Jump to content

k4t27y

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 (Snap)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

k4t27y's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Aktualnie w regionie polskim, pokazała mi się 9.5.9.0
 2. @pkonrad Ustawiłem tak jak napisałeś, dalej nie "mówi". @konsolite Tak, wyniki mi wyświetla i rozumie moje zapytania, ale nie wypowiada ich. Jak np. pytam o dana drużynę piłkarską, kiedyś Google od razu mówiło wynik trwającego, bądź nadchodzącego spotkania, teraz tylko wynik tekstowy wyszukiwania mam.
 3. Szkoda, tylko że dalej nie działa "mowa" jak się o coś zapyta google. Na starszej wersji smigało, ale na nowej nie może ech ;(, chyba że tylko mi taki bug został?
 4. https://niebezpiecznik.pl/post/wylacz-bluetooth-natychmiast/ I Bluetooth załatany w najnowszej aktualizacji ___________________________________________________ Faktycznie (masz racje Radier), po kolejnej aktualizacji samej aplikacji, znów pokazuje, że lipa
 5. Miałeś rację, bąbelki się rozeszły!
 6. Znalazłem jeszcze chwilę, aby Wam napisać przed wyjazdem na weekend. Odnośnie ochrony od 3MK (ARC Curved protector). Efekt końcowy wygląda tak... na brzegach przylega super, natomiast nie udało mi się pozbyć paru bąbli. :P. Tak czy siak uważam, że jest ok, jak na 28 zł. Nie zwracajcie uwagi na kurz...
 7. Ja ją właśnie dziś dostałem, wieczorem będę zakładał, dam znać do niedzieli jak wygląda i czy dobrze leży. Wrzucę foty dla potomnych..
 8. Ja zauważyłem, że Google Now teraz tylko wyszukuje mówione frazy bez wstępnej głosowej zapowiedzi np. o wyniku meczu etc. Też tak macie?
 9. Czyli nikt nic nie wie, albo u wszystkich działa?!
 10. Cześć! Moja dziewczyna posiada Redmi 4X (Android 6.0.1 // MIUI Global 8.2.10.0 MAMMIEA). Świetnie działa opcja dyktowania, ale za nic nie mogę wymyślić jak zrobić, aby przy mówieniu "przecinek", "kropka" itp. były wstawiane znaki, a nie słowa. Jakieś rady?
×
×
 • Create New...