Hewret

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About Hewret

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. http://allegro.pl/lcd-wyswietlacz-ekran-dotyk-xiaomi-redmi-note-4-i7027298301.html?reco_id=465d5a89-045e-11e8-b6e9-246e9677f3c0&bi_c=Product&bi_m=reco&bi_s=archiwum_allegro#thumb/4 Czy ten set będzie odpowiedni do Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 zakupiony w oficjalnej dystrybucji?
 2. @IT4Geeks.Polska dzięki z odpowiedź. Czy rozsądnym jest samemu kupić set, a następnie zlecić komuś miejscowemu, czy lepiej uzbroić się w cierpliwość i posłać w Polskę? Czy w ogóle wymiana w Xiaomi różni się od wymiany, np: w Samsungu (vide czy serwisant musi mieć wiedzę o Xiaomi).
 3. Potrzebuję informacji nt. serwisowania Redmi Note 4X. Przede wszystkim - z jakiej dystrybucji są telefony sprzedawane w MediaMarkt? Oraz jaki koszt byłby wymiany wyświetlacza (pęknięta szybka, dotyk działa) zgłaszając usterkę przez sklep? Ewentualnie - czy byłby ktoś w stanie wykonać to w X cenie w okolicach Trójmiasta?
 4. Hewret

  MIUI 7.12.14

  Zawsze to miałem max. 500 KB/s. Przez OTA idzie jeszcze gorzej.
 5. W Redmi Note 4X zmiana ta nie działa. Jedynie pogorszył się zasięg.
 6. Hewret

  MIUI 7.12.14

  O, ogarnęli pobieranie.
 7. Tylko część Samsungów działa w Orange. Nadal to jest kropla w całym oceanie.
 8. Jak ktoś liczy na VoLTE w Orange, to raczej się nie doczeka. Niebrandowane telefony Orange raczej doczekają się tej opcji... za rok.
 9. Pobierz przez komputer aktualizację, wrzuć .ZIP do wewnętrznej pamięci i zainstaluj przez menedżer OTA.
 10. Hewret

  MIUI 7.12.7

  Na 7.11.23 bateria działała tragicznie, do 7.11.30 nie aktualizowałem. Natomiast na obecnej działa poprawnie.
 11. Ja miałem szkło Wozinskiego. Jest duże, powstawała biała ramka wokół ekranu. Nie polecam, zbiera się tam brud. Po zdjęciu szkła musiałem dokładnie szorować ekran bo drobinki nie chciały zejść. A gdyby tak wszedłby tam piasek? Szkoda ekranu.
 12. Tak, masz mieć włączoną transmisję danych. Wtedy przy słabym połączeniu Wifi zaczyna pobierać dane z pakietu. Jeszcze można tym zarządzać w opcjach programistycznych.