Poohacz79

Użytkownicy
 • Content Count

  474
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Poohacz79

 1. Poohacz79

  Jaki zamiennik baterii najlepszy?

  Bateria Nohon jest wydajniejsza niż oryginał.
 2. Wygląda na to jakbyś miał wciśnięty cały czas przycisk VOL-. Trzymając vol- przy restarcie czy uruchamianiu telefonu powoduje przejście w tryb fastboot. Także problem dotyczy wg mnie przycisku. Albo coś go fizycznie przyblokowało (np paproch) albo jest uszkodzony.
 3. Odkopałem swoje MI4c z softem sprzed 2 lat (tygodniówka 6.9.29 na adroidzie 5.1) Czy mogę go zaktualizować tak po prostu do najnowszej wersji czy muszę najpierw w jakiś sposób go do tego przygotować? (np zmiana TWRP na najnowsze lub jakieś inne zabiegi)
 4. Poohacz79

  Lokalizacja urządzenia

  Mam tam dodane tę aplikacje które mówią że nie mogę zostać zlokalizowany.
 5. Poohacz79

  Lokalizacja urządzenia

  Witam. Od kilku dni mam problem z lokalizacją urządzenia. Nie lokalizuje mnie poprawnie na mapach i w aplikacjach pogodowych. Wyskakuje "nie możesz być zlokalizowany" Dostęp do lokalizacji w apkach jest włączony. Lokalizacja jest włączona. Zauważyłem że w ustawieniach/status zabrzpieczen widnieje: lokalizacja urządzenia WYŁ. (Ale w ustawieniach jest włączona) Ktoś miał podobny problem?
 6. Poohacz79

  Lokalizacja urządzenia

  Fixa łapie dosłownie w sekundę. Tak też myślałem że wipe będę musiał zrobić. Ale dzięki za próbę pomocy. Napiszę potem czy pomogło.
 7. Poohacz79

  Lokalizacja urządzenia

  GPS test & fix pokazuję lokalizacje. Od razu łapie kilkanaście satelit.....
 8. Poohacz79

  Lokalizacja urządzenia

  No właśnie wygląda na to że wszystko jest włączone......... Apki które wyrzucają błąd mają dostęp do lokalizacji.
 9. Poohacz79

  Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

  Cały czas OK. Minimalnie lepiej niż oryginał. Ale co tydzień ładuję nowy ROM więc on też może mieć wpływ na czas pracy na baterii. Mogę tylko powiedziec, że 8 miesięcy użytkuję tą baterię i na pewno nie jest gorzej niż na nowej oryginalnej. Znajomy kupił na Ali baterię NOHON i też jest zadowolony.
 10. Poohacz79

  Bateria do Mi 5

  Kupiłem w ChRL zamiennik Losoncoer. Daje radę. Mam go od września 2017
 11. Poohacz79

  MIUI 8.3.8

  MI5 Oreo - przestało widzieć amplituner przez Spotify
 12. Poohacz79

  MI 5 szybki spadek baterii

  Odblokuj BL, wrzuć TWRP i zainstaluj najnowszy Xiaomi EU.
 13. Poohacz79

  Kabel do MI5

  Jedne z lepszych kabli to Blitzwolf i Aukey. Mam, używam i są OK.
 14. Poohacz79

  Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

  Cały czas bardzo dobrze. Na razie lepiej niż oryginał ale użytkuje ja dopiero kilka tygodni.
 15. Poohacz79

  Android Pay a Mi5

  Jest. Z innych płatności przestałem korzystać.
 16. Poohacz79

  Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

  Po kilku cyklach ładowania zmierzyłem pojemność. Wychodzi trochę ponad 3100 mAh. Wczesniej miałem problem wyciągnąć 2,5h SOT. Teraz spokojnie 4h daje radę. Wskaźnik baterii też nie szaleje. Nie ma skokowych spadków, procenty schodzą linowo. Ładuje się trochę wolniej niż oryginał, nie nagrzewa się przy tym zbytnio. Można powiedzieć że jest całkiem OK jak za cenę 11 USD. (Oficjalny sklep Losoncore)
 17. Poohacz79

  Szybki spadek baterii, wyłączanie telefonu

  Tak się zachowuje padnięta bateria. Ale zacząłbym od Wipe bo to nic nie kosztuje a dopiero potem jak problem nie ustąpi pomyślałby o baterii.
 18. Poohacz79

  Najbardziej stabilny ROM do Mi5

  Sorry. Nie doczytałem.
 19. Poohacz79

  Najbardziej stabilny ROM do Mi5

  Wiesz.... To jest wątek o MI5. Podałeś Romy do MI6. Jaki masz telefon? W romach China dev nie będziesz miał języka polskiego. W globalach już tak. Jak chcesz wrzucić miuipolska to najprościej: 1.Odblokuj BL (może już masz odblokowany tak jak napisałeś) 2.Zainstaluj TWRP 3.Przez TWRP zainstaluj rom pobrany ze strony miuipolska.pl lub Xiaomi.eu( to te same Romy) 4. Wykonaj Wipe (dalvik, cache, data) 5. W TWRP wciskasz reboot i czekasz cierpliwie.
 20. Poohacz79

  Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

  Coś dużo na rynku jest chyba podrobionych "oryginalnych" baterii BM22 do MI5. Moja "oryginalna" pierwszy miesiąc zachowywała się super jednak po pewnym czasie totalna klęska. Pierwsze 30% to kwestia godziny przy bezczynności. Postanowiłem poszukać czegoś lepszego. Na różnych zagranicznych portalach chwalą sobie ogniwa Losoncore. Właśnie tej firmy baterie właśnie zainstalowałem w swoim MI5. Na baterii info że ma min 3300 mAh. Zmierzę realną pojemność i napisze, może okaże się przynajmniej tak dobra jak oryginał.... a może i lepsza. Jakoś wykonania bardzo dobra. Wymiary też idealne.
 21. Poohacz79

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  To raczej standard. 2,5 do 3,5 to wynik na MIUI 9.
 22. Poohacz79

  Bateria do Mi 5

  Ta firma ma sporo pozytywnych opinii. Nie miałem jeszcze z nimi doczynienia więc nie pomogę.
 23. Poohacz79

  Czarny mi5 powrót do Ali

  Zadaj pytanie sprzedającemu bądź zadzwoń do niego a na pewno się dowiesz. Jeśli był odnawiany to taka informacja z reguły dołączona jest do opisu.
 24. Poohacz79

  Mi5 nie włącza się

  Działałeś według instrukcji?
 25. Ostatnio spotkałem się z sytuacja, że w telefonie po zalaniu nie było widać na płycie żadnych śladów wody. Dopiero po wypięciu wtyczek i taśm ukazała się piękna korozją (brak ścieżek).