Jump to content

kriss.kg

Użytkownicy
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kriss.kg

 1. Źle się wyraziłem. W poprzedniej wersji była opcja wyłączenia Google Photos.
 2. W tej wersji zdjęcia się otwierają tylko w Google Photos? Nie używam tej aplikacji a we wcześniejszej wersji można było sobie wybrać galerię, której się używało.
 3. A tego nie wiem. Używam palucha. [emoji16]
 4. Wystarczy podpiąć telefon pod komputer i telefon można przeglądać jak pendrive'a. Tylko kwestia jak masz ustawione w telefonie gniazdo USB. Czy tylko jako ładowanie baterii czy też ładowanie baterii i przeglądanie zawartości telefonu.
 5. Ja używam na Redmi Note 7. Działa wszystko bardzo dobrze. Dwa czy trzy razy zdarzyło mi się, że przycisk do robienia zdjęcia się "wyszarzył". Wystarczyło zamknąć i uruchomić aplikację ponownie.
 6. Dzięki. Nie wiem jak ja patrzyłem ale ta opcja mi umknęła [emoji16]
 7. Czy ktoś wie jak można włączyć lustrzane odbicie w GCam w przednim aparacie? Mam na myśli ten do selfie.
 8. Ciekawe dlaczego teraz nie wrzuca swoich aktualizacji na GCam Hub?
 9. Chyba trochę nie rozumiem [emoji45] Mówisz, że jak ktoś do Ciebie zadzwoni to po odebraniu rozmowy nie możesz sam jej zakończyć? Mówisz o zwykłym telefonowaniu a nie WhatsApp czy Signal?
 10. A po zmianie restartowałeś telefon?
 11. Dzisiaj w czasie rozmowy telefonicznej telefon mi się zrestartował. Wcześniej już mi się tak raz zrobiło ale myślałem, że przez przypadek wcisnąłem w czasie rozmowy przycisk włącz/wyłącz. Na MIUI 10 i 11 to nigdy mi się nie zdarzyło. Ktoś miał podobne zdarzenie? Bateria miała 82%. MIUI 12.
 12. Jest już wersja V7 https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/. Na tej działa już wyświetlanie zdjęć zaraz po zrobieniu. W tej wersji jest możliwość wyłączenia galerii Googla i wybrania jakiejś alternatywnej. W wersji V5 tej opcji nie było i prawdopodobnie dlatego mi się zdjęcia nie otwierały. Używam alternatywnej galerii zdjęć. Są też poszerzone ustawienia zaawansowane. I zdjęcia Zaawansowanych:
 13. Tak. Mam V5. Nie znalazłem tych ustawień. W opcjach zaawansowanych masz tylko to co na screenie.
 14. Zainstalowałem. Co ciekawe, żeby zainstalować nową wersję trzeba było odinstalować starą. Inaczej się nie dało. Z błędów to na razie zauważyłem: - nie otwiera zdjęcia w galerii jak się kliknie w miniaturkę w aparacie tuż po zrobieniu zdjęcia, - nie działa w opcjach prześlij opinie oraz pomoc. Dodano w "opcjach zaawansowanych" nowe pozycje w "automatycznym balansie bieli - AI AWB". Wyleciał Pixel 4 a mamy teraz do dyspozycji 2x Samsunga, 2x Sony i Omnivision. Ja na razie mam ustawiony Sony IMX 586. Jak porobię trochę zdjęć to dam znać jak to się sprawuje.
 15. Nagrywanie działa. Specjalnie dla Ciebie przetestowałem [emoji846]
 16. Zainstalowałem dzisiaj w nocy (pełny obraz 2,1GB). Rano się trochę pobawiłem i moje spostrzeżenia na gorąco: - zmieniono tapetę systemowa na Obraz Marsa. Stara zniknęła a bardziej mi odpowiadała [emoji3525] - nie wiem co zrobili z gestami ale na systemowym menadżerze pulpitu słabo mi działają gęsty. Muszę kilka razy je wykonywać aby załapały. Na menadżerze POCO Launcher działa tak jak wcześniej czyli bdb. - nowe centrum kontroli. Takie "ifonowskie". Nie mam jeszcze zdania na ten temat. Wygląda ładnie. - pływające powiadomienia - patrz wyżej Co do baterii na razie nie widzę różnicy ale o tym
 17. Co to za wersja? Jakaś wczesna alfa?
 18. Może trzeba znowu przytrzymać dłużej skrót to funkcja się ponownie aktywuje?
 19. Popatrz tutaj: https://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/41991-RN-7---pytania-ogólne---watek-zbiorczy#entry571992
 20. Nie zmieniałem. Za "cienki Bolek" że mnie. Nie mam specjalnie czasu aby testować różne ustawienia. W sieci nie spotkałem się z żadnymi informacjami o tych ustawieniach ale i też muszę się przyznać, że specjalnie mocno ich nie szukałem.
 21. Przeczytaj post #613. https://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/41991-RN-7---pytania-ogólne---watek-zbiorczy#entry571992
 22. Moim zdaniem pierwsze czyli 4XL. Niestety ja jestem facet (czytaj: daltonista) więc zasięgnąłem konsultacji u mojej żony (która rozróżnia pierdyliard odcieni jednego koloru nie mówiąc o całej reszcie) i jej zdaniem również 4XL jest lepsze.
 23. Pierwsze to balans bieli auto + 4XL Drugie to balans bieli auto + 3XL
×
×
 • Create New...