważyłem jeszcze wczoraj ,że nie działa ekran bezprzewodowy,po połączeniu z telewizorem wyświetla się czarny ekran i nic się nie da zrobić,po chwili się rozłącza.
 13. Dobrze wyczytałem w informacjach o romie,że dla urządzeń z androidem 10, jest nowe menu zasilania.Na moim mi9 t pro mam dalej stare.
 14. Na mi9 t pro AOD ustawiony na wyłączenie się po 10 sekundach, niestety nie wyłącza się. Wcześniej wszystko było ok.
×
×
 • Create New...