Jump to content

Recommended Posts

Poprawka poprzedniej tarczy - mody tarczy w FW zamieszczę w pierwszym poście.

Aha, żółte są powszednie dni tygodnia (P-poniedziałek, W-wtorek, Ś-środa, C-czwartek, T-piątek), zielony weekend (S-sobota, N-niedziela).

,tarcza5.thumb.jpg.c52416c0472f317f9de1bf9712a853cf.jpg

Edited by tomurbanowicz
  • Like 1
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wątek poświęcony wszelkim modyfikacjom firmware'u Amazfit BIP oraz aplikacji MiFit.    Będzie w nim sekcja POBIERZ, w której będą umieszczane najświeższe, stabilne wersje MOD-ów. Na począt

Modyfikacja tarcz zegarka w Amazfit BIP   Tutorial, mimo że jestem Linuksiarzem, będzie oparty na bardziej popularnym systemie - Windows Będziemy potrzebowali: - Python w wersji 2

Najnowszy FW-1.1.5.04-PL jest już w pierwszym poście. MiFit niebawem.

Posted Images

Dnia 23.09.2017 o 17:53, tomurbanowicz napisał:

No tak, ale nie we wszystkich są te opcji. W którym modzie 3.0.8 są one? W LoleX podobno nie ma wibrowania.

We wszystkich Mifitach, Lolexach i innych modach  w Redmi 3s mam wibrowanie przy alarmach. Na żony Redmi 3 w żadnym MiFit tego nie ma. Na Redmi 3 kolegi (dokładnie ten sam telefon i rom co żony) jest we wszystkich. Nie wiadomo o co chodzi i od czego to zależy.

7 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Przygotowałem najnowszą wersję MrTomi-3.10 - dostępna w pierwszym poście.

Po zainstalowaniu przy każdym wejściu do Mifit pokazuje komunikat aktualizacja firmware i po sekundzie zaktualizowano pomyślnie. I tak za każdym razem. 

• mrosi pinned this topic
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...