Skocz do zawartości

Geekbuying.com - problemy z zakupem, wysyłką, trackingiem


kowluk

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, kowluk napisał:

W tym samym dniu co telefon zamówiłem jeszcze jako drugie zamówienie słuchawki - wysyłka zwykłym listem nierejestrowanym z najdłuższym czasem dostawy. Dzisiaj słuchawki doszły do mnie. 

No widzisz, jaki uczciwy sklep :-)

Moja sytuacja – dwa tel. z 11.11:

  • Redmi Note 3 Pro – status "wysłany", ale nr śledzenia totalnie fejkowy
  • Mi Max – nadal status "processing".
1 minutę temu, Vilge napisał:

Zaaktualizowali tracking, wejdzie na swoje konto na geekbuying i zweryfikujcie bo nie informują o tym w mailu, obecnie już można śledzić paczkę.

Mojego nie zaktualizowali ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aereka85 napisał:

A gdzie jest teraz Twoja paczka?

To samo co u kolegi na screenie w poście powyżej

5 minut temu, marjanoos napisał:

Otrzymałem 20 minut temu numer trackingowy. Tak wygląda status obu paczek (różni się tylko kilkoma minutami godzina "W transporcie").

 

Screenshot_1.png

045694000423553 taki numer Ci dali czy inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety bez zmian i myślę, że to jest wina braku sprzętu jaki zamówiłem (w wielu innych sklepach jest out of stock). Ja oczywiście cieszę się Waszym szczęściem, że ruszyło itd. Jednak w związku z tym, że niebawem mój spór dobiegnie końca liczę już tylko na zwrot pieniędzy i chcę zakończyć swoją nieudaną przygodę z Chińską elektroniką. 

Dowodem na to, że jestem oszukiwany przez sklep jest fakt, że próbowałem kilkukrotnie na różnych etapach prosić o anulowania zamówienia i od 23.11 ciągle dostaję informację o wysłaniu towaru. Towar jednak na podstawie również Waszych informacji o problemach, uważam że nie został wysłany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że oszukują. Sprzedają towar, którego nie mają na magazynie. Do tego nie informują na bieżąco o sytuacji tylko zwodzą klientów.

Teraz jak dostałem maila z nowym nr trackingowym jest informacja, że wysłane 29 i czas dostarczenia od 7-15 dni, wcześniej jak dostałem niedziałający 16 listopada też było 7-15 dni, więc minęły prawie 2 tygodnie a nadal trzeba czekać tak samo długo.

Pierwszy i ostatni raz zakupy w geekbuying.

Edytowane przez aereka85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, aereka85 napisał:

Teraz jak dostałem maila z nowym nr trackingowym jest informacja, że wysłane 29 i czas dostarczenia od 7-15 dni,

U mnie info w trackingu że wysłano 23.11 i już 6 dni zero ruchu z Francji ? Ostatnio kupowałem rzecz w fancuskim Amazonie i w ciągu 2 dni paczka była u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, z00nk napisał:

U mnie info w trackingu że wysłano 23.11 i już 6 dni zero ruchu z Francji ? Ostatnio kupowałem rzecz w fancuskim Amazonie i w ciągu 2 dni paczka była u mnie...

Na trackingu też mam date 23, w mailu od nich 29.

Też trochę dziwne, że wszyscy mamy te same godziny z minutami wpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thank you for the tracking number, I would like to help you but we didn't pick up that shipment yet.
The information "TETHYS” significate that French customs have been notified that they will receive your parcel soon to clear it.
I invite you to wait for the update of the tracking or to get in touch with your sender to track your parcel.
Thank you for your understanding
Nicolas

 

Taką informację dostałem dzisiaj z chronopost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest coś takiego:

Saturday 11/19/2016
02:19 PM
Chronopost France
Inbound linehaul scan
Scan location : TETHYS
Saturday 11/19/2016
02:02 PM
Web Services
Shipment ready to be shipped
Partner number : GEO/045694000XXXXX

 

Data 19 listopada, i zero ruchu od 1,5 tygodnia.

 

 

A przy zamówieniu w GB mam:

Shipping methods: EU Priority Mail - Tax included

Shipping date: 11/29/2016 5:20:09 PM

Tracking Number: XJ55043XXXXXXX

Tracking Site: http://www.chronopost.fr/fr

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ponyyou napisał:

Moja już jest w Polsce i jak macie numer i nic się nie dzieje to się nie bójcie u mnie też tak było dopiero po tygodniu ruszy jak przyjdzie moja to dam znać czy z vatem czy bez.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

A ile dni dokładnie minęło u Ciebie od pojawienia sie w Thetys do przyjazdu do Polski.

O Vacie koniecznie informuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ponyyou napisał:

Moja już jest w Polsce i jak macie numer i nic się nie dzieje to się nie bójcie u mnie też tak było dopiero po tygodniu ruszy jak przyjdzie moja to dam znać czy z vatem czy bez.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Pokaż zrzut ekranu trackingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wygenerowali wcześniej. I dopiero teraz wsadzili do kontenera.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

51 minut temu, aereka85 napisał:

A ile dni dokładnie minęło u Ciebie od pojawienia sie w Thetys do przyjazdu do Polski.

O Vacie koniecznie informuj ;)

j3KV9O6.png zmieniło się coś 23 wydaje mi się że wtedy paczka dotarła do Francji. A 25 na drugim numerze tym numerowym pojawiło się Tqfssxn.png.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tak jemu dostarczył DPD.

Dnia 24.11.2016 o 16:10, Kuba. napisał:

Dzisiaj dotarł do mnie chuwi Hi10 Pro z wysyłką Eu with Tax, dostarczył kurier DPD, od kliknięcia kup do przyjechania kuriera rowno 10 dni. Jak ktoś chce to napiszę krok po kroku. Nie dostałem VATu!

Wydrapane z Redmi Note 3 Pro
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...