osimaru

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About osimaru

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam podobnie. Miałem wyświetlony obrazek swojej karty w momencie płatności (ING), a teraz nic. Muszę obserwować terminale czy złapało czy nie.
 2. Cześć. Jak w waszych Mi 9 działa czytnik w ekranie? Ja regularnie spotykam się z dwiema sytuacjami i zastanawiam się czy jest jakiś sposób, aby wyeliminować problem samodzielnie: Podnoszę telefon po dłuższej przerwie, na ekranie pojawia się "odcisk palca" ale ekran kompletnie nie reaguje na mój palec. Muszę wybudzić ekran przyciskiem i wtedy spróbować odblokować. Telefon po dodaniu odcisku "na świeżo" czyta rewelacyjnie przez kilka godzin, a potem często udaje mi się odblokować za 4-5 razem. Dodam, że mam dodane średnio 3 odciski tego samego palca, bo słyszałem że wtedy działa nieco szybciej.
 3. osimaru

  Szkło hartowane

  Kupiłem polskiego banana 9h, myślałem że udało mi się nakleić idealnie. Przynajmniej tak wyglądało. Po trzech dniach zaczął odchodzić w lewym górnym rogu, nie polecam.
 4. Miałem to samo w swoim RN7, sprzedałem. Teraz zmieniłem na Mi9 i problemu takiego nie ma. Coś jest nie tak z Wi-Fi w tym telefonie, lepiej aby to była kwestia softu.
 5. Opisane są jako zaawansowane w menu, dlatego je tak nazwałem
 6. Cześć, bawił się ktoś z was może w zmianę w ustawieniach zaawansowanych aparatu? Mam na myśli częstotliwość usuwania szumów kreskowych, tryb automatycznej ekspozycji itp. Czy może wszyscy na domyślnych ustawieniach? Zastanawia mnie czy warto tu coś zmieniać.
 7. osimaru

  Etui / case

  Wziąłem ostatecznie szkło na pełny ekran od Wozinsky oraz etui Nillkin Nature i jestem bardzo zadowolony.
 8. W drugim od góry jest napisane, że to dla RN5
 9. @Voltron zarzuć linkiem jak masz
 10. @kriss.kg https://c.mi.com/thread-1625831-1-1.html próbowałeś? Ewentualnie Mi PC Suite.
 11. osimaru

  Etui / case

  Ma ktoś może to etui od Nillkin? Zdaje się, że ono też wystaje ponad aparat: https://pancernik.eu/xiaomi-redmi-note-7/etui/nillkin-nature-tpu-grey?gclid=EAIaIQobChMI3siFhsHR4QIVzcqyCh1_tAUCEAQYAiABEgJ2pPD_BwE
 12. @kriss.kg dziwna sytuacja. Co prawda mam Win10, ale po podłączeniu i wybraniu przesyłania plików po odblokowaniu urządzenia kodem wszystko jest normalnie widoczne. Debugowanie nawet nie musi być włączone. Czy masz możliwość sprawdzenia na kompie z Win10? Jak masz ustawione w Windowsie instalowanie nowego sprzętu? Może potrzebuje sterowników z Internetu, a Ty masz wyłączone pobieranie? Jakby co to Właściwości systemu > zaawansowane ustawienia systemu > sprzęt > ustawienia instalacji urządzeń.
 13. @mateusztbg łap, używam tej i działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o instalację to po prostu instalujesz aplikację z pliku apk bez żadnych kombinacji.
 14. osimaru

  Etui / case

  @kriss.kg masz jak zrobić zdjęcie swojego telefonu w tym etui? Jakoś z boku i z profilu?
 15. Posiada ktoś może to https://mi-home.pl/akcesoria/szkla-ochronne/hybrydowe-szklo-hartowane-na-caly-ekran-do-redmi-note-7 ? Jestem ciekawy czy faktycznie na cały ekran i czy warte tych pieniędzy.