Jump to content

xiaomi_lepsze

Użytkownicy
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xiaomi_lepsze

 1. U mnie ten ani inne sposoby nie działają, tzn safety net w Magisk przechodzi ale google pay nie działa, inna apka safety net ściągnięta z google play daje status failed. Są może jakieś nowe fixy dla safety net?
 2. Nie przechodzi mi SafetyNet w Magisk Manager, próbowałem fixować instrukcją z tego forum ale też nie działa, w ogóle UI tego Magiska teraz jest inny i nie wiem gdzie jest wybór żeby ukryć roota i magisk dla róznych aplikacji, ktoś pomoże? edit W sumie znalazłem gdzie się ukrywa aplikacje (trzeba włączyć moduł najpierw), tylko że po ukryciu, wyczyszczeniu wszystkich danych w Google Play i Pay, po restarcie nadal safetyNet nie przechodzi. Ten tutorial u mnie nie działa: https://youtu.be/wKYC0r-m0Mo
 3. Potwierdzam, u mnie też bateria dużo lepiej, ją nawet jakbym chciał wrócić to nie da rady ;) ale i tak sukces że udało mi się go odceglić. Powodzenia panowie ;)
 4. Obecnie tak, nie jestem w stanie wgrać już rozwojowej.
 5. Udało mi się odceglić telefon, po kilkugodzinnej walce, gdyby komuś po aktualizacji też się uceglił i wchodził tylko w recovery to: 1. Wipe -> format data, 2. Install stable global by mi flash, 3. Unlock with mi flash, 4. Install OrangeFox TWRP, 5. Install MIUI12 stable from this forum, Próbowałem wielu TWRP i tylko orangeFox zaskoczyło.
 6. Na tym TWRP co podałeś jest to samo, czyli ucegliłem aktualizacją tefefon?
 7. Zrobiłem format data i nie przyjmuje ani rozwojowej ani stabilnej, za każdym razem do recovery, coś jeszcze mogę zrobić?
 8. po zainstalowaniu tego przez OTA mi9se wchodzi w recovery, dziwne bo ktos wyżej pisał że działa. Nie znalazłem żadnego troubleshooting w tym kierunku, @Orjon poratujesz?
 9. Znika niestety, ale fastboot się nie odpala zamiast TWRP, po prostu telefon się resetuje.
 10. @Orjon Na tym TWRP mi przeszło: https://forum.xda-developers.com/t/recovery-unofficial-3-5-0_10-twrp-for-xiaomi-mi-9-se-grus.4213003/
 11. TWRP zaciągnąłem z tego forum: https://miuipolska.pl/d/twrp/grus/twrp_grus.img
 12. Słaba jakość bo kamerką w laptopie, ale chyba da się rozczytać. Wywala mi się ta aktualizacja przy instalacji, ktoś wie o co chodzi?
 13. Na MI9SE pojawia się ta wersja w OTA ale apka się zawiesza i zamyka po kliknięciu "pobierz"
 14. Gdzie jest wersja .30 ? na forum jej nie widzę podlinkowanej. Nie ma jeszcze dla MI9 SE?
 15. Nie wiem jak ale za którymś razem to zadziałało, udało się wgrać nowe TWRP i telefon wstał bez wipe. Dziwna rzecz się tylko zrobiła po teraz za każdym razem odrzuca pierwszą próbę wpisania hasła do decrypt data, a drugą próbę tego samego hasła przyjmuje.
 16. tak mam wyłączone podpisywanie cyfrowo, ale to też nie działa
 17. Spróbowałem tego programu, ale pojawił się teraz ten opisywany problem "press key to shutdown", Orjon podesłał jakieś komentarze ludzi którzy to mieli ale nie wiem o jakiego fixa chodzi. Jeśli o OrangeFox to przecież muszę wejść w TWRP, a nie wejdę w TWRP bo telfon startuje do fastboot i to wszystko, nie zainstaluje nowego TWRP bo teelfon jest źle wykrywany przez fastboot:
 18. Dzięki ale coś jest nie tak, adb nie rozpoznaje mi teraz tego telefonu. Jest nierozpoznanym urządzeniem w device manager a jak próbuje mi wepchnąć sterowniki z sdk manager to ich nie może zainstalować. Cegła?
 19. Poprzedni upload się zainstalował, a jak pobrałem i spróbowałem zainstalować reupload tej wersji to mi wszedł w fastboot i koniec zabawy.
 20. Obserwuje podobny problem, który już dawno temu chyba został zafixowany. Freeze ekranu blokady po zablokowaniu ekranu, czasem się tak przywiesza że nie idzie nic zrobić, nie da się odblokować, nie reaguje na przyciski ani palca. (MI9SE)
 21. Mam najnowszą i też w autostarcie. Natomiast ten workaround u mnie nie działa. Zauważyłem też że popsuła się czcionka w Slack'u.
 22. W ogólnych: A z tą szarością to chodzi o szare rozwinięte dymki z messengera np? Jeśli tak to u mnie ta opcja z ustawień programisty nie działa, dalej są szare.
 23. Pokazuj powiadomienie, ale ukryj treść nie działa. Treść jest pokazywana na ekranie blokady.
 24. Czyli jak to jest z tą czcionką? Poprzednio była zepsuta a teraz naprawiona, czy teraz się popsuła? Zauważyłem też że zniknęły niektóre rozmiary siatek na pulpicie i ikony pasku statusu są dużo większe niż wcześniej, czy tak miało być czy to fail?
 25. Od wczoraj nie działają mi płatności zbliżeniowe google pay, odrzuca transakcje mimo że się autoryzują poprawnie, gdy przykładam do terminala tą samą kartę to działa. Ktoś ma taki problem? Mam magisk aktualnego, safety net przechodzi
×
×
 • Create New...