Jump to content

Xiaomi Mi Band

sarcics

Recommended Posts

Czy też tak macie, że jak ustawicie kolor powiadomień o postępie np. na pomarańczowy, to po najbliższym powiadomieniu np. o przychodzącej rozmowie zmienia się na zielony (choć w ustawieniach nadal widnieje pomarańczowy)?

Edited by wybitnyz

Zamawiał i potwierdza, że są oryginalne, choć akurat nic z Xiaomi u nich nie brałem.

Przesyłka idzie dłużej niż np. od wielu sprzedawców z aliexpress i często jest nierejestrowana. Nawet jeśli jej zawartość wynosi 100 zł.

Wysłane z mojego Nexus 7

Parę pytań:

1. Mi band bez połączenia z telefonem jak długo jest w stanie logować dane, tzn ile czasu minie zanim zapełni mu się bufor?

2. Co się wtedy dzieje, traci starsze dane czy przestaje logować nowe?

3. Jest to jakoś sygnalizowane?

hej

wybitnyz ja tez tak mam  ustawienie koloru nic nie daje  zawsze jest zielony

u mnie z kolei jest odwrotnie, ustawiony mam zielony a świeci na pomarańczowo. Kiedyś było ok, któraś aktualizacja pozmieniała sprawę (jakoś ponad miesiąc temu), ale nie jest to dla mnie jakiś znaczący problem

Zrobiłem tak jak szakal88 i mam identycznie więc uzyskałem w efekcie pomarańczowy tak jak chciałem. Niemniej jak ma się skrupulancką naturę, to potrafi lekko irytować niezgodność ustawień w aplikacji z rzeczywistością :) Dziękuję za odpowiedzi!

Używam MiBanda już z 3 miesiące i nadal nie mogę poradzić sobie z problemem o braku informacji na opasce o przychodzącym smsie. 

Telefon to Xiaomi Mi4, MiBand zamawiany ze Spemalla, aplikacja MiBand dodana do autostartu i zalockowana w task killerze. Nie wiem co może być przyczyną. Przy połączeniach wibruje poprawnie, przy notyfikacjach już nie - mimo włączonej opcji.

Ktoś ma jakieś pomysły?

Chwila chwila. Najpierw powiedz jaki masz rom i dlaczego nie MIUIPolska??

Przecież to jasne, że tylko w MIUIPolska mamy modyfikowane MiBand z sms.

Takie rzeczy od razu trzeba podawać a nie, że po screenach dopiero musze się domyślać...

Wysłano z MI Note

Wszystko jasne - wgrywam ROM, dzięki

Kupowałem Mi4 na Spemallu, myślałem że ciągnie Aktualizacje bezpośrednio z MIUI Polska

Teraz widzę, że w aplikacji Aktualizacje w prawym górnym rogu rozwija się Menu i jest "Pobierz ROM z MIUI Polska" czyli zaraz temat załatwie :)

Edited by Shaft

Dobra jasne już, wchodzę w apkę Aktualizacje, rozwijam Menu, wybieram Zainstaluj ROM, wskazuję paczkę z romem którą wcześniej zgram sobie do pamięci telefonu ze strony miuipolska.pl Nie muszę przywracać telefonu do stanu fabrycznego, ani obawiać się o utratę jakichkolwiek danych :)

Dziwna sprawa, wgrałem MIUIPolska_cancro_5.2.13v6-4.4.zip i nadal w ustawieniach > zabezpieczenia, nie mam "dostęp do powiadomień"

Nie zainstalowało mi równiez z romem apki MiOpaska, musiałem ściągnąc z marketu apkę MiFit... dziwne..

Edited by Shaft

Właśnie się natknąłem na Twój post na forum androida ;) Więc skąd wziąć apkę, czy jest całkiem przetłumaczona i gdzie najtaniej kupić opaskę?

Ok zamówiona opaska, kabelek USB i lampka LED. Jakby ktoś coś kupował na banggood.com, kupon na -6%: 15BGSF

Właśnie się natknąłem na Twój post na forum androida ;) Więc skąd wziąć apkę, czy jest całkiem przetłumaczona i gdzie najtaniej kupić opaskę?

Ok zamówiona opaska, kabelek USB i lampka LED. Jakby ktoś coś kupował na banggood.com, kupon na -6%: 15BGSF

Kurcze, zdenerwuję Cię, ale z eu direct banggood jest promo -10% z wysylką z UK 5-10 dni i przy zakupach w walucie PLN wychodzi 72,77zł :) za mibanda :)

ja wziałem od razu kamerkę sj5000+ ;)

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...