Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, FromWP napisał:

W 3.1 już nie ma, we wcześniejszych było.

Już wiem dlaczego tak jest. Telefony z MIUI sprawdzają oryginalność podpisu, a ja podpisuję apk swoim wygenerowanym (nieoryginalnym), więc wszelkie MOD'y tak będą mieć, czy to mój, czy LoleX, etc.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Już wiem dlaczego tak jest. Telefony z MIUI sprawdzają oryginalność podpisu, a ja podpisuję apk swoim wygenerowanym (nieoryginalnym), więc wszelkie MOD'y tak będą mieć, czy to mój, czy LoleX, etc.

Ok. Na szczęście pamięta te ustawienia, odblokowanie działa i nie ma potrzeby żeby tam wchodzić. Pamięta też z moda Lolex alert rozłączenia opaski, czego w twoim nie ma.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2017 o 10:22, tomasznowak napisał:

Witam. Po ustawieniu tej tarczy mam przedstawiony obrazek pogody na najnowszym FW. Czy u Was też tak jest? 

U mnie jest tak samo, zgłaszałem już wcześniej. Posiadam to najnowsze fw v3

Edytowane przez mrosi
po co przewalasz cały cytowany post, wraz z obrazkami...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam lekki niedosyt w mojej podstawowej tarczy i pogrubiłem nieco czcionkę w dniach tygodnia.

PL-FW-0.0.9.14-v4.res

BTW:

Coraz bardziej (mimo braku sekund) podoba mi się moja dopieszczona druga tarcza :)

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy da radę w opasce MiBand 2 spolszczyć datę lub zamienić ją na same cyfry - DD.MM.RRRR (np. 02.10.2017) lub DD-MM-RR (np. 02.10.17)?
Da się. Autor który dokonał przeróbki na język rosyjski pisał że może zrobić to za $20. Niestety wygląda na to że tylko on wie jak modyfikować pliki oprogramowania. Zostaje język rosyjski tak jak pisali inni wyżej ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waxy napisał:

Niestety wygląda na to że tylko on wie jak modyfikować pliki oprogramowania. 

Tak naprawdę to jest instrukcja: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=844807&st=60#entry65221119

Szczerze, to za $20 nie chciałoby mi się za to zabrać - zacząłem kilka rzeczy tłumaczyć, za długo z tym schodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jest instrukcja: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=844807&st=60#entry65221119
Szczerze, to za $20 nie chciałoby mi się za to zabrać - zacząłem kilka rzeczy tłumaczyć, za długo z tym schodzi... 
Myślałem że mają narzędzia aby w pełni modyfikować oprogramowanie, a tu okazuje się coś innego.

Będziesz próbował czy odpuszczasz?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Waxy napisał:

Będziesz próbował czy odpuszczasz?

Nie mam czasu na to. I tak za dużo mieszam w Amazfit :)

Nie jest to w każdym razie takie trudne - zmieniłem na razie styczeń, luty, poniedziałek, wtorek i dałem sobie spokój.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomasznowak napisał:
2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:
Usunąłem jeszcze "Tydz", "KROKI", "MIES", "DNI", "sek" - dla mnie teraz tarcza jest mega czytelna emoji4.png
PL-FW-0.0.9.14-vT2.res

Jest super! Marzy mi się podobna tarcza, ale bardziej kolorowa i żeby dane o pogodzie były na niej, chociaż sama temperatura.

Jeszcze usunę jednak to AM/PM - po pierona to jest, to nie wiem. Rozumiem, żeby czas był w trybie 12h, ale tak? 

A co do temperatury - też bym chciał, trzeba poczekać może na podobną tarczę, albo narzędzie do edycji tarcz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji MiFit jest przesunięty czas o godzinę do przodu. Widać to przy pomiarze tętna który się wykonuje i synchronizuje po wejściu w "DOM" na opasce". Pomiar wykonany o 8:52 tam widnieje jako 9:52. W danych takich jak godzina zaśnięcia i przebudzenia już jest dobrze podany czas.
Używam zmodowanej apki, na oryginalnej też tak macie?

Swoją drogą - czas działania na baterii zapowiada się świetnie :D

btw: ta opaska u góry ma mikrofon, czy to dziurka do resetowania jej? 

Screenshot_20171004-085433.png

Edytowane przez woyto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...