Jump to content

xiaomi_lepsze

Użytkownicy
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI9 SE

Recent Profile Visitors

781 profile views

xiaomi_lepsze's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

7

Reputation

 1. Po zmianie regionu na np. Albanię jest już dostępna aktualizacja 14.0.7.0 na Xiaomi 12 gdyby ktoś chciał.
 2. Czyli jak typowym corpo IT 10 release managerów na dwóch dev'ów i nadal nie wiedzą kiedy i dla kogo się wydadzą Dzięki w każdym razie, zmieniłem region na Szwajcarię, zrobiłem ścieżkę: V13.0.24.0.SLCEUXM --> V13.0.27.0.SLCEUXM --> V14.0.5.0.TLCEUXM Potem przywróciłem do polskiego i wszystko działa, chociaż nie odnotowałem żeby ilość zajmowanego miejsca przez system się zmieniła.
 3. Właśnie to jest dziwne że nie mam, czy jest tu ktoś kto ma tą aktualizację przez OTA na Xiaomi 12? Ale faktycznie zmieniając region na Szwajcarię pojawia się ..27, wie ktoś czy Xiaomi ma gdzieś jakieś release notes albo publikuje politykę swojego OTA?
 4. Xiaomi twierdziło że wszystkie z rodziny Xiaomi 12 dostaną MIUI 14 w pierwszym kwartale 2023 a ten się dziś kończy... U mnie jest V13.0.24.0.SLCEUXM i zgodnie z powyższymi postami z tej wersji OTA nie widzi V14.... ? Zna ktoś linka gdzie można o tej polityce OTA przeczytać? Czyli teraz to rozumiem że muszę czekać na jeszcze jedną aktualizacje wewnątrz V13... żeby się podnieść do V14 (bez ręcznego przechodzenia pomiędzy globalami V13 i unlock bootloadera)
 5. U mnie ten ani inne sposoby nie działają, tzn safety net w Magisk przechodzi ale google pay nie działa, inna apka safety net ściągnięta z google play daje status failed. Są może jakieś nowe fixy dla safety net?
 6. Nie przechodzi mi SafetyNet w Magisk Manager, próbowałem fixować instrukcją z tego forum ale też nie działa, w ogóle UI tego Magiska teraz jest inny i nie wiem gdzie jest wybór żeby ukryć roota i magisk dla róznych aplikacji, ktoś pomoże? edit W sumie znalazłem gdzie się ukrywa aplikacje (trzeba włączyć moduł najpierw), tylko że po ukryciu, wyczyszczeniu wszystkich danych w Google Play i Pay, po restarcie nadal safetyNet nie przechodzi. Ten tutorial u mnie nie działa: https://youtu.be/wKYC0r-m0Mo
 7. Nikt nie był w stanie pomóc to pomogę sobie sam Wersja FW 20.3.19 i Magisk 20.3 (20300) załatwia ten problem, działa teraz bez zarzutu.
 8. U mnie dokładnie to samo, po aktualizacji telefon wyraźnie spowolnił, animacje przejścia pulpitu wręcz klatkują, niektóre aplikacje działają bardzo wolno, transmisja danych też, łączenie do sieci WIFI też trwa dużej, chyba czeka mnie wipe jeśli tak dalej będzie, bo to jest dramat. P.S. Przestało też działać ograniczanie użycia danych, nie zapamiętuje ustawień planu taryfowego. Zauważyłem też że ten po aktualizacji telefon nie radzi sobie z zapamiętaniem temperatury barwowej wyświetlacza.
 9. Czy ktoś wie jak poprawnie użyć Magisk aby device policy puszczało wszystkie zasady administratora tzn żeby admin nie widział że telefon jest zrootowany?
 10. Czy miał ktoś problem z ładowaniem (oryginalna ładowarka lub powerbank Xiaomi), czasami po podłączeniu telefon po prostu nie ładuje, czasem ładowania załącza się po 10 minutach a czasem szybciej jak wyjmę kabel i jednej albo drugiej strony (testowałem na różnych kablach), problem występuje ok ok. miesiąca z coraz większą częstotliwością (po zmianie z 10.3.3 na 10.3.6), telefon odblokowany i zrootowany. Podejrzewam fizyczny problem ze złączem USB-C w telefonie, po podłączeniu przejściówki 3,5mm/USB-C słuchawki nie grają albo wcale albo ciszej, słuchawki na innym sprzęcie grają dobrze. Czy mogę coś samemu zrobić żeby to zdiagnozować czy tylko gwarancja? Mam unlock + root, da się tak przywrócić telefon żeby nie uwalili mi gwarancji?
 11. Gdzie znajdę changelog dla wersji: V10.3.6.0.PFBCNXM ANDROID: 9 ROM: MI9SE KOD: grus ROZM.: 2.0G I poprzednich względem 10.3.3.0, mowa o MI9 SE?
 12. Czy ktoś kto ma 10.3.4 może sprawdzić czy w ustawieniach słuchawki i efekty dźwiękowe pojawiło się wsparcie dla Xiaomi Airdots ? Albo może ktoś wie w którym release zostanie to zafixowane?
 13. Dziwne, że tylko Ty dostałeś ją z systemu, jaki FW miałeś wcześniej?
 14. Co jest nie tak z kamerą ? Już długo korzystam z tej wersji FW i póki co nie widzę żadnych bugów.
×
×
 • Create New...