Skocz do zawartości

MIUI 9.6.5


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, mrosi napisał:

Restart telefonu i już Google nie powinno się aktualizować.

Zrobiłem jak pisałeś i dalej lipa, nie można dodać karty. Nie działa też po dodatkowym restarcie i usunięciu folderu Usług. Chyba trzeba wyciągnąć z szuflady kartę-naklejkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
12 minut temu, paveu napisał:

Zrobiłem jak pisałeś i dalej lipa, nie można dodać karty. Nie działa też po dodatkowym restarcie i usunięciu folderu Usług. Chyba trzeba wyciągnąć z szuflady kartę-naklejkę...

To usuń w TWRP -> Menedżer plików -> data\data\ trzy foldery "google.android.(...)" z wpisem "gms" w nazwie. Bez czyszczenia restart do systemu i wówczas spróbuj dodac karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat,  a ciągle brak jednej podstawowej opcji, możliwości wyłączenia napisów pod ikonami.

Muszę się męczyć na laucherze nova, tak jakby xiaomi nie mogło zrobić takiej opcji.

Przy każdej aktualizacji sprawdzam czy przypadkiem tego nie wprowadzili i chyba się nigdy tego nie doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często nie ważne w jaki obszar ekranu kliknie po tej aktualizacji wyskakuje mi,, nie zakrywaj obszaru głośnika "
Mimo że w żaden sposób ani głośnika, ani żadnego czujnika nie tykam

Mi 6

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Pocket mode. Przypadkowe użycie wyłącz. Albo może masz jakieś trefne szkło?

Mi 9- xiaomi.eu 9.6.5, Magisk 19.3, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocket mode. Przypadkowe użycie wyłącz. Albo może masz jakieś trefne szkło?

Mi 9- xiaomi.eu 9.6.5, Magisk 19.3, EdXposed 90

Gdzie to wyłączyć?

Nie możliwa, mam te szkło już dobre kilka miesięcy i od tej aktualizacji dopiero się tak zaczęło dziać

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Wchodzisz w Ustawienia i w wyszukiwarce wpisujesz "Administratorzy urządzenia". Odhaczasz "Lokalizacja urządzenia" i "Google Pay". Potem wchodzisz w sekcję Aplikacje -> Zarządzanie -> trzy kropki i "Pokaż wszystkie aplikacje". wyszukujesz Usługi Google Play, klikasz i u dołu wybierasz przycisk "Odinstaluj aktualizacje". Powinieneś wówczas mieć wersję 15.0.90. Restart telefonu i już Google nie powinno się aktualizować.

W Administratorach nie mogę odhaczyć tych usług. Nieaktywny mam guzik "Wyłącz tego administratora urządzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Orjon napisał:

Xiaomi.eu

Co do problemu z OK Google - problem leży w najnowszej aktualizacji aplikacji Google. Odinstalujcie aktualizacje dla tej aplikacji i zainstalujcie wersję 9.88.9.21 z 26 maja. Odznaczcie autoaktualizację aplikacji w Google Play by wam się nie aktualizowała. Wtedy OK Google zatrybi.

 

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Wchodzisz w Ustawienia i w wyszukiwarce wpisujesz "Administratorzy urządzenia". Odhaczasz "Lokalizacja urządzenia" i "Google Pay". Potem wchodzisz w sekcję Aplikacje -> Zarządzanie -> trzy kropki i "Pokaż wszystkie aplikacje". wyszukujesz Usługi Google Play, klikasz i u dołu wybierasz przycisk "Odinstaluj aktualizacje". Powinieneś wówczas mieć wersję 15.0.90. Restart telefonu i już Google nie powinno się aktualizować.

 

Nic nie pomaga na mi6 nawet zmiana na 15.0.90 Brak OK Google

 

 

aa93638877388353192391.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

wpisem "gms" w nazwie

W poście, który cytowałeś napisałem 

1 godzinę temu, paveu napisał:

Nie działa też po dodatkowym restarcie i usunięciu folderu Usług

Także powrót do naklejki mnie nie minie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:


Czytaj ze zrozumieniem... Aplikacja Google a nie Usługi Google Play...

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Robiłem tak jak pisałeś i nie pomagało,więc zrobiłem według 2 porady dlatego ten screen 

Cytat

wyszukujesz Usługi Google Play, klikasz i u dołu wybierasz przycisk "Odinstaluj aktualizacje".

Ale po restarcie i praktycznie na nowo instalacji z WIPE w TWRP w końcu ruszyło z 9.88.9.21  i działa  Dzięki za pracę i pomoc 

Przy okazji problem z czujnikiem dotyku-występuje od kilku wersji nie działa dopiero po restarcie działa,jest jakaś rada na tą przypadłość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, QBAQ napisał:

Co do tego "okienka rozmowy" w stylu PIP: mam nadzieję, że xiaomi się opamięta z tego typu wodotryskami, bo szczególnie funkcjonalnie to to nie wygląda, a sama nakładka znowuż idzie w kierunku przeładowania funkcjami z których jak mniemam nawet 1/4 użytkowników nie korzysta choćby w połowie.

Więc pozostaje Ci iOS :) Większość nie korzysta nawet z 10% możliwości smartphona, to znaczy, że mam płacić pełną cenę za kastrata? Ja tam lubię te okienka i korzystam z nich namiętnie (Game Turbo) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dark695 napisał:

Robiłem tak jak pisałeś i nie pomagało,więc zrobiłem według 2 porady dlatego ten screen 

Ale po restarcie i praktycznie na nowo instalacji z WIPE w TWRP w końcu ruszyło z 9.88.9.21  i działa  Dzięki za pracę i pomoc 

Przy okazji problem z czujnikiem dotyku-występuje od kilku wersji nie działa dopiero po restarcie działa,jest jakaś rada na tą przypadłość ?

jakiego WIPE uzyles w TWRP? Dalvik Cache, System and Cache ???  czy do zera czysciles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tę wersję na soft stable i zauważyłem, że ze skrótów, które można dodać na lewym skrajnym ekranie kilka zniknęło, przykładowo skrót do użycia baterii. To zamierzone czy przypadkowe?
Na co zainstalowałeś? Jeszcze raz

Mi 9- xiaomi.eu 9.6.5, Magisk 19.3, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mrosi napisał:

Możesz zdezaktywować. Kliknij dokładnie w błękitne znaczki, przy Google Play i Znajdź Moje Urządzenie, a potem "Wyłącz tego administratora".

No tak właśnie robię.

Klikam w niebieskie i przenosi mnie dalej. I dwa guziki "Wyłącz tego administratora" i "Anuluj" są nieaktywne.

Ty piszesz o Google Play a ja mówię o Google Pay.

Google Play tam nie mam wcale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mihail1 napisał:

Przy płatnościach IKO wyskakuje Ci powiadomienie na całym ekranie kwotę do zapłaty itp? Ekran z pinem powyżej płatności 50 zł?
Bo mi od dwóch wersji niestety nieee. Co prawda telefon wibruje i płatność przechodzi do kwoty 50 zł

Telefon niby wibruje ale na terminalu pojawia sie żeby zabrać karte a kasjerka mi powiedziała ze wystąpił błąd i płatność nie przeszła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...