piter69pan

Użytkownicy
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About piter69pan

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9t Pro,Mi Mix 2,

Recent Profile Visitors

1,097 profile views
 1. Witam. Wiem że to rom global, ale szukałem już wszędzie i nikt nie umie mi pomóc.Przy aktualizacji do Miui 12 rom pobiera się do 99% i wyskakuje info, że jest za mało pamięci podręcznej.Po restarcie, który powinien zwolnić tą pamięć, jest dokładnie to samo. Telefon przywrócony do ustawień fabrycznych i też nie pomogło. Jednym słowem nie można zrobić aktualizacji. Jeśli ktoś miał podobną sytuację, proszę o pomoc.
 2. Od kilku aktualizacji na mi 9t pro nie działają motywy. Brak połączenia z siecią, po włączeniu uprawnienia w ustawieniach i restarcie działają jakiś czas, potem to samo.
 3. Aplokacja motywy na tej i kilku poprzednich wersjach wyświetla brak dostępu do sieci. Przyczyną jest samoczynnie wyłączająca się opcja zezwolenia na dostęp do sieci w aplikacji. Włączenie i restart telefonu rozwiązują problem, niestety na chwilę.
 4. Kurczę, wydawało mi się, że autostart zawsze był wyłączony. Włączyłem i faktycznie zaczęło działać. Dzięki
 5. Zarówno na tej jak i poprzedniej aktualizacji, nie dostaje powiadomień z What's up.Instalowałem już różne wersje aplikacji, ale na wszystkich jest to samo, powiadomień nie dostaję. Dopiero po ręcznym odblokowaniu telefonu, pojawiają się powiadomienia.Z wszystkich innych aplikacji powiadomienia przychodzą. Ma ktoś taki problem?
 6. Nie wiem czy mój przypadek jest odosobniony, czy to ogólny błąd, ale na tej aktualizacji nie działają mi motywy, tzn. wyświetla informacje, że brak połączenia z siecią
 7. Mam to samo od dawna. Żeby wejść w twrp po restarcie przytrzymuję vol+, tylko tak mogę wejść. Inaczej tak jak napisałeś wisi na pierwszym ekranie.Obojętne czy wybieram uruchom w recovery czy restartuję z poziomu aktualizacji.
 8. Mi 9 t pro safety net na zielono, choć wczoraj było fail.
 9. piter69pan

  MIUI 9.12.5

  Miałem root explorer,wywaliłem,niestety bez zmian.Na poprzedniej aktualizacji było ok.
 10. piter69pan

  MIUI 9.12.5

  Dopiero dzisiaj zauważyłem,że na moim Mi9 t Pro nie da się zainstalować aplikacji z pliku apk,pisze,że brak aplikacji do otwarcia pliku.Zainstalowałem aktualizację jeszcze raz,wyczyściłem dalvik i cache,niestety nic nie pomogło.Jest na to jakieś rozwiązanie,bo na forum znalazłem tylko to,żeby jeszcze raz zainstalować rom.Z pobieraniem apek z google play mam podobnie,bardzo wolno się pobierają.
 11. piter69pan

  MIUI 9.11.28

  Ciekawe, ja takiej aplikacji nie mam.
 12. Czy przy przejściu z wersji stable xiaomi. eu na rozwojową wystarczy wyczyścić cache i dalvik czy coś wiecej.
 13. piter69pan

  MIUI 9.9.26

  Dzięki za info, a jak jest z tym przejściem ze stable na rozwojową,z tego co pamiętam to przy przejściu na nowsze wersje wystarczy wyczyścić dalvik i cache,