szakal88

Użytkownicy
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Excellent

About szakal88

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2S

Recent Profile Visitors

890 profile views
 1. Słuchawki przyzwoite, ja przesiadłem się na WH-1000XM3. Te są rewelacyjne, a system wygłaszana szumów robi świetną robotę. Kwestia też jaki budżet chcesz przeznaczyć na słuchawki, jak się dobrze poszuka to na WH-1000XM3 co jakiś czas trafiają się promocje i można je wyrwać za około 1000 zł.
 2. Mają, używałem ich wcześniej. Tu masz informacje z instrukcji jak zmienić tryb: Przełączanie trybu jakości dźwięku Domyślnie ustawiony tryb jakości dźwięku to „Priorytet jakości dźwięku”. W przypadku korzystania z urządzenia obsługującego standard SBC, AAC, aptX lub aptX HD należy używać trybu „Priorytet jakości dźwięku”. Jeżeli połączenie jest niestabilne, na przykład gdy słychać tylko dźwięk przerywany, należy wybrać tryb „Priorytet stabilności połączenia”. Jakość dźwięku i wskaźnik (niebieski) w poszczególnych trybach Podczas przełączania trybu jakości dźwięku wskaźnik miga (na niebiesko) w celu zasygnalizowania bieżącego trybu jakości dźwięku. Tryb „Priorytet jakości dźwięku”: 3 razy - - - - Automatycznie wybierany jest tryb SBC, AAC, aptX, lub aptX HD. Tryb „Priorytet stabilności połączenia”: 1 raz SBC Włącz zestaw nagłowny, przytrzymując naciśnięty przez co najmniej 2 sekundy przycisk i jednocześnie trzymając naciśnięty przycisk + lub -. Aby wybrać tryb „Priorytet stabilności połączenia”, włącz zestaw nagłowny, przytrzymując naciśnięty przycisk -. Aby wybrać tryb „Priorytet jakości dźwięku”, włącz zestaw nagłowny, przytrzymując naciśnięty przycisk +. Aby sprawdzić tryb jakości dźwięku Kiedy zestaw nagłowny jest włączony, naciśnij i przytrzymaj przycisk , a potem w ciągu 2 sekund naciśnij przycisk + lub - (zanim wyłączy się zasilanie). Wskaźnik zamiga (na niebiesko) 3 razy (tryb „Priorytet jakości dźwięku”) lub 1 raz (tryb „Priorytet stabilności połączenia”). Tryb jakości dźwięku można zmieniać i sprawdzać za pomocą aplikacji „Sony | Headphones Connect”. Uwaga Po włączeniu zestawu nagłownego tylko naciśnięciem przycisku wskaźnik (w kolorze niebieskim) zamiga dwa razy, wskazując włączenie zasilania, ale tryb jakości dźwięku nie będzie sygnalizowany mignięciem (na niebiesko) wskaźnika na zestawie. W zależności od jakości dźwięku i w pewnych warunkach użytkowania zestawu nagłownego czas odtwarzania może być krótszy. Mimo wyboru trybu „Priorytet stabilności połączenia”, w pewnych warunkach otoczenia w miejscu, gdzie używany jest zestaw nagłowny, nadal może występować przerywany dźwięk.
 3. Pytanie jakie słuchawki testowałeś? Często słuchawki działają w dwóch trybach: wysokiej jakości i stabilności połączenia. Są modele słuchawek w którym tryby zmieniamy odpowiednią kombinacją przycisków fizycznych na słuchawkach, a są słuchawki do których trzeba pobrać aplikację zarządzającą połączeniem. Co testowałeś?
 4. Spróbuj sparować pilot z MiBoxem
 5. W PlayerPro działa tak jak powinno
 6. Jakiś problem na serwerach chyba był bo też miałem problemy z logowaniem, ale już jest ok
 7. okazuje się że od marca Orange zaprzestał wspierania aplikacji, będzie działać jeszcze chyba rok dla tych którzy mają zainstalowaną, a oficjalnie jest lista smartfonów, które w systemie mają zaimplementowaną możliwość połączeń z WiFi Calling, ale nie nie ma na tej liście nic z Xiaomi
 8. @stivimoralesVoLTE a WiFi Calling to dwie zupełnie różne usługi, do WiFi Calling jest specjalna aplikacja do pobrania ze Sklepu Play
 9. wydaje mi się, że uruchamia się jakieś zabezpieczenie przed przegrzaniem, ale pewien nie jestem
 10. Widzę że też występuje problem z zasięgiem, u mnie w niektórych dużych budynkach typu galerie handlowe, zasięg spada albo do zera lub do jednej kreski, ale i tak wtedy przy próbie wykonania połączenia wyskakuje komunikat "Sieć niedostępna".
 11. Witam, mam problem z wybraniem kodeka aptX, w opcjach programistycznych wybieram aptX, muzyka na chwilę się zacina, zaczyna grać dalej, ale po ponownym wejściu w opcje programistyczne ustawienia kodeka wracają mi do domyślnych. Wersja oprogramowania to Global 10.0.6.0(PDGMIFH), słuchawki oczywiście zgodne ze standardem aptX. Jakieś sugestie? Okazało się, że w słuchawkach również trzeba dodatkowo włączyć tryb wysokiej jakości.
 12. Witam, jeżeli mam globala stable 10.0.3.0(PDGMIFH) i odblokowany bootloader to czy jak będę chciał go teraz zablokować to coś się może uwalić?