Skocz do zawartości

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję. A czy to finalne wydanie i finalnie pojawi się w ota? Warto wgrywać czy lepiej póki co pozostać na androidzie 10?
Wystarczyło by przeczytać kilka postów wstecz i zorientować się, że nie jest to finalna wersja bo takiej jeszcze nie ma. Dlatego też nie masz dostępnej ota. Zaoszczędził byś czas i nie czekał na odpowiedzi.. Jak będzie finalna z pewnością ktoś poinformuje o tym w tym wątku..

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x01 napisał:

Wystarczyło by przeczytać kilka postów wstecz i zorientować się, że nie jest to finalna wersja bo takiej jeszcze nie ma. Dlatego też nie masz dostępnej ota. Zaoszczędził byś czas i nie czekał na odpowiedzi.. Jak będzie finalna z pewnością ktoś poinformuje o tym w tym wątku.. emoji37.png

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Witaj,ja dostalem wersje 12.5.1 przez OTA (a nie bylem zapisany do programu Mi Pilot) wiec chyba przypadkiem sie udalo,ale owszem nie jest to finalna wersja mimo ze pisze ze stabilna ale nadal beta,ma duzo bledow-nie az tak razacych-ale sa i oby w finalnej wersji zostaly poprawione:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PAFFKO napisał:

12.5.1.0 udostępniają już od jakiegoś czasu, jak zwykle na początku nielicznym

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Podejrzewam ze jestesmy po prostu testerami,zeby pozniej reszta dostala dopracowana i oczekiwana wersje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, niwdew napisał:

Można to jakoś włączyć gdzieś?

Może aktualizacja systemowej apki systemui-control pomoże. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/systemui-controls/systemui-controls-1-0-1-99-release/systemui-controls-1-0-1-99-android-apk-download/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, niwdew napisał:

Po aktualizacji do 12.5.1 global zauważyłem ze przydatna opcja włączenia trybu cichego na określony czas (30 min, godzina  i dwie) znikła. Można to jakoś włączyć gdzieś?

 

można za to właczyć tryb 'nie przeszkadzac' z odliczaniem czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 1.07.2021 o 12:53, PAFFKO napisał:

Pojawiła się aktualizacja systemowa powiadomień, która rozwiązuje problem ze SpotifyIMG_20210701_125022.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Mam wersję "centrum powiadomień" 1.1.4.23 a nadal powiadomienie od spotify jest zbugowane. Nie znika lub powoduje dziurę pod odtwarzaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...