Jump to content

kriss.kg

Użytkownicy
 • Posts

  130
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kriss.kg

 1. Działa jak na razie bez zarzutu. Zobaczymy jak będzie że zdjęciami. [emoji106]
 2. Uruchamia się szybko. Galeria działa jak powinna. Co do reszty zobaczy się w praniu [emoji16] Dziękuję za wstawkę [emoji106]
 3. Teraz ta funkcja działa poprawnie [emoji846] Co do prędkości działania to rzeczywiście jest spore spowolnienie. Potestuje dalej to zobaczę jak to działa "w praniu" [emoji16]
 4. Ja mam aplikację Galeria i u mnie GCam żąda zainstalowania Google Photos. Ja mam w swoim Note 7 wyłączoną Google Photos. Wcześniejsza wersja działa bez problemu
 5. Nie działa wyłączenie Google Photos. Opcja jest ale u nie nie działa [emoji3525]
 6. Note 7 4/64 - 12.5.1.0 QFGEUXM Note 8T 4/64 12.0.3.0 QCXEUXM NOTE 9 4/128 12.0.10.0 QJOEUXM
 7. Mój syn w Redmi Note 8T (4/64) i żona w Redmi Note 9 (4/128) mają tą opcję. Oba na oficjalnych ROM-ach EU
 8. Dzięki. A właśnie siadałem aby napisać, że w wersji 3 wyłączanie google Photos nie działa. W wersji 4 już to naprawiono i działa [emoji16]
 9. Można wyłączyć Google Photos? Edit: Nie można. Sprawdziłem organoleptycznie... [emoji3525]
 10. Źle się wyraziłem. W poprzedniej wersji była opcja wyłączenia Google Photos.
 11. W tej wersji zdjęcia się otwierają tylko w Google Photos? Nie używam tej aplikacji a we wcześniejszej wersji można było sobie wybrać galerię, której się używało.
 12. A tego nie wiem. Używam palucha. [emoji16]
 13. Wystarczy podpiąć telefon pod komputer i telefon można przeglądać jak pendrive'a. Tylko kwestia jak masz ustawione w telefonie gniazdo USB. Czy tylko jako ładowanie baterii czy też ładowanie baterii i przeglądanie zawartości telefonu.
 14. Ja używam na Redmi Note 7. Działa wszystko bardzo dobrze. Dwa czy trzy razy zdarzyło mi się, że przycisk do robienia zdjęcia się "wyszarzył". Wystarczyło zamknąć i uruchomić aplikację ponownie.
 15. Dzięki. Nie wiem jak ja patrzyłem ale ta opcja mi umknęła [emoji16]
 16. Czy ktoś wie jak można włączyć lustrzane odbicie w GCam w przednim aparacie? Mam na myśli ten do selfie.
 17. Ciekawe dlaczego teraz nie wrzuca swoich aktualizacji na GCam Hub?
 18. Chyba trochę nie rozumiem [emoji45] Mówisz, że jak ktoś do Ciebie zadzwoni to po odebraniu rozmowy nie możesz sam jej zakończyć? Mówisz o zwykłym telefonowaniu a nie WhatsApp czy Signal?
 19. A po zmianie restartowałeś telefon?
 20. Dzisiaj w czasie rozmowy telefonicznej telefon mi się zrestartował. Wcześniej już mi się tak raz zrobiło ale myślałem, że przez przypadek wcisnąłem w czasie rozmowy przycisk włącz/wyłącz. Na MIUI 10 i 11 to nigdy mi się nie zdarzyło. Ktoś miał podobne zdarzenie? Bateria miała 82%. MIUI 12.
 21. Jest już wersja V7 https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/. Na tej działa już wyświetlanie zdjęć zaraz po zrobieniu. W tej wersji jest możliwość wyłączenia galerii Googla i wybrania jakiejś alternatywnej. W wersji V5 tej opcji nie było i prawdopodobnie dlatego mi się zdjęcia nie otwierały. Używam alternatywnej galerii zdjęć. Są też poszerzone ustawienia zaawansowane. I zdjęcia Zaawansowanych:
 22. Tak. Mam V5. Nie znalazłem tych ustawień. W opcjach zaawansowanych masz tylko to co na screenie.
 23. Zainstalowałem. Co ciekawe, żeby zainstalować nową wersję trzeba było odinstalować starą. Inaczej się nie dało. Z błędów to na razie zauważyłem: - nie otwiera zdjęcia w galerii jak się kliknie w miniaturkę w aparacie tuż po zrobieniu zdjęcia, - nie działa w opcjach prześlij opinie oraz pomoc. Dodano w "opcjach zaawansowanych" nowe pozycje w "automatycznym balansie bieli - AI AWB". Wyleciał Pixel 4 a mamy teraz do dyspozycji 2x Samsunga, 2x Sony i Omnivision. Ja na razie mam ustawiony Sony IMX 586. Jak porobię trochę zdjęć to dam znać jak to się sprawuje.
×
×
 • Create New...