ZduneX25

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

Na jakim Windowsie robiłes ? kurna bo ja mam starą Vistę 32bit a tam coś piszą ze na 32bit nie robic :( no i którą metodą ?

Edited by Pytka

Jak często wychodzą wersję Chinach stable? Kiedy prawdopodobnie pojawi się wersja global z językiem polskim i czy jest szansa na Rom miui Polska dla Mi 5

Sent from my MI 5 using Tapatalk

1 godzinę temu, Pytka napisał:

Na jakim Windowsie robiłes ? kurna bo ja mam starą Vistę 32bit a tam coś piszą ze na 32bit nie robic :( no i którą metodą ?

Windows 7 64bit i zalecany jest 64 no i najlepiej chyba W7 bo na nowszych są problemy z podpisami cyfrowymi sterowników z tego co widziałem, trzeba wyłączać weryfikację. 

38 minut temu, Poohacz79 napisał:

Do Romu Global trzeba mieć odblokowany bootloader?

Na dole poprzedniej strony właśnie wytłumaczyłem, że nie trzeba. 

Z tym bootloaderem chodziło mi o to czy trzeba właśnie kombinować czy wystarczy zaktualizować do globalna przez aplikację updater. 

U mnie niestety pojawia sie problem przy metodzie od @nafing.

Telefon sie wylacza i powinno pojawic sie nowe urzadzenie  "QHUSB_BULK", a nie pojawia sie nic.

48 minut temu, janushek napisał:

U mnie niestety pojawia sie problem przy metodzie od @nafing.

Telefon sie wylacza i powinno pojawic sie nowe urzadzenie  "QHUSB_BULK", a nie pojawia sie nic.

Sprawdź w menedżerze zadań w Portach czy masz tam qualcom.. możliwe, że już miałeś zainstalowane sterowniki, też tak miałem :).  Jeśli masz to nie musisz już nic instalować, przejdź do wgrywania romu

Edited by nafing

Mam win 10 64-bit, wylaczalem zgodnie z tym poradnikiem ( wersja temporary) http://en.miui.com/thread-237673-1-1.html

Kiedy probuje zrobic pierwsza metoda pokazuje sie komunikat w wierszu polecenia " wartosc jest chroniona przez zasade bezpieczengo ruchu i nie mozna jej zmieniec ani usunac"

Z tego co widze jest to komunikat na dole tej instrukcji http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html 

tylko czy bezpieczne bedzie podmienienie plikow Flash_all.bat and Rawprogram0.xml przygotowanych chyba tylko pod note3 pro

Edited by janushek

1 godzinę temu, janushek napisał:

Mam win 10 64-bit, wylaczalem zgodnie z tym poradnikiem ( wersja temporary) http://en.miui.com/thread-237673-1-1.html

Kiedy probuje zrobic pierwsza metoda pokazuje sie komunikat w wierszu polecenia " wartosc jest chroniona przez zasade bezpieczengo ruchu i nie mozna jej zmieniec ani usunac"

Z tego co widze jest to komunikat na dole tej instrukcji http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html 

tylko czy bezpieczne bedzie podmienienie plikow Flash_all.bat and Rawprogram0.xml przygotowanych chyba tylko pod note3 pro

Wpakuj może sobie na szybko W7 na wirtualnej maszynie

Witajcie stoję przed mały dylematem jaki telefon zakupić czy Xiaomi Mi Note PRO – GOLD a może xiaomi mi5 3GB/64GB. Nie wiem co wybrać ??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

proste bierz MI5 :) też miałem taki dylemat ale teraz nie żałuje ;) tylko fajnie jakby na MI5 było Miui Polska :)

Wszystko spoko :) jasne ale w moim przypadku dalej lipa, załadowałem przez mi flash global  i nie chce się włączyć :( co teraz ? 

Flash załadowany przez mi flash i włączam telefon a on ni po jakiś 5-10 sec trzymania " power " wyświetlacz mignie na biało przez jakieś 0,5s i tyle nic nie wyskakuje nic nie wibruje nic nie piszczy pod komputerem wykrywa telefon. 

Czy mi5 ma język Polski w jakiej kolwoek postaci?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

28 minut temu, kedar1333 napisał:

Czy mi5 ma język Polski w jakiej kolwoek postaci?

Tylko w tej oszukiwanej - sztucznie wgrywanej ;) 

On 9.04.2016 at 2:11 PM, nafing said:

Wpakuj może sobie na szybko W7 na wirtualnej maszynie

Bede probowal jak znajde wiecej czasu i win7, chyba ze wczesniej uda mi sie odblokowac bootloader

nie z ramem tylko softem Dajcie im dopracować wszystko, to będzie w końcu różnica

1,5 roku to mało? Przez takie akcje coraz więcej ludzi na stable się przesiada bo chce mieć w końcu coś gdzie wszystko działa a tu nawet w stable takie szopki.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

nie z ramem tylko softem Dajcie im dopracować wszystko, to będzie w końcu różnica

1,5 roku to mało? Przez takie akcje coraz więcej ludzi na stable się przesiada bo chce mieć w końcu coś gdzie wszystko działa a tu nawet w stable takie szopki.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Ten global nie wyglądal na oficjalny soft. Poprawki z lutego bądź marca i języki jakieś 'egzotyczne'. To prawdopodobnie jakaś wersja na Indie była.

Sent from my MI 5

Ktoś z Was wie co to za szkło na szybce aparatu tylniego ? Dalej GG4? 

Zastanawiam się czy jestem w stanie użytkować telefonu bez żadnych etui, ale oczywiście nie chcę mieć rysek na zdjęciach :P 

Ps. Ktoś poza zniwiarzem potwierdzi? :D

Edited by Eragon

jakieś czary czemu nie ma już Global Romu na Mi5 ? było i sie zmyło ;P coś skopali czy co że usunęli ze stronki Miui.en bo chciałem zamówic kolejnego Mi5 i chciałem poprosic Top One żeby mi zainstalowali Global Rom ze stronki Miui.en a nie ten ich przerabiany , wchodze na stronke a tu zonk nie ma :)

Edited by Pytka

Mam zainstalowany ten Global i fakt faktem prezentuje się jak ten "oszukiwany" polski Rom co mnie zdziwiło (te same różnice, te same błędy). Jeśli ktoś chce obraz to mogę wrzucić. 

Kurna juz nie wiadomo co tu wgrywac ja bede teraz zamawial czarny ale napisze do top one zeby nic nie wgrywali a jak juz china stable bo te globale to narazie nie wiadomo co to za czary hehe

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka