Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja po aktualizacji wypluwa mi błędy i jest lipa...

java.lang.SecurityException: Signature authorise failed
    at android.os.Parcel.readException(Parcel.java)
    at android.os.Parcel.readException(Parcel.java)
    at miui.bluetooth.ble.b$a$a.a(IBluetoothMiBle.java:386)
    at miui.bluetooth.ble.h$1.onServiceConnected(MiBleProfile.java:245)
    at android.app.LoadedApk$ServiceDispatcher.doConnected(LoadedApk.java)
    at android.app.LoadedApk$ServiceDispatcher$RunConnection.run(LoadedApk.java)
    at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)

 

Edit. Przy każdym odpaleniu apki robi mi aktualizację firmware...
 

Edytowane przez Wojusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj najpierw orginalnego MiFita3.1 on zaktualizuje firmware. Możesz pobrać stąd: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-3-1-0-release/ Potem go odinstaluj i zainstaluj moda z tego posta: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=391994

Firmware nie powinno już chcieć aktualizować. Niestety FC jest przy wejściu w ustawienia odblokowania, reszta działa poprawnie. To FC było też na poprzednich wersjach, nie ma go na orginalnym MiFit3.1. Jak na nim ustawisz odblokowanie, to nawet po odinstalowaniu będzie tak samo ustawione w zainstalowanym potem modzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Na LoleX macie to samo?

Tak na wszystkich dotychczasowych Lolexa i ostatnich MiFitach było FC przy wejściu do ustawień odblokowania w pobliżu BT. W MiFit 3.1 to naprawili. Lolexa 3.1 nie wgrywałem, ale jak jest to w twojej przeróbce to w Lolexie 3.1 najprawdopodobniej też. Ty tego nie sprawdzisz, bo ta funkcja jest chyba tylko w Miui. Tu nie działa googlowy smart lock, tylko MiFit z opaską.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FromWP

Obeszło się bez instalowania oryginalnego mifit'a. Wywaliłem wersję 3.10 i po wgraniu 3.0.8 znów.wszystko działa po staremu. I faktycznie ustawienia odblokowania Bluetooth było zapisane więc odpuściłem temat kombinowania w nich. :)

W każdym razie dzięki za pomoc!:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lukaszlukasz napisał:

Testowałem - z Amazfit to średnio jeszcze klika (chyba że teraz coś się zmieniło). Ja zdecydowanie wolę MiFit.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Niestety jeszcze nie, moge jedynie zmienić kolor, czcionkę i troche rozmiar, ale pozycji nie.

Spoko rozumiem. Ale i tak odwaliłeś kawał dobrej roboty z softem i Mi Fit.

Jeśli zaś chodzi o tarcze to ja preferuję analogowe że wskazówkami. Chyba po ostatniej aktualizacji w tej ostatniej (białej) doszła data.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

 

38 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Poprawiony głos w MrTomi-3.1.0-PL - POBIERZ 

BTW: jakich tarcz używacie domyślnie? Pochwalcie się screenami :)

Używam twojej przerobionej i mam pewien pomysł mianowicie dodałbys stare tło do dnia tygodni i postępu zdobywania celu jak i cel teraz jest pusto i dziwnie to wygląda w dniach widać by było obrazu czy to środek tygodnia czy koniec czy początek a w celu ile brakuje kresek do zdobycia jak i wyskoczy medalik po zdobyciu ot takie moje przemyślenie reszta na czysto jest ładnie tak jak jest 

received_10208723112750242.jpeg

Edytowane przez jjarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Poprawiony głos w MrTomi-3.1.0-PL - POBIERZ 

Niestety u mnie nadal angielski głos przy pauzie i wznowieniu. Sprawdzę jak z resztą komunikatów za godzinę. Tylko na tym przerobionym Lolex jest ok.

Sprawdziłem, zero polskiego głosu, wszystkie komunikaty angielskie.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie teraz jest super jedynie jak wyżej am pm można wywalić a tak to jak dla mnie tarcza idealna 

1 minutę temu, MrUkleja napisał:

Ja zostaję przy tej wersji, podoba mi się.
Wydaje mi się że o ile w krokach widzisz przyrost ilości tych "cegiełek" to w przypadku dni widzisz jedną. Bez tych ramek cegiełka jest zawieszona w przestrzeni i na pierwszy rzut oka nie widać który jest dzień ... Tak mi się wydaje

O to właśnie mi chodziło lepiej bym tego nie ujął 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...