Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy branzoletka współgra ze Sleep As Android?

Opcja by program wykorzystywal czujniki w opasce nie jest mi znany, i chyba nie będzie. To już developer apki musiał by się mocno postarać by wykorzystać potencjał opaski.

Jednak możesz wykorzystać opaskę by budziła Cię wibracjami. Wybierzesz by powiadomienia od aplikacji sleep as android, i opaska będzie wibrowac gdy budzik się włączy, wtedy głośność dzwonka sobie wyciszysz i będzie cię budzić sama wibracja bez dzwonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja by program wykorzystywal czujniki w opasce nie jest mi znany, i chyba nie będzie. To już developer apki musiał by się mocno postarać by wykorzystać potencjał opaski.

 

Więc chyba nie wiesz do czego służy ta aplikacja..

 

@gbk, MiBand nie współpracuje z Sleep As Android ponieważ Xiaomi nie udostępniło źródeł dla zewnętrznych deweloperów. Niestety...

https://sites.google.com/site/sleepasandroid/doc/integration

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba nie wiesz do czego służy ta aplikacja..

@gbk, MiBand nie współpracuje z Sleep As Android ponieważ Xiaomi nie udostępniło źródeł dla zewnętrznych deweloperów. Niestety...

https://sites.google.com/site/sleepasandroid/doc/integration

Nie wiem dlaczego w internecie od dłuższego czasu siedzą jacyś napompowani po całym tygodniu szkoły nastolatkowie i wszystko negują.

Pewnie wiesz lepiej, że nie wiem do czego służy ten program.

Używałem tego typu program (sleep cycle) na iOS grubo ponad 4 lata temu.

Sleep as Android używam intensywnie od 2 lat.

Sleep as Android to dość prosty program, nasluchuje dźwięku i używa czujników z telefonu ustalając czy jest ruch czy go nie ma.

Więc analogicznie opaska gdyby miała współpracować z tym programem to działała by na podobnej zasadzie.

Więc nie wiem co źle napisałem i czym dałem powód by sądzić,ze nie wiem do czego służy ten program.

Kolega się pytał więc mu grzecznie odpowiedziałem.

Wracając do tematu opaski:

Mam cichą nadzieję, że pojawią się jakieś programy wykorzystujące potencjał opaski.

Edytowane przez KingdomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem specjalnie dla Ciebie skłony z centrum fitness. Albo ja nie wiem jak wykonuje się skłony albo nie działa ta funkcja najlepiej. Na około 40 wykonanych skłonów zaliczyło mi 1 (słownie : jeden).

próbowałem również symulować skakankę, tu było nieco lepiej, choć nie mogę powiedzieć że dobrze. Zalicza tylko 3 machnięcia i nic więcej. Próbowałem dwa razy i za każdym razem zaliczy trzy, a reszty nie (widzi?).

Wrócę jednak do robienia pompek z Push Ups.

Tyle, że tam są brzuszki, a nie skłony i liczy bardzo dobrze o ile ma się ręce za głową :)

 

Do mnie dziś dotarła opaska, 20 stycznia wyszła z Chin, jakoś koło 20 dolarów na aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej zamówi MiBanda?

Chodzi mi o zamówienie w Polsce które będzie szło dzień albo dwa. Wiem że zapłacę drożej ale mi to tam zwisa :)

Oraz czy nie będzie problemu z działaniem na sgs3 LTE.

 

Jezeli masz Androida 4.4 i BT4.0 w tym samsungu to bedzie dzialalo wszystko oprocz automatycznego odblokowywaniu telefonu (takie rzeczy tylko jak masz MIUI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Dla mnie nie ma widocznie większego zużycia baterii w telefonie spowodowanego używaniem opaski całą dobę.

Jedyna różnica bardzo widoczna,to zużycie baterii w opasce, w zależności od tego,czy mam włączone powiadomienia aplikacji jak np.whatsapp, czy nie. Bez włączonych powiadomień bateria w opasce wytrzymuje około miesiąca, z włączonymi maks dwa tygodnie.

Wysłane z Mi2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samsung galaxy s3 lte posiada 4.0

No to spoczko :)

Ale niestety ma androida 4.1.2 czyli nie zadziała, musi być 4.4 lub wyżej.

 

Polecam apk z forum:

http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html

 

Jest lepiej przetłumaczona i częściej aktualizowana.

Edytowane przez WojtekGBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nie działa odblokowanie telefonu za pomocą opaski może to przez to ze mam obudowę love mei? czy ma na to jakiś wpływ?

raczej nie powinno mieć wpływu. U mnie też długo się łączył. Stuknąłem 2 razy w opaskę i złapał.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem?

 

Nexus 4, Lollypop. Sciagnąłem tę, co trzeba poprawioną wersję softu (z "notyfikacjami") ale mam problem: powiadomienia o nieprzyjętym połączeniu są (choć kolor diodek na opasce nie taki, jak zdefiniowałem, ale kij z tym). Natomiast brak reakcji na inne ustawione powiadomienia (organizer, smsy).

 

Co robię "nie tak"?

 

Restarowałem juz i aplikacje i telefon. Nadal to samo. A akurat dla mnie ma to duże znaczenie, bo często pracuję w słuchawkach na uszach...

Doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany. 

 

1. Daj dostep Mi-Bandowi do powiadomien aplikacji. 

 

Wyjdz z tej opcji.

 

2. Daj dostep  BleNotificationService do  dostepu do powiadomien.

 

Tera gra i bucy... znaczy wibruje i blyska, dokladnie tak jak trzeba.

Edytowane przez Lifter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powiedzcie mi proszę, teraz już nie ma w MiFit Notification ver. smart alarm tylko early bird alarm, na jakiej to zasadzie działa? Da się to wypróbować tylko w nocy podczas spania czy tez tak na gorąco?

To tylko zmiana tłumaczenia...

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Od prawie 2 miesięcy byłem zadowolonym urzytkownikiem opaski Mi Bank. Wczoraj nagle telefon, zaczął zwracać komunikat, że nie może się połączyć z opaską, było to kilka razy, więc rozłączyłem opaska z telefon i spróbowałem połączyć ponownie- nie da się, każe mi się upewnić czy opaska jest naładowana (opaska była ładowana kilka dni temu więc na pewno  jest min w 50% naładowana). Opaska po podłączeniu do ładowania nie reaguje- nic się nie świeci.

Krótko mówiąc:

- nie da się połączyć opaski z telefonem

- opaska nie reaguje na ładowanie

 

Wie ktoś może o co chodzi? Gdyby to się stało po roku używania, to za te pieniądze kupił bym nową, ale co dwa miesiące wymieniać to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...