Jump to content

copernic_us

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About copernic_us

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday October 16

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5 (64GB)

Recent Profile Visitors

282 profile views
 1. Jeżeli apkę masz po Polsku a wersję BIPa z Chin (nie international) to interfejs zegarka domyślnie wraca do chińskiego (a nie do angielskiego jak w przypadku wersji international). Po ostatnim uaktualnieniu do fw .17 urządzenie domyślnie pracuje w języku angielskim, bez różnicy czy masz apkę po Polsku czy po np Rosyjsku.
 2. Co do zmian w fw .17 - na chwilę obecną urządzenie pozostaje w języku angielskim nawet jak masz niemodowaną apkę Sprawdzałem dzisiaj po odinstalowaniu Tools for Amazfit. Doszło jeszcze zgłaszanie rozłączenia z urządzeniem.
 3. Zdarzają się ale tylko jak mi się nagromadzi powiadomień. W Tools też to się zdarza ale nie tak często jak w N&F.
 4. @szadoky tak dodajesz do wyjątków jeśli chodzi o oszczędzanie baterii oraz do autostartu.
 5. Tools for Amazfit i Notify & Fitness mam w wersjach PRO więc mogę coś od siebie dodać. Tools sprawnie działa na BIPie. Z automatu przełącza interfejs zegarka na Angielski (jeśli korzystasz). Powiadomienia można skonfigurować bez najmniejszego problemu. Przy powiadomieniu o połączeniu możesz wybrać akcję - odbierz, odrzuć, zignoruj i odrzuć z wiadomością (konfigurowalny tekst). Wiele wspólnego ma z Tools for Mi Band, prosta i intuicyjna konfiguracja. Można ustawić obsługę aplikacji poprzez wciśnięcie przycisku (uruchomienie odtwarzania w Spotify czy innym odtwarzaczu). Jedno czego mi brak
 6. Z nowym Mi fit mam fw w wersji 0.1.0.0.8 czyli jeszcze coś innego. Swoją drogą czy istnieje możliwość zmiany/ustawienia na stałe języka angielskiego, tak żeby współpracował z Mi Fit a nie przez Notify & Fitness czy inną aplikację?
 7. copernic_us

  MiFit 3.0

  A to nie wiem, przeskoczyło mi z wersji 0.0.88 bodajże na tą najnowszą więc ciężko stwierdzić. Jedno czego nie mogę odnaleźć to opcja zrobienia pomiaru tętna przez aplikację. Nie ma żadnego przycisku czy tylko u Mnie tak jest?
 8. copernic_us

  MiFit 3.0

  Po wgraniu fw (v.0.1.0.11 z tego MiFit'a) do Amazfit BIP pojawiła się opcja odnajdowania telefonu z poziomu opaski - w poprzedniej wersji softu tego nie było. Pogoda też jest teraz tylko w 5 odsłonach (z krzaczkami ale co tam)
 9. Super, dzięki za cynk EDIT: Zakupione z kodem AMTCH (redukuje cenę do 49,99$). Teraz tylko czekać aż przyjedzie
 10. Drodzy forumowicze, pytanie odnośnie BIPa - czy do wersji Chińskiej da się wgrać Angielski firmware? Akurat jest dobre promo na GB (49,11$) za wersję z Chin i nie wiem czy brać:)
×
×
 • Create New...