osimaru

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About osimaru

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. osimaru

  Etui / case

  Wziąłem ostatecznie szkło na pełny ekran od Wozinsky oraz etui Nillkin Nature i jestem bardzo zadowolony.
 2. W drugim od góry jest napisane, że to dla RN5
 3. @Voltron zarzuć linkiem jak masz
 4. @kriss.kg https://c.mi.com/thread-1625831-1-1.html próbowałeś? Ewentualnie Mi PC Suite.
 5. osimaru

  Etui / case

  Ma ktoś może to etui od Nillkin? Zdaje się, że ono też wystaje ponad aparat: https://pancernik.eu/xiaomi-redmi-note-7/etui/nillkin-nature-tpu-grey?gclid=EAIaIQobChMI3siFhsHR4QIVzcqyCh1_tAUCEAQYAiABEgJ2pPD_BwE
 6. @kriss.kg dziwna sytuacja. Co prawda mam Win10, ale po podłączeniu i wybraniu przesyłania plików po odblokowaniu urządzenia kodem wszystko jest normalnie widoczne. Debugowanie nawet nie musi być włączone. Czy masz możliwość sprawdzenia na kompie z Win10? Jak masz ustawione w Windowsie instalowanie nowego sprzętu? Może potrzebuje sterowników z Internetu, a Ty masz wyłączone pobieranie? Jakby co to Właściwości systemu > zaawansowane ustawienia systemu > sprzęt > ustawienia instalacji urządzeń.
 7. @mateusztbg łap, używam tej i działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o instalację to po prostu instalujesz aplikację z pliku apk bez żadnych kombinacji.
 8. osimaru

  Etui / case

  @kriss.kg masz jak zrobić zdjęcie swojego telefonu w tym etui? Jakoś z boku i z profilu?
 9. Posiada ktoś może to https://mi-home.pl/akcesoria/szkla-ochronne/hybrydowe-szklo-hartowane-na-caly-ekran-do-redmi-note-7 ? Jestem ciekawy czy faktycznie na cały ekran i czy warte tych pieniędzy.
 10. Tak odnośnie GCam - po dłuższych testach stwierdzam, że najlepiej działa u mnie wersja z 8.02 z tej strony: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/ Oznaczona na czerwono jako BSG V2e
 11. Pirzu pod swoją recenzją RN7 wrzucił link do GCam, które instalował na testy. Podrzucam LINK
 12. https://en.miui.com/download-320.html To najnowsza wersja globala dla R4P? Korzysta ktoś?
 13. Cześć. Jakiś czas mnie tu nie było i widzę, że Redmi 4 Prime zostało trochę uśmiercone przez Xiaomi. Nie mogę nawet znaleźć romu Global na ich stronie? Chcą wymazać ten telefon z historii czy oślepłem?
 14. osimaru

  Etui i szkło

  http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-xiaomi-redmi-4x-szklo-9h-i6937125882.html Testował ktoś może ten zestaw? Nadaje się to do czegoś?
 15. Problem został rozwiązany. Okazało się, że winowajcą była nieaktualna wersja Messengera (ostatnia przed wprowadzeniem snapchatowych funkcji).