Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Czy też tak macie, że jak ustawicie kolor powiadomień o postępie np. na pomarańczowy, to po najbliższym powiadomieniu np. o przychodzącej rozmowie zmienia się na zielony (choć w ustawieniach nadal widnieje pomarańczowy)?

Edytowane przez wybitnyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał i potwierdza, że są oryginalne, choć akurat nic z Xiaomi u nich nie brałem.

Przesyłka idzie dłużej niż np. od wielu sprzedawców z aliexpress i często jest nierejestrowana. Nawet jeśli jej zawartość wynosi 100 zł.

Wysłane z mojego Nexus 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hej

wybitnyz ja tez tak mam  ustawienie koloru nic nie daje  zawsze jest zielony

 

u mnie z kolei jest odwrotnie, ustawiony mam zielony a świeci na pomarańczowo. Kiedyś było ok, któraś aktualizacja pozmieniała sprawę (jakoś ponad miesiąc temu), ale nie jest to dla mnie jakiś znaczący problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak szakal88 i mam identycznie więc uzyskałem w efekcie pomarańczowy tak jak chciałem. Niemniej jak ma się skrupulancką naturę, to potrafi lekko irytować niezgodność ustawień w aplikacji z rzeczywistością :) Dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam MiBanda już z 3 miesiące i nadal nie mogę poradzić sobie z problemem o braku informacji na opasce o przychodzącym smsie. 

 

Telefon to Xiaomi Mi4, MiBand zamawiany ze Spemalla, aplikacja MiBand dodana do autostartu i zalockowana w task killerze. Nie wiem co może być przyczyną. Przy połączeniach wibruje poprawnie, przy notyfikacjach już nie - mimo włączonej opcji.

 

Ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila. Najpierw powiedz jaki masz rom i dlaczego nie MIUIPolska??

Przecież to jasne, że tylko w MIUIPolska mamy modyfikowane MiBand z sms.

Takie rzeczy od razu trzeba podawać a nie, że po screenach dopiero musze się domyślać...

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne - wgrywam ROM, dzięki

 

Kupowałem Mi4 na Spemallu, myślałem że ciągnie Aktualizacje bezpośrednio z MIUI Polska

 

Teraz widzę, że w aplikacji Aktualizacje w prawym górnym rogu rozwija się Menu i jest "Pobierz ROM z MIUI Polska" czyli zaraz temat załatwie :)

Edytowane przez Shaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jasne już, wchodzę w apkę Aktualizacje, rozwijam Menu, wybieram Zainstaluj ROM, wskazuję paczkę z romem którą wcześniej zgram sobie do pamięci telefonu ze strony miuipolska.pl Nie muszę przywracać telefonu do stanu fabrycznego, ani obawiać się o utratę jakichkolwiek danych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, wgrałem MIUIPolska_cancro_5.2.13v6-4.4.zip i nadal w ustawieniach > zabezpieczenia, nie mam "dostęp do powiadomień"

 

Nie zainstalowało mi równiez z romem apki MiOpaska, musiałem ściągnąc z marketu apkę MiFit... dziwne..

Edytowane przez Shaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się natknąłem na Twój post na forum androida ;) Więc skąd wziąć apkę, czy jest całkiem przetłumaczona i gdzie najtaniej kupić opaskę?

Ok zamówiona opaska, kabelek USB i lampka LED. Jakby ktoś coś kupował na banggood.com, kupon na -6%: 15BGSF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się natknąłem na Twój post na forum androida ;) Więc skąd wziąć apkę, czy jest całkiem przetłumaczona i gdzie najtaniej kupić opaskę?

Ok zamówiona opaska, kabelek USB i lampka LED. Jakby ktoś coś kupował na banggood.com, kupon na -6%: 15BGSF

 

Kurcze, zdenerwuję Cię, ale z eu direct banggood jest promo -10% z wysylką z UK 5-10 dni i przy zakupach w walucie PLN wychodzi 72,77zł :) za mibanda :)

ja wziałem od razu kamerkę sj5000+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...