Jump to content

xiaomi_lepsze

Użytkownicy
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI9 SE

Recent Profile Visitors

532 profile views

xiaomi_lepsze's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

7

Reputation

 1. U mnie ten ani inne sposoby nie działają, tzn safety net w Magisk przechodzi ale google pay nie działa, inna apka safety net ściągnięta z google play daje status failed. Są może jakieś nowe fixy dla safety net?
 2. Nie przechodzi mi SafetyNet w Magisk Manager, próbowałem fixować instrukcją z tego forum ale też nie działa, w ogóle UI tego Magiska teraz jest inny i nie wiem gdzie jest wybór żeby ukryć roota i magisk dla róznych aplikacji, ktoś pomoże? edit W sumie znalazłem gdzie się ukrywa aplikacje (trzeba włączyć moduł najpierw), tylko że po ukryciu, wyczyszczeniu wszystkich danych w Google Play i Pay, po restarcie nadal safetyNet nie przechodzi. Ten tutorial u mnie nie działa: https://youtu.be/wKYC0r-m0Mo
 3. Potwierdzam, u mnie też bateria dużo lepiej, ją nawet jakbym chciał wrócić to nie da rady ;) ale i tak sukces że udało mi się go odceglić. Powodzenia panowie ;)
 4. Obecnie tak, nie jestem w stanie wgrać już rozwojowej.
 5. Udało mi się odceglić telefon, po kilkugodzinnej walce, gdyby komuś po aktualizacji też się uceglił i wchodził tylko w recovery to: 1. Wipe -> format data, 2. Install stable global by mi flash, 3. Unlock with mi flash, 4. Install OrangeFox TWRP, 5. Install MIUI12 stable from this forum, Próbowałem wielu TWRP i tylko orangeFox zaskoczyło.
 6. Na tym TWRP co podałeś jest to samo, czyli ucegliłem aktualizacją tefefon?
 7. Zrobiłem format data i nie przyjmuje ani rozwojowej ani stabilnej, za każdym razem do recovery, coś jeszcze mogę zrobić?
 8. po zainstalowaniu tego przez OTA mi9se wchodzi w recovery, dziwne bo ktos wyżej pisał że działa. Nie znalazłem żadnego troubleshooting w tym kierunku, @Orjon poratujesz?
 9. Znika niestety, ale fastboot się nie odpala zamiast TWRP, po prostu telefon się resetuje.
 10. @Orjon Na tym TWRP mi przeszło: https://forum.xda-developers.com/t/recovery-unofficial-3-5-0_10-twrp-for-xiaomi-mi-9-se-grus.4213003/
 11. TWRP zaciągnąłem z tego forum: https://miuipolska.pl/d/twrp/grus/twrp_grus.img
 12. Słaba jakość bo kamerką w laptopie, ale chyba da się rozczytać. Wywala mi się ta aktualizacja przy instalacji, ktoś wie o co chodzi?
 13. Na MI9SE pojawia się ta wersja w OTA ale apka się zawiesza i zamyka po kliknięciu "pobierz"
 14. Gdzie jest wersja .30 ? na forum jej nie widzę podlinkowanej. Nie ma jeszcze dla MI9 SE?
 15. Nie wiem jak ale za którymś razem to zadziałało, udało się wgrać nowe TWRP i telefon wstał bez wipe. Dziwna rzecz się tylko zrobiła po teraz za każdym razem odrzuca pierwszą próbę wpisania hasła do decrypt data, a drugą próbę tego samego hasła przyjmuje.
×
×
 • Create New...