Vergiliusz

Redmi Note 7 - GCam

Recommended Posts

Witam, czy ktoś sprawdzał już jak działa GCam i jest w posiadaniu linka do tej aplikacji? Z tego co wiem, można ją wrzucić bez roota.

@osimaruDzięki, dzięki ja już na tej wersji do której link podesłałeś widzę ogromną różnicę w zdjęciach.  Oba zdjęcia w trybie nocnym.

IMG_20190326_075401.thumb.jpg.f421275ce56b40fa1b330fb57e7bcc8d.jpgIMG_20190326_075418.thumb.jpg.1807a9b9b1f8a92e65480adce101466a.jpg

Edited by Vergiliusz
  • Like 1

Wczoraj trochę testowałem możliwości aparatu- wszystkie zdjęcia były robione w automacie. (rozdzielczość zdjęć została zmniejszona do wymagań tego forum)

oryginalna aplikacja vs gcam

stock1.jpggcam1.jpg

stock2.jpggcam2.jpg

stock3.jpggcam3.jpg

stock5.jpggcam6.jpg

Edited by bojanpnf
  • Like 2

Ok dziś postaram się coś zamieścić... a na podstawie tych powyższych zdjęć, które wydaja sie lepszej jakości ? oryginał czy gcam ? Waszym zdaniem

Moim zdaniem gcam, szczególnie na zdjęciu nocą.. Chyba pora zmienić Redmi Note 4 z bardzo kiepskim aparatem na Note 7.

• Like 1

Panowie jestem zainteresowany zakupem redmi note 7, powiedzcie mi jak to jest z tym gcam dla niego, czy żeby go wgrać muszę robić roota i co za tym idzie utracić gwarancję?

Oki dzięki bardzo, poniedziałek/wtorek będę go miał u siebie to poprosze Was o podrzucenie najlepszej wersji gcam do tego telefonu :)

Dnia 25.03.2019 o 19:55, osimaru napisał:

Tak odnośnie GCam - po dłuższych testach stwierdzam, że najlepiej działa u mnie wersja z 8.02 z tej strony:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

Oznaczona na czerwono jako BSG V2e ;-)

@mateusztbg łap, używam tej i działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o instalację to po prostu instalujesz aplikację z pliku apk bez żadnych kombinacji.

• Like 1

Gwarancji tak jak wyżej koledzy mówili się nie traci, ściągasz aplikacje, instalujesz i to wszystko. Ja mam obecnie zainstalowana wersje : MGC_6.1.021_MI8_V2b_plus

Są już wersje typowo pod note 7, próbował ktoś?

Wytapatalkowane z MI 8 SE

W drugim od góry jest napisane, że to dla RN5
Bo to przecież "newest" czy "latest" i się zmienia co chwilę

Ok panowie, bo minęło kilka dni kilka nowych wersji się pojawiło.

Odebrałem dziś swojego rn7 więc doradźcie mi najlepszą wersję do niego z tych wszystkich dostępnych, nie znam się na tym dlatego liczę na pomoc.

pozdr

Odebrałem dziś swojego rn7 więc doradźcie mi najlepszą wersję do niego z tych wszystkich dostępnych, nie znam się na tym dlatego liczę na pomoc.

pozdr

Ściągnij kilka, idź w ciemne miejsce i rób zdjęcia. Sam zdecydujesz... Masz też xda i xiaomi.eu

12 godzin temu, mateusztbg napisał:

pozdr

przecież jest wyżej napisane. A w następnym poście masz zdjęcia. Ja pobrałem tę i wydaje się być ok (na pewno lepsza niż stockowa a to już dużo). Później się przesiądę na nowszą bo zawsze może coś poprawią.

Edited by dreq02

W Google Play pojawiła mi się taka możliwość.

"Obiektyw Google"

Można zaktualizować?

Mam wgrany port GCam BSG V2e e8f5cd8e5a35acf3315814cca03e2614.jpg

Dnia 25.03.2019 o 19:55, osimaru napisał:

Tak odnośnie GCam - po dłuższych testach stwierdzam, że najlepiej działa u mnie wersja z 8.02 z tej strony:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

Oznaczona na czerwono jako BSG V2e ;-)

ok, tylko nie wiem czy w każdej wersji czy tylko w tej jest możliwość nagrywania slow motion. Po wybraniu tej opcji gcam się wyłącza i przechodzi do pulpitu. Drugie pytanie: w standardowej apk aparat mamy ładne rozmycie tła w trybie portetowym. Jak zrobić ten sam efekt na gcam?

ostatni pobawiłem się trochę nagrywaniem w 4K przez aplikację GCAM oraz Open Camera.

filmik w linku  :)

oraz timelaps chmur

Wczoraj wrzuciłem na rn7 tą wersję v2e
Zdjęcie w trudnych warunkach oświetleniowych w domu, 1W żarówka w lampce nocnej na 25m2 pokój. Pierwsze zdjęcie tryb nocny stockowej apki, drugie tryb nocny GCAM. Miazga. Tapatalk robi mocna kompresję, ale widać i tak różnice w jakości i jasnosci591ec1866b311151b0d0fdafa8b0d38e.jpg4d56a050fe69dd4affb3f7793ae2196e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj wrzuciłem na rn7 tą wersję v2e
Zdjęcie w trudnych warunkach oświetleniowych w domu, 1W żarówka w lampce nocnej na 25m2 pokój. Pierwsze zdjęcie tryb nocny stockowej apki, drugie tryb nocny GCAM. Miazga. Tapatalk robi mocna kompresję, ale widać i tak różnice w jakości i jasnosci591ec1866b311151b0d0fdafa8b0d38e.jpg4d56a050fe69dd4affb3f7793ae2196e.jpg

Zrób jeszcze dedykowana dla rn7 od bsg. Powinna być lepsza

[mention=25858]Voltron[/mention] Mówisz o v1e w wersji z wczoraj?

No tak tak, żeby nie korzystać z wersji dla mi8 tylko dla rn7 :) z jakiegoś powodu ta jest konkretnie pod rn7