xiaomi_lepsze

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About xiaomi_lepsze

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI9 SE

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. U mnie działa bez problemu.
 2. Strasznie zaczął mulić po tym update telefon, czasem nie da się włączyć żadnej apki, chrome bardzo często się wiesza, tylko reset pomaga ale i telefon po resecie wstaje karkołomnie np. z jasnością ustawioną na minimum, praktycznie bez podświetlenia. Jasnoś auto mam wyłączoną. Tutaj też jakby coś ucięło:
 3. Ten sam problem z odblokowaniem ekranu w MI 9 SE, który opisałem w poprzedniej wersji. Dochodzą do tego przycinające się animacje.
 4. Coś się popsuło z odblokowaniem, czasem nie da się przejść z ekranu blokady (włączony AOD) do ekranu głównego, po przyłożeniu palca pole się podświetla na zielono na chwilę i nic dalej się nie dzieje, nie startuje animacja odblokowania, nie działa w tym czasie też odblokowanie PINem ani twarzą, nie da się też telefonu zresetować, telefon się nie zawiesza tylko jakby nie może przejść nigdzie dalej z ekranu blokady, dopiero po ok 1 minucie telefon przestaje reagować na wszystko i sam się resetuje, po tym wszystko wraca do normy.
 5. Udało się naprawić sporo irytujących problemów z ciemnym motywem
 6. Jak się włącza te informacje dla ratownika żeby były na ekranie blokady?
 7. Ale po co te kombinacje skoro można to disablować z UI? Chyba że to wyłącza globalny ciemny w systemowych?
 8. Komuś ten ciemny motyw działa tak tragicznie czy tylko mi?
 9. U mnie też te same problemy MI9SE: 1. Wibracje nie wyłączają się po odebraniu połączenia (messenger), 2. Prawie każdemu odblokowaniu ekranu lub przejściu pomiędzy pulpitami towarzyszy mocna przycinka, 3. Podczas włączania Centrum Funkcji brak powiadomień na pasku statusu i belce rozwijanej (chyba że tak miało być), 4. Ciemny motyw nie działa prawidłowo nawet w niektórych systemowych splikacjach (np. notatki), 5. Nie działa funkcja automatycznego dopasowania kontrastu w ciemnym motywie, jeśli by działała to czcionka nie powinna się zlewać z tłem, 6. Automatyczna zmiana tapety ekranu nie działa gdy jesteśmy offline, nawet gdy tapety są brane z pamięci telefonu, 7. NFC zaczęło działać niestabilnie, nasila się to przy włączonym GPS i Bluetooth jednocześnie, terminale zwracają błąd karty,
 10. To nie są foldery tymczasowe tylko zaszyfrowane miałem też tak parę razy musisz poczytać forum jak przywrócić monit o hasło. @Zbyszko jaką wersję Orlen Pay zainstalowałeś?
 11. Coś nie działa za dobrze ten ciemny motyw w systemowych appkach nawet, w notatki->zadania przy rozwijanym pasku na pulpicie nie widać tekstu. W chrome pasek statusu podobnie się zachowuje brak kontrastu pomiędzy czcionką a tłem.
 12. Wcześniej tego nie robiłem ale akurat przed .26 zrobiłem wipe+format.
 13. Ja to mam dziwne przypadki, taka dyskoteka gps na górnej belce też chyba tylko u mnie Untitled 1_720p.mp4
 14. U mnie ten soft czasami się wiesza najczęściej na chorme, poza tym od kilku wersji zepsuty jest kalkulator, zawiesza się w momencie naciśnięcia cyfry 4 żeby to zreprodukować trzeba otworzyć kalkulator narobić dużo różnych działań powiedzmy ze 30 i spróbować zrobić jakieś działanie z liczbami 4.
 15. Nikt nie był w stanie pomóc to pomogę sobie sam Wersja FW 20.3.19 i Magisk 20.3 (20300) załatwia ten problem, działa teraz bez zarzutu.